татко в сайт за запознанства

  • 4 210
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 271
... А ти просто го остави, не му казвай каквото и да е за това, че си засегната от това, че млиза в сайт за запознанства... ...
Е, тук не съм съгласна.  Naughty
Значи, жената се тормози от тези "похождения" на мъжа си, но да не му прави забележка.... Мисля, че винаги трябва да си казваме това, което не ни харесва, иначе, ако си трайкаме нямаме право да се оплакваме. Семейният живот не е дебнене и надцакване. Не харесвам скритите игри и тайните между съпрузи.

# 31
  • Мнения: 5 475
Имам близка приятелка,която се премести да живее при едно момче,с което се е запозмала в Кю-то.Голяма любов,голямо чудо...след няколко месеца ми се обади,че го е напуснала...той просто не можел да възприеме,че тая реално съществува!Не й обръщал никакво внимание-от вратата за компютъра и оттам всички месинджери ,лаф с най-различни жени,с часове...
  Тя беше открила,че той си има готови писма и фрази ,които праща на всички...а тя горката се беше хванала съвсем сериозно..
  За съжаление интернета може да бъде и доста опасен!Не случайно в САЩ дори лекуват от зависимост към виртуалната реалност!
  Да не дава господ на никой!Така,че внимавайте! Shocked

# 32
  • София
  • Мнения: 39 759
Пълно е по сайтовете за запознанства не само с женени мъже с деца, но и с омъжени жени. Едни търсят едно, други друго. Понякога съвсем не е безобидно. Има един самотен татко от форума, чиято жена го напусна точно, заради такъв сайт и "любов". Сега са в развод.
Имам такъв сайт. Беснея като видя такива, женени, омъжени с деца, непонятно ми е за чий им е такъв сайт, но нищо не мога да направя.
Моя мъж има регистрации по повечето сайтове, събирал инфо, но не знам колко каки са му писали...

# 33
  • Мнения: 5 577
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Моя го има, и мен ме има - хич не го възсприемам на сериозно това.

# 34
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Моя го има, и мен ме има - хич не го възсприемам на сериозно това.
И какво се случва, когато някой реши да флиртува с него/с теб?

# 35
  • Мнения: 2 657
Оф,моя влизаше по едно време в някакъв 4ат докато бях бременна Twisted EvilОт на4алото се палех,ама после се хилехме заедно на разните му у4ени4ки hahahaТа се запознах с неговия ник с две близна4ки/не помня от каде бяха то4но/и запо4нахме да си 4атим.Та тя ми прати снимки,аз и пратих от свадбата и така.и понеже на снимките не бяхме настройли датата на апарата,едната му праща мейл с въпроси от сорта-жена ти защо ме излъга,4е сте се оженили миналата година и т.н. и т.н. Joy Joyна мен по едно време ми бе станало досадно да си пиша с въпросната,щото тя си уплътняваше времето м/у кафетата и у4илището #Cussing outи ме занимаваше с глупости и спрях да пиша толкоз 4есто.По едно време каквото и да пишех,отговор не полу4авах,а като разбереше 4е мъжо пише-елате ни вижте-не може да спре #2gunfireИ един ден си пишем и тя ми казва хайде целувки и аз питам за кой/тя се усети 4е съм аз/ и ми казва,ами който си #Cussing outРазказвам за слу4ката на мъжо и се хилиме Joyве4ерта решихме да си направим майтап с нея и мажо я разпитва,а и тя него го пита да ли съм покрай него Twisted EvilТой казва,4е не съм,а малолетната му п...... му вика ей сега ще ти покажа нещо и запо4ва да си събли4а блузката #Crazyе от тогава и даде игнор и да ходи на майна си райна #2gunfireа ку4ката му с ку4ка понеже видя,4е няма да си пишат ве4е по4на да го предизвиква в 4ата пред другите Mr. Greenама,мъжо като се изцепи-ето я ...../ника имам в предвид/и сигурно пак ще се разсъбли4а hahahaи тя пове4е не се обади hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 2 271
Ооо, и ние с мъжа ми се бъзикахме така с една, но от самото начало и двамата. Само че тя не беше никак малолетна, а на 26 години и имаше детенце на 1 годинка (може и да е някоя от нас  Twisted Evil). Мислеше че си пише с него и все му се оплакваше колко била самотна, как мъжа и въобще не и обръщал внимание и не била правела секс от преди да се роди детето... Ама тя не си търсела секс в чата, а просто му се оплаквала  Tired
Обаче да видите, като го барна лигнята и започна да и отправя сексуални предложения, тя как лапна. Той и обяснява по принцип колко му бил голям (някакви 25 см  Shocked), а тя, ни в клин, ни в ръкав му вика "Ми ти ще ме разпориш, бе, аз съм тесничка"  Joy
А той я беше убедил, че аз съм някаква луда и много го ревнувам, на всичкото от горе на нищо не приличам и той е много нещастен с мен, само заради детето, което имаме  baby_neutral стоял при мен (още бях бременна тогава). Та, момичето беше се навило и за среща даже...И тогава се включих аз - пращах и снимки от сватбата, пишехме си за деца  Crazy и тя беше много приятелски настроена, аз също... А вечер, когато си мислеше, че говори само с него, му преразказваше през деня аз какво съм и казала, а аз "сполелях"  Twisted Evil с нея как той не ме желае и разни такива...
Голям смях беше, но на мен ми писна, че тая взе да ми отнема много от времето и той просто спря да влиза там. Скоро пак влезе и като и каза "Здравей, секси ...." и тя беше най-щастливата  Crazy

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Имам близка приятелка,която се премести да живее при едно момче,с което се е запозмала в Кю-то.Голяма любов,голямо чудо...след няколко месеца ми се обади,че го е напуснала...той просто не можел да възприеме,че тая реално съществува!Не й обръщал никакво внимание-от вратата за компютъра и оттам всички месинджери ,лаф с най-различни жени,с часове...
  Тя беше открила,че той си има готови писма и фрази ,които праща на всички...а тя горката се беше хванала съвсем сериозно..
  За съжаление интернета може да бъде и доста опасен!Не случайно в САЩ дори лекуват от зависимост към виртуалната реалност!
  Да не дава господ на никой!Така,че внимавайте! Shocked



този е патология:-)))
Лара,това вашето много подло бре.Верно и ние сме правили глупости,но поне никой не се връзваше.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 271
Ми, аз какво да направя, като тя се върза  Mr. Green Не е било със злоба, просто се забавлявахме. Никой не пострада, така че не е толкова страшно. Flutter

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Лара,не прави неща ,които не искаш да ти направят на теб:-)Всеки има кофти моменти в жиивота си и търси начин да излезе от тях и е много гадно,когато някой се подиграва в такъв момент с него.Simple Smile
Не го казвам от личен опит,а от едно ужасно преживяване преди много години,когато една моя добра приятелка си отне живота.Така,че като правите глупости,не знаете,какво ще предизвикате. : Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 271
Лара,не прави неща ,които не искаш да ти направят на теб:-)Всеки има кофти моменти в жиивота си и търси начин да излезе от тях и е много гадно,когато някой се подиграва в такъв момент с него.Simple Smile
Не го казвам от личен опит,а от едно ужасно преживяване преди много години,когато една моя добра приятелка си отне живота.Така,че като правите глупости,не знаете,какво ще предизвикате. : Peace
Ти, пък нищо не каза...
Много съжалявам за приятелката ти. Но, както казах вече, това беше безобидно. Със сигурност, ако играта беше загрубяла, щяхме да свалим картите.
Не искам да обиждам никого, но винаги може да се натъкнеш на хора с лабилна психика, които не се знае на кое как може да реагират. Аз, например, ако съм такава, може доста да се засегна от твоя пост (споко, нищо ми няма  Wink), но това не означава, че ти нямаш право да се изказваш.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Лара, не искам да те засягам,само ти давам един пример:-)) Хора всякакви:-)))

# 42
  • Мнения: 4 458
Виж сега... Причината мъжът ти да влиза в сайт за запознанства... Най-вероятно е съвсем прозаична и съвсем не това, което ти си мислиш... Точното определение на ситуацията е "Търсиш под вола теле"...
Прости ми, че така директно ти го казвам, но... Всеки нормален мъж, на който скоро му се е родило бебе и той е изгубил голяма част от мъзможността си да "дивее свободно"... Изживява една временна "криза", която е зов към изгубената възможност... "Дивее свободно" не се има в предвид самостоятелно... А най-често с теб... Вече не можете да ходите свободно по кръчми, заведения дискотеки... Където да се срещне с някоя и друга също готина жена... Не можете да отидете на планина с приятели, поне не и сега... Не можете да излезете някъде и просто да помързелувате навън... Това са социални контакти, които липсват на него, липсват и на теб... Обаче майчинския ти инстинкт е по-силен и ги заглушава...
Спокойно, човекът си те обича, още повече обича малкото ви човече... Няма да да те остави, не се притеснявай... А ти просто го остави, не му казвай каквото и да е за това, че си засегната от това, че млиза в сайт за запознанства... Не заради друго, ами само ще го накараш да се крие, което леееко ще го отдалечи от теб... Дерзай, на него бързо ще му омръзне... Скоро ще се е наситил на този "нов вид забавление" и ще си е отново същия... Просто му дай време да усети истински, че живота му се е променил безвъзвратно... Безвъзвратно променил се към по-добро, което той не осъзнава в момента...
А, и още нещо... Само чакай да го видиш, когато дребосъка му каже за първи път ТАТИ...
Няма да повярваш...



Не, не,не и пак не. Извини ме, но това не е вярно в повечето случаи. Това което описваш е...... как да кажа малко идеализирана ситуация. Реалния живот е съвсем различен!
От собствен опит знам че по този начин се отдалечавате един от друг и по никакъв начин сайта за запознанства не помага на мъжа да се "усети" какво става около него и в живота му!!!!

Тези леки забежки само в сайта ей така за малко стават все по чести и по-дълги и накрая се стига до реални срещи и изневери.

Аз не мисля че един човек уважаващ партньора си и то при наличието на бебе ще седне да си губи времето по сайтове за запознанства. Защо вместо това не помогне малко с грижите по детето???? Така със сигурност ще усети промяната в живота си!

За мен времето по тези сайтове си е чиста загуба особено за млади родители.

И, какво да прави жената в случая???? Да седи и да се гърчи с огромните ангажименти + да толерира абсурдното поведение на мъжа си?????  Как ли пък не.... Поне аз не бих.

За сведение, моя хубосник отдавна е изхвърчал през вратата по подобни обвинения + добавки и подправки които не му помогнаха да се почувства истински баща и семеен човек а точно обратното

# 43
  • Мнения: 1 849
Аз мисля, че корена на проблема е много по дълбоко. Всички разглеждате следствието-поведението. Но причината мисля, че е много по дълбоко в семейните отношения. Този мъж се чувства неудовлетворен във взаимоотношенията си със съпругата и сайта е просто отдушник. Възможно е и да е някой безотговорен тип. Но когато има конфликт и двете страни имат вина точно 100%. Не мисля, че причината е в килограмите на жената. Аз доста надебелях но проблеми със секса нямаме, а и мъжът на се оплаква. Но човек не прави никога нещо просто така, винаги си има причина и за всеки човек е различна. Но ако двамата си седнете и  си припомните основни неща-защо сте заедно, какви са целите ви и мечтите ви и кой в какво се чувства неудовлетворен ще имате успех. Но едно от най-важните неща в брака е общуването-да си говорите за всичко и да си казвате всичко.

# 44
  • Мнения: 636
Империята отврьща на удара Mr. Green.Направи си и ти регистрация в сьщите сайтове и си сложи снимка отпреди да напьлнееш Mr. Green, не падай духом, прави повече упражнения, хапвай здравословно и се движи.Идва пролет и лято, бьди бодра и усмихната - за самата себе си и за детето ти.
Е, това ми хареса наистина! Много добра идея! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт