Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 308

  • 49 860
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 353


Дали тези снимки не предвещават нов трейлър ?

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет 
Да му е честита на Енгин наградата .Браво А догодина да обере де що има награда ! Заслужава си ги момчето Naughty

Сериалът КПА е към края си и на на мен ще ми липсва Sad така беше и с КВФ,привързвам се към историята,героите.... Sad

# 677
  • Мнения: 1 285
Призивите са си призиви. Аз никога не съм ги отправяла. Но това не означава, че съм доволна от КРА. За мен сериалът си остава със съмнителна стойност като авторово послание и некадърно написан и режисиран. Много пъти, обаче, съм изказвала съжаления към актьорите заради усилията, които влагат в невъзможните си персонажи. И продължавам да твърдя, че сценаристките здраво злоупотребиха с тези чудесни актьори, които имат на разположение в каста на КРА.
А според моето скромно мнение актьорите не са за съжаление въобще, защото по всичко личи,
че те не мислят като теб - първо и второ - ако полагат напразни усилия ще постъпят като Небахат
Чехре. Те не са случайни актьори, а изградени и наложени имена и могат много добре да преценят
какво правят. Имат избор и не биха позволили да злоупотребяват с тях. Достатъчно е да погледнем
снимките от сета, за да се уверим, че се забавляват и са в отлично настроение. Как да ги съжаля
и защо ? Представа нямам те какво мислят по въпроса.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


И още.

# 679
  • Мнения: 4 966
Ами това вече е въпрос на лично възприемане, Комет. Аз не те карам да съжаляваш когото и да било. Казвам само, че аз ги съжалявам. Simple Smile))) Защото така го усещам - като злоупотреба с таланта им. Заслужаваше ли Бурак да го карат да се сополиви до изнемога с образа на Хюсеин? Според мен - не. Той и без тия изнервящо дълги сцени на съжаление показа достатъчно добре героя си. Заслужава ли Енгин да го карат да скача от сцена в сцена и от емоция в емоция без особен смисъл от показването им? Определено не! Ако бяха направили достатъчно сцени, в които да се види защо героят му постъпва по един или друг начин, щеше да спечели и повествованието и зрителя. А забавленията зад кадър не означават непременно, че актьорите са супер доволни от това, което представят на екран. Могат да означават, че са супер доволни от общуването си един с друг именно зад камера. Нали така? Simple Smile)) Талантливи хора, които имат възможност да работят заедно - какво по-хубаво нещо от това?

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


http://www.cansizkus.com/cansizkusun-dev-anketi-sonuclandi-on-bi … ek-dedi-h3765.htm

Приключи още една анкета за "Най-добър актьор" на "СansizКusun". Десетки хиляди гласуваха и казаха "Да" за Енгин Акюрек. Печели с 41 %.

# 681
  • Мнения: 858
                                                За Лека нощ,да се обадя!
                           Радвам се за Енгин,нека е честита наградата му!
                        Нека има още и да се чувства оценен ,да тежи на мястото си!


                      

                          А на вас благодаря ,че ви има и сте верни на себе си и на Енгин !  newsm51
                           И аз ,и аз.... newsm53
                              Всичко хубаво и до нови срещи през следващата  седмица!

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226



https://www.youtube.com/watch?v=zvrzUFhNP7k

Целувките на Йомер и Елиф - част 1. Ще има и втора. Феновете са си фенове...

# 683
  • Мнения: 23 353


Лека нощ и спокойни сънища...

# 684
  • Мнения: 20 905

Лека и спокойна да е...

# 685
  • Мнения: 1 026





Нова снимка Simple Smile

Лека нощ!  Heart Eyes

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Здравейте Енгинки. Днес какво чакаме - подсказка и въведение. Успешен ден, започваме да броим: понеделник, вторник, СРЯДА.

# 687
  • Мнения: 23 353


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубава и успешна нова седмица !

Чакаме и днес  снимки, резюме, подсказка...


# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Дамла/Демет - много хубаво момиче.

# 689
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Виждам, че ще има погребение на Хюсеин, но защо не ми се вярва да е фактически той..
Много голямо присъствие на актьора, а сега накрая да го няма.Може пък в ретроспекция, да ни запознаят с миналото му и така да си остане като присъстващ.. newsm78

Лек и приятен ден, момичета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт