Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 308

  • 49 833
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 222


Благодаря за новата тема  newsm51

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058



https://www.youtube.com/watch?v=mCe5zfM1LD8

"Мръсни пари и любов", епизод 44 - Трейлър 1 на български. Приятно гледане.

# 3
  • Мнения: 858
                                Чудесно вече сме в новата тема!
                                          Благодаря!  newsm51
                       Вихрите около героят на нашия любимец продължават.
                        Продължават и се ускоряват!


                       

                                                                        Лека нощ

# 4
  • Мнения: 20 905


Благодаря, за новата тема. smile3525

Елиф, беше готова да тръгне по наклонената плоскост.Какво щеше да получи от мъж, който няма сърце.Бързо щеше да и омръзне и после друг и стават много.
Но има късмет с Йомер.Въпреки, че и той си има недъстатъци/знаем ги/, такъв сърцат, грижовен, принципен, отговорен, верен, всеотдаен мъж, трудно може да се намери.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 001
Лесно е отстрани да се съдят сурово грешките на другите. Няма безгрешни хора. Май Исус е казал : "Нека, който е безгрешен, пръв да хвърли камъка"  И Омер, и Елиф правят грешки, но важно е от какви подбуди са водени. Според мен Елиф излъга Омер, че иска да даде шанс на Левент, защото мислеше, че така ще го отблъсне и ще му помогне да поеме задълженията си като баща на Яъз. Не мисля, че ако Йомер не беше прекъснал сцената между Левент и Елиф, щеше да се стигне до нещо повече от неуспешен опит за целувка. Както и да е, всеки тълкува според своите виждания.

Последна редакция: чт, 23 апр 2015, 09:02 от Light /Свети/

# 6
  • Мнения: 20 905
Цитат
Лесно е отстрани да се съдят сурово грешките на другите. Няма безгрешни хора. Май Исус е казал : "Нека, който е безгрешен, пръв да хвърли камъка"

Именно.Не съдя, а казвам от позицията на грешна, как човек лесно може да сгреши, ако няма подкрепа.
Добре щеше да е, ако в розовата къща беше споделила за теста и тогава да поиска ключа.
Добре щеше да е и ако Ипек беше казала по-рано как стоят нещата.
Но така ни предлагат историята. Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Велика серия - динамика и всичко в нея. Отговори на въпроси.... Йомер - страхотен полицай и човек, а Енгин ни показа толкова много от характера му - железен. Не хвърли халката. Така се бори за любов. Да видим какво е замислил Таййар на Елиф. С един куршум каза на Али - два заека - Хюсейн мъртъв, Елиф в затвора. Засега - спокойна вечер.

# 8
  • Мнения: 23 222


Добро утро момичета  Two Hearts и успешен ден !

Щастливи са тези които имат истински приятели. Приятели които са до теб и в  добри и в лоши моменти.

Замислих се какви точно са Пелин и Арда.

Май ще се женят и първите които научиха са Йомер и Елиф.



# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Здравейте Енгинки. След чудесната 43 серия - днес е време да се запознаем по-обстойно с нея. Успешен ден на всички.



Днес в Турция е "Денят на детето". Енгин обича малките си фенове, така както и те него. Има безброй снимки с тях.

Последна редакция: чт, 23 апр 2015, 09:09 от mariana51

# 10
  • Мнения: 3 217
Привет,момичета и в новата тема! Марианка, smile3525
Снощната серия остави в мен много горчив привкус-не че беше лоша!Знам,че е за нуждите на сценария,но постъпката на така наречената любяща леля и Левент да подхвърлят фалшивия тест и по този начин да се намесят в съдбите на няколко човека е направо отвратителен,да не говорим как човек,който претендира че обича може да гледа как "обичания" от него се гърчи и страда. Sick
Признавам си,че много се издразних на поведението на Елиф-"великодушно" реши мимоходом да благодари на Йомер  за спасението на Аслъ със целувка,след което го извика в тяхната обща къща и му взе ключа newsm78Странно как вземаш ключа от къща,за която Йомер потъна в дългове ,за да я наеме newsm78След всичко това най-безцеремонно намъкна Левент в  тяхната къща,за която имаха толкова мечти и надежди и го остави да се разпорежда като собственик.А момента със запалените свещи от Левен в чуждата къща направо ме  #Crazy
Може би след превода ще ми стане по-ясно,но тези напъни на Елиф и сие да се правят на полицаи не ми станаха ясни,дори изпитах яд-на мястото на Йомер щях да им щракна келепчетата и да ги оставя да преспят няколко дни в ареста за възпрепятстване на полицията-какво си въобразяваха,че ще постигнат за мен си остана загадка.
Денизерови отново се показаха като доста неблагодарни създания-Аслъ не благоволи да изкаже благодарност на Йомер,че я спаси,угризенията й се изпариха моментално,след като се върна в къщи.Нилюфер и тя държеше странен тон на Йомер преди срещата с Фатих-явно тези си живеят в свят,в който всички са им задължени Sick
От 2-3 серии и Мелике вече не ми е толкова симпатична-вярно е,че е наранена,но да изхвърлиш едно детенце като мръсно коте на улицата за мен не е много приемливо. Peace
Останалите -Хюсеин,Али и Тайар вече отдавна не са ми интересни-все се надявах,че нашите две СЦ ще открехнат завесата на миналото,ама те явно предпочитат да се забият в клишето любовен триъгълник.
Надявам се,че след тупаника,който Йомер нанесе на Левент Йомер ще се врътне и ще си тръгне от тази пембе еве и няма да поглежда въобще назад,но едва ли това ще се случи.Имам все пак малка надежда,защото руските дружки казват,че в следващите епизоди Йомер снима без халката. Praynig
Явно,че след като Тайар осъществи плана си да натопи Елиф придворният паж-полицай пак ще се втурне да спасява своята кралица и безусловната любов ще пламне с по-голяма сила-и така до happy end-а с пръстенчето на кораба.
Желая ви чудесен ден!

# 11
  • Мнения: 3 233
Двете екранни сестри вчера са пили кафе заедно, в района Бебек.



https://vk.com/diziturk

А на сета отново е имало наплив на арабки, фенове на Туба. Не можели да си поделят правото коя по-напред да се снима с актрисата. Докато се препирали, тя заминала.

# 12
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


И да, любовта е странно нещо.Влюбените не виждат това, което другите виждат.
В една двойка, като че ли винаги, единият по-добре разбира другия.

Лек и приятен ден, момичета. Hug

# 13
  • Мнения: 4 966


Привет и от мен с един красив Енгин/Йомер.

Веляна, аз не се надявам СЦ да разкажат нещо за миналото, защото, според мен, това изобщо не влиза в замисъла им. Не им е дошло на ума да съчинят конспирация за отношенията Ахмет - Бурхан така, както зрителите я съчиниха. Но не е късно, може и да прочетат от някой зрител подобно предположение и да напъхат в оставащите серии и такава сценка. Не че ще е убедителна, но ще я приемем (де ще ходим) също както несъществуващите в първи сезон лелка и Ипек...

Последна редакция: чт, 23 апр 2015, 10:35 от marytza

# 14
  • Мнения: 20 905

Гордостта и гневът, не водят до нищо хубаво.Водят най-вече до отмъщение.....

Общи условия

Активация на акаунт