гастроскопия в пирогов или токуда?

  • 2 640
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля майки на деца със ГЕР минали през това за мнение и може би по специално за пирогов..

# 1
  • Мнения: 8
Здравей! Надявам се, че не отговарям твърде късно. За деца конкретно не мога да ти отговоря, но мога да споделя моя личен опит, дано да ти бъде от полза. Миналата година се налагаше да си направя гастроскопия. Направи ми я д-р Николай Кацаров от Пирогов. От самата манипулация съм много доволна. Той слага задължително пълна упойка при изследването. Ако не я искате, със сигурност, ще се съобрази, но на мен ми направи добро впечатление, че не пестяха упойките и слагаха и на възрастните хора, които лежаха в отделението, а не издевателстваха над тях както на други места. За разлика, например, от Исул, където не слагат упойка, нито при гастроскопиите, нито при колоноскопиите...
Д-р Кацаров явно е работил добре, защото като излязох от упойката нямах никакво дразнене, нито в гърлото, нито в хранопровода. Упойката също беше много добра, без никакви странични ефекти, след 5 мин. се изправих и си тръгнах към вкъщи. Това е, което мога да ти кажа. Аз лично имам само забележки относно лечението, тъй като, след направения курс, оплакванията ми се появиха отново. За това не е виновен докторът, разбира се, но после ми се наложи да правя консултации и с други негови колеги, които бяха на мнение, че проведеното лечение е било твърде кратко за моя случай.

Общи условия

Активация на акаунт