Цветна пролет идва вече, време е за новото човече!

  • 28 930
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
Sweety Честито мила ! Да ти е жива и здрава и голяма горд и радост да носи на мама и тати ! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 530
Sweety ஜ честито и от мен да ти е жива и здрава и да има едно щастливо и безгрижно детство Simple Smile

# 17
  • Враца
  • Мнения: 315
Sweety ஜ , Честита радост !!!
Да ви е жива и здрава, да ви е гордост, да е едно прекрасно и слънчево дете, а на теб бързо възстановяване Simple Smile   bouquet   bouquet   bouquet

# 18
  • Мнения: 13 544
Хайде и тук да се похваля..
Снощи на бял свят се появи щастието - Михаела! Heart Eyes

Честита рожба. Да бъде много здрава, щастлива и гордостта за мама и тати.

# 19
  • Мнения: 1 130
Цопвам и аз в новата тема.

Пчеличке невероятна е мерси  Hug и много здраво  fingerscrossed  да ни зарадваш.

# 20
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Sweety ஜ, честита дъщеричка! Да е жива и здрава и много да ви радва   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 679
Пчеличке- страшна тема. Пожелавам ти в нея ти да споделиш най-прекрасната вест с нас Hug Hug Hug
Суити- прекрасно име, да е жива и здрава малката и винаги да е щастлива Heart Eyes
Аз също да се разпиша. Следя ви често, но не пиша  Crazy
Нека ви наръся и с моя неопределен прашец. Нямам си и на идея от месец как е човечето, само се чувствам добре, гледам да не се стряскам преди съдбовните ФМ, БХС и колпоскопия началото на Май и така:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 22
  • Мнения: 657
Записче в новата прекрасна тема!Пчеличке адмирации!

Суити честита ви рожба нека пътя и е осеян само с здраве и късмет! На теб бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Привет, момичета!

Sweety, честита дъщеричка!
Beauty, не е ли твърде дълго 52 дни за цикъл? Ходила ли си на фоликулометрия?
rosit@, как определяш кой ти е основния ден на овулацията?
bebo28, дано всичко да е наред от тук до прекрасния финал Simple Smile
TIAta, честити сини гащи! Simple Smile
DaRi_K, betyyyyy, loathe, добре дошли и скоро към отчетни!
anadara, sofiq119, Dimitrichka Krasteva, ЛОТИ, vkey, KOKONDRELLA, Queen bee, Пъпешче - стискам палци и за всички останали, които имат нужда!

Аз нямам кой знае какво за казване. Чудя се дали да пусна прогестерон утре, би трябвало да е 7ми ден след овулация. На 14ти не беше спукан фоликула, а на 16ти се видя жълто тяло, така че би трябвало да е била на 15ти, нали така?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Sweety ஜ честита ви принцеса  Heart Eyes да е здраво, весело и будно дете  Hug

Пчеличке, благодаря за красивата пролетна тема  Hug

# 25
  • Мнения: 320
И аз се записвам в прекрасната тема.

# 26
  • Мнения: 48
Sweety, честита радост! Да ви е жива и здрава малката принцеска, много радост и безгрижно детство!!! Hug
Keit, благодаря за стиснатите палчета, имаме нужда!!!

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 12:08 от vkey

# 27
  • Мнения: 214
Чудесна тема, Пчеличке! Много цветна и пролетна   bouquet 
Честита радост на мама Суити и на цялото семейство!Бързо възстановяване и само радости занапред! Heart Eyes
Пожелавам късмет на всички тестващи, овулиращи и прегледжащи се! Дано резултатите са добри  Praynig
За мен:
Скрит текст:
Кървенето след К спря преди няколко дни. Другата седмица съм на контролен и ще пускам генетичните в МД и после всичко останало. Ние няма да бебеправим поне 3 месеца, но съм тук плътно до вас  Naughty
Желая ви прекрасен ден!

# 28
  • Мнения: 1 419
Ама много хубава тема бе Пчеличкеее- пу, пу да ти е на късмет и на забременяване  Wink
Честито на Суиити, дет се вика дай боже всеки му.
София, стискам палци за едно хубаво ЧХГ  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 29
  • София
  • Мнения: 548
Запис и от мен. Пчеличке, темата е прекрасна    Hug
Sweety, честита рожба. Да ти е жива и здрава и да радва много мама и тате.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт