ИСТИНСКИ ДОМАШЕН ПЧЕЛЕН МЕД!

  • 3 574
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте,

Моля, споделете откъде в София може да се купи истински пчелен мед, домашно производство? Или ако знаете някое близко селце около София, където се прави? Благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 15 044
На много места може да се намери чист мед. Предполагам, че съвсем скоро при Централни хали ще започне и традиционния базар на производителите на мед. При пазар Димитър Петков съм виждала магазини с домашен мед, има и манов от лицензирани производители. Има и множество пчелари, които продават мед.

# 2
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 084
Здравейте,

Моля, споделете откъде в София може да се купи истински пчелен мед, домашно производство? Или ако знаете някое близко селце около София, където се прави? Благодаря Simple Smile

от Куркума  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=830475.msg30306255#msg30306255
Цитат
Аз ти предлагам кантарион, липа и мащерка, Пушгриби. Мащерката и кантарионът се запарват, а липата е добре даже да поври малко и откисне час. Другото, което мога да добавя, е две лъжички вътре от моя мед - бръмбарите ми пасат точно в такива ливади, а в дола насреща има няколко сребърни липи. Ще се съсредоточиш като лазер!

# 3
  • Мнения: 453
Ние си купуваме от едно магазинче на Левски, срещу Турското посолство.

# 4
  • Мнения: 67
Mushitsa, а сигурни ли сте, че е чист мед? И какви парички е , ако може да споделите? За голям буркан питам. Мисля да проверя там, понеже ми е най-близо. Благодаря на всички, които писаха.

# 5
  • Мнения: 4
Аз си купувам мед само от едно магазинче в Овча купел на ул. Промишлена се намира, но незнам кой номер е - бившото кафе Лилавото. Моята майка, която е позната на собственичката, ми е разказвала, че тя е била счетоводителка едно време на най-голямата фирма за производство на мед (нямам идея коя е) и от тогава насам само с мед се занимава и издирва само най-добрия мед, тъй като е запалена по пчеларството. Когато влезнете има мед, който може да пробвате преди да купите. Най-вкусния мед на света - леко захаросан. Препоръчвам с две ръце  Peace

# 6

Общи условия

Активация на акаунт