Искам да кажа ... (32)_13.04-19.04

  • 47 049
  • 1 499
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 718
Я кажете - яла съм една яйчна салата, настъргани твърдо сварени яйца и ... не знам с какво се омесваше? Майонеза ми се вижда твърде тежко. С какво се объркват яйцата?!

Аз обикновено смесвам майонезата с кисело мляко (може е цедено и обикновено)

# 61
  • Мнения: 6 395
с майонеза,пресен чесън или див чесън, лимонов сок, червен, черен пипер , може и копър. Ние тук по морето я бъркаме и с хайвер. Заради лимона, не се усеща майонезата като толкова тежка

# 62
  • Мнения: 5 940
И аз харесвам майонеза с кисело мляко.

# 63
  • Мнения: 2 674
Майонеза, кисело мляко и сметана? Поне аз така бъркам. Laughing но не знам коя салата ти е в ума, аз знам една яйчена салата с белтъци и жълтъци, която продават в магазина, но аз никога не съм яла този модел. Пусни снимка.

Великденски яйца ала Цонка:

http://www.simplyrecipes.com/recipes/deviled_eggs/

# 64
  • Мнения: 2 457
Кисело мляко и майонеза. Peace

# 65
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Яна, много слънчево и хубаво, обаче защо има толкова малко хора?  Laughing
Защото ние избрахме сиестата като време за разходка  Joy. Още не се бяха събудили от следобедната дрямка. След 18-19 часа започват да излизат.

# 66
  • Мнения: X
Ясно, значи още няма туристи.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Не мога да давам снимки Simple Smile Не съм я правила, а само съм яла Simple Smile Настъргани яйца объркани с нещо????

# 68
  • Мнения: 6 395
И аз правя яйчената салата от целите яйца, не само от жълтъците, даже обратният вариант ми е по странен  newsm78 Режа на ситно/или стържа-да/ яйцата, майонеза или хайвер/обикновено по 1 кофичка си заминава, див чесън или пресен, 1 лимон, морска сол, чер пипер, малко червен, бъркам добре, то при объркването жълтъците стават част от соса и готовоо  Wink   Предполагам, че киселото мляко дава същата киселост и свежест като лимона, иначе наистина би било тежко , бих пробвала и с мляко  Rolling Eyes Wink

# 69
  • Мнения: 2 674
Чукни в Гугъл, не може да няма някоя подобна снимка на тази сложна и завъртяна рецепта.

Аз един ден си правих стейк Тартар по рецепта от ютуб и да ви кажа много ми хареса. Сега търся истинско франсе да ми каже оригиналната рецепта, за да преценя дали е толкова вкусно.

# 70
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Ясно, значи още няма туристи.
Е, не, имаше доста туристически групи около музея Гугенхайм. Но и Билбао не е типичната туристическа дестинация.
След месец-два почват да цъфтят магнолиите. И като се добавят и липите, градът ухае страхотно!

# 71
  • Мнения: 2 457
Не знам обаче такава пролетна умора ме друса, че ще сложа и най-мързеливата испанка в задното си джобче. Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 5 940
Янтра, майка прави една салата, която става страхотна- с варени картофи, кисели крастанички, яйца, сирене, майонеза и кисело мляко
Отделяш сварените белтъци и жълтъци
един ред настъргани картофи, върху тях настъргано сирене, после ред белтъци пак настъргани, кисели краставички,  пак редуваш, докато се напълни купата. Полива се със сос от майонеза, кисело мляко , чесън и черен пипер. И най-отгоре с няколко настъргани  жълтъци.
Яна, много красиво.

# 73
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Не знам обаче такава пролетна умора ме друса, че ще сложа и най-мързеливата испанка в задното си джобче. Rolling Eyes
Ааа, не вярвам. Те са еталон, норма!

Аз харесвам много яйчен пастет - варени яйца, масло, сол и черен пипер.

# 74
  • Мнения: 2 457
И как се държат като мързелуват? Не съм била в Испания да се сравня. : Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт