Сладкарничка за книги - тема 38

  • 20 671
  • 773
  •   1
Отговори
# 120
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Помислих си, че никой няма да дойде преди да се оттегля в покоите си. А то Ули и Точи са тук. Обаче аз ви оставям, че нещо гърбът ми е схванат, трябва да го опъна.
Скрит текст:
А може и да ме опънат.  Joy Mr. Green

 Да започне чудно работната ви седмица! Да е слънчев утре денят и да донесе настроение на всички!  bouquet

# 121
  • София
  • Мнения: 5 362
Точи,качвай ги на безмоторния  hahaha
А пък аз днес нищо не барах  bowuu
Ули,не си знаела тогава да пробваш с елемента на изненадата."Искате ли освен да ви нарежа хляба и да ви го изям?"
Нел,не ми се спи,но ми се лежи и ще си хвана нещо за четене.

# 122
  • Мнения: 5 405
Мери, въведението се пише последно Simple Smile
Joy E, що не каза по-рано. Знаех си, че нещо не е наред в цялата работа  Joy Crossing Arms
Нели, води се, че мъдря... а какво правя... гледам Беар Грилс по Дискавъри  Laughing
Точ, заповядай на крем супа. Имах праз, ама сложих лук. Следващия път ще знам  Peace

# 123
  • Мнения: 2 134
Нелко, лека нощ! Приятно ти опъване!
Слив, как така в неделя нищо не си барала  Shocked Имаш още малко време  Mr. Green
Мери, ако обичаш праз, пробвай задължително! А накрая за разкош, като си я сервирам слагам мъъничко заквасена сметана (или течна готварска) Peace
За всички фенове, показвам днешните си ноктИ  Flutter
Скрит текст:
Оттеглям се в покоите си  bowuu
До утре Hug Hug

# 124
  • Мнения: 2 491
И аз минавам да ви пожелая лека нощ!

Скарамуши, прекрасно изглежда сладкиша и е с любимата ми концепция, коричка отвън-меко и/или с крем отвътре-разкош!!!

Нелко, честити ти обувчици и нови дънки, с усмивка да си ги разхождаш, а ММ явно както каза Точ ще иска да ги събува и затова намира кусури Wink Hug

Лофче, честити ти котенца, да са ти здравички и глезливички Hug Чакаме снимчици Peace

Момичета, отделете 8 мин и 29 секунди да изгледате това страхотно послание, няма да съжалявате или да се оттегчите и ще ви хареса как е поднесено!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg

# 125
  • Мнения: 5 405
Точ, обичам, даже много  Heart Eyes хммм, ама сметана нямам.
Лака ти е много джиджан  Simple Smile

Гигова, гледала съм го това видео... Ето още едно подобно.. https://www.youtube.com/watch?v=Z7dLU6fk9QY

# 126
  • Мнения: 2 491
Мери, това съм го гледала, по различно е, но пак е добро!

Лека ви нощ, как'ви се оттегля в покоите, дано тази нощ не ме тресат земетресения tooth

# 127
  • Мнения: 1 198
Честити бебчета на Лофче. Ще си ги запазите ли?  Heart Eyes Heart Eyes

Момичета, не знам защо решихте, че слагам квалификации или, че съм се издразнила на някого. Може би заради емотиконката, не е била подходяща или не е изразила какво чувствам. Абсолютно са ми безразлични подобни типажи, даже понякога са забавна история за маса. Нищо повече. Олеле, че аз ако им се връзвах или ги мислех през или след работно време, щях да съм кукувица вече. Едва ли ме мислите за толкова наивна  Stop bowuu

Подкрепям всичко, което сте казали за жизнения опит и работата с хора. Не съм идиот, справям се  Peace Просто не очаквах, че и тези хора четат, това беше главното в историята, но явно не съм се изразила правилно  Peace

Скарамуш, прекрасен сладкиш, невероятно изглежда.  Heart Eyes

Точ, винаги имаш прекрасен маникюр. Как го правиш? Аз трябва също да се лакирам, но покрай книжарницата, си поддържам ноктите още по-къси от обикновено, а те обикновено са си бая късички. Повече харесвам къси нокти, поне на себе си, по-удобни са ми. И сега почти никой цвят не им върви, нали знаеш как на къси нокти стои едно, на дълги - друго.  Crazy Mr. Green

Аз досега спах, сега ще трябва цяла нощ да си пиша домашните за утре.  ooooh! Реших, че няма смисъл ненаспана и изморена да се захващам и легнах. Утре не знам как ще мине деня, дали въобще ще имам малко сън  #Crazy  newsm78

Едит: Понеже всичко друго винаги е по-интересно от това, което имаш да правиш в момента, аз наотворих всички пакетчета стикери, които имах и сравних със списъка, който Точи е дала.
Точ, сдобивате се с номера:
Скрит текст:
25, 48, 51, 59, 61, 72, 152, 165, 178, 184, 186
Скарамуш, за вас е по-голямата купчина, с номера:
Скрит текст:
2, 3, 4, 28, 32, 38, 41, 42, 43, 47, 63, 68, 77, 98, 99, 103, 105, 106, 107, 112, 113, 125, 131, 132, 137, 139, 140, 157, 206, 208, 210
  Напиши ми ако някои от тези ги имате, за да не ви ги давам, а ако искате да си разменяте с някой, ще ви ги пратя и тях  Peace
Повтарящи са ми:
Скрит текст:
132, 140, 208
  Ако има още някое детенце, което събира и впоследствие се окаже, че иска тези, които Скарамуш има или повтарящите ми се - да казва овреме, за да пращам Wink  Peace
Очаквам инфо от вас момичета, за да ви пратя, каквото нямате  Peace Hug
Дано децата са щастливи  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 30 мар 2015, 00:05 от Bubbly . . .

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аз по нощите...ама организма ми е още на старото време  Mr. Green

Нели, честити придобивка... за дънките ТМ сигурно му се струва, че ти подчертават хубавото барабанче и затова така приказва  Peace  Whistling

Лофче, честити котенца и аз чакам снимки, да са ти живи и здравички...

Винаги съм работела с много хора и съм се нагледала на какви ли не типажи  #Crazy винаги е имало такива, които остро да ме раздразнят и да ме държи определен период от време през деня...но като цяло не си ги слагам на сърце...

Точи, прекрасен маникюр, не знам защо теб си те представям най-добре с розовеещи нюанси... newsm78  Laughing

Лека нощ, да видя дали мен някой ще ме опъне  Whistling

# 129
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 775
Два пити съм си позволила да кажа на клиент нещо:
- клиент си беше позволил публично да вика на момичетата без да са виновни, поисках също така публично да им се извини (персоналът ни винаги е бил като част от семейството ми и не мога да позволя някой да им вика и обижда)
И
- клиент се беше опитал да ни изкара без вина виновни - като дойде му казах, че не искам да работим с него...

Дебелокожо същество съм, но има неща/хора с които не бих си поплюла

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470


"Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята."  - Луис Карол "Алиса в страната на чудесата"

Пожелавам ви една прекрасна и по-слънчева седмица, тревогите да ви напуснат и да се порадвате на настъпващата пролет   bouquet

# 131
  • Мнения: 10 883
Добро утро, момичета Simple Smile
Как станахте днес Simple Smile

Едно тематично кафе за разбуждане:


Евилан, много ще се радвам ако имаш желание и време да разкажеш за Плитвичките езера.

Хубава седмица и много прегръдки  Hug

# 132
  • София
  • Мнения: 5 362
Добро утро!Благодаря за кафето   bouquet
Аз станах бързо,ама мъжете  ooooh!
Трудна работа се оказа привикването към новия час.
Моята седмица ще бъде само от три работни дни.В отпуск ще бъда през пролетната ваканция.

# 133
  • Мнения: 5 405
Деси, благодарско за кафето, мисълта е готина  Flutter Hug
Титина,  Peace работих няколко сезона на бар на Златна рибка. Веднъж една жена си поръчва цаца и мента. Примерно. Не помня храната каква беше, но ментата си беше мента Grinning Оная като ми се развика как може да й дам пиенето преди храната?! И аз така  Shocked къде били давали пиенето преди храната? И аз - навсякъде? Да бяхте казали, че си искате пиенете с храната, да не съм гледачка... Grinning И аз не си поплювам, нищо че не въртя мястото  Joy Blush Ау, как може да ми говориш така! Ако ти бях шеф, щях да те изгоня!
Взе си ментата и отиде да си чака цацата Grinning
Разказах после на шефа и като стигнах до частта с "ако то бях шеф, щях да те изгоня" и той "защо не й каза "ама не си"  Joy Crazy Шефа ни кърти мивки! Grinning
При нас имаше големи чешити. Просто не можеш да спреш да се чудиш и изумяваш на акъла и логиката на хората.
Ако клиента е клиент на място, тогава може да се каже, че винаги е прав. Но иначе изобщо не съм съгласна с това!

Ха ДУ  Grinning Hug

# 134
  • Мнения: 1 828
Добро утро  Hug

Деси, много хубаво кафе  Heart Eyes Ули, и от твоето ще си взема имам нужда  Mr. Green

Бъбълче  Hug Hug Hug

Нели, честити покупки с кеф да си ги носиш  Hug

Мариетка, гледам някой е ходил на среднощна разходка, голяма романтика  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт