Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 308

  • 49 838
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 007
И колко пъти пъти ще гледаме една и съща серия?  ooooh! Елиф пак в затвора, пак заради пилешкия си мозък! Ако съм на Йомер, ще я остава 1 - 2 години зад решетките и ако схване, че не става за полицайка, може да си направя труд да я измъкна. Щото ми писна от серията тъпи въпроси... "Какво направих, Йомер?, "Кога ще свърши всичко?", "Как ще ме спасяваш?"... и още ... и още... без край.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


И колко пъти пъти ще гледаме една и съща серия?  ooooh! Елиф пак в затвора, пак заради пилешкия си мозък! Ако съм на Йомер, ще я остава 1 - 2 години зад решетките и ако схване, че не става за полицайка, може да си направя труд да я измъкна. Щото ми писна от серията тъпи въпроси... "Какво направих, Йомер?, "Кога ще свърши всичко?", "Как ще ме спасяваш?"... и още ... и още... без край.

Ами май няма да е в затвора, а в чужбина. Да не влезе Йомер в затвора. Не прочете ли озета?

# 722
  • Мнения: 23 287
И колко пъти пъти ще гледаме една и съща серия?  ooooh! Елиф пак в затвора, пак заради пилешкия си мозък! Ако съм на Йомер, ще я остава 1 - 2 години зад решетките и ако схване, че не става за полицайка, може да си направя труд да я измъкна. Щото ми писна от серията тъпи въпроси... "Какво направих, Йомер?, "Кога ще свърши всичко?", "Как ще ме спасяваш?"... и още ... и още... без край.

Аурелия Two Hearts  то ако ставаше така както искаме ние зрителите, първо ще гледаме филм където всичко ще се разреши в рамките на 2-3 часа и второ това си е историята на онези двете дружки Сема и Ейлем. Колкото и да се ядосваме с нелогичните постъпки на този или онзи герой - те пишат, не ние.

Единственото което мога да предложа е да грабнем по един  #2gunfire и да "помогнем" на добрите  да победят лошите...

# 723
  • Мнения: 1 007
Ми нали поради заплахата от затвор, ще я извежда в чужбина, а не заради това, че е готвила макарони? И естествено по най-непрофесионалния начин, ще бягат от закона. Правилно, че и Йомер е за затвора, не може да озапти една нищо и никаква бижутерка...  Прав беше Сами. Тогава му се ядосвах, но сега разбирам какво е имал предвид човека.

# 724
# 725
  • Мнения: 23 287



Това е любов...

Общи условия

Активация на акаунт