цветна бременност

  • 257 174
  • 233
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 975
hild,надявам се да е наред всичко и скоро да се наслаждаваш на една безпроблемна бременност thumbsup newsm17

# 91
zdraveite i az iskam da popitam tui kato samo se chudq kakvo stava s men
tozi mesez mi zakusnq s edna sedmiza posle mi doide i mi teche po malko no strannoto e che vsqka sutrin povrustam kato stana i me boli korema vseki den otkakto imam menzis tozi mesez
qm normalno kakto vinagi taka che ne vqrvam da povrustam ot hranata
korema mi e napregnat i boli postoqnno neznam dali tova e simptom za zvetna bremennost
imal li e nqkoi takiva simptomi
vodq redoven polov jivot i dosega mi e idvalo vse po edno i susto vreme samo toq mesez mi zakusnq i tova povrustane i bolki v korema
sorry che ne pisha na kiriliza ama ne jiveq v bg i nz kak
mersi za vnimanieto

# 92
  • Мнения: 674
Здравей bogilina ти тест за бременност прави ли си newsm78
Но в такъв случай е по-добре да идеш на док. да те види Wink
Успех и дано да е това което искаш Hug

# 93
Привет,имам всички симптоми. Embarassed.Въпроса ми е може ли да си направя тест по време на така наречения цикъл?Предварително благодаря.

# 94
  • Мнения: 2 422
Може да си направиш по всяко време но какво ще покаже и дали ще е верно никой не може да ти отговори Wink
Успех

# 95
Здравейте!Имам малък проблем ... преди 3 месеца пих Escapele!Когато го пих ми дойде на датата на която трябваше ...на следващия месец пак но ден и половина ми вървеше кафеникаво и тогава протече кръв.Този месец ми доиде 10 дена по рано 3-4 дена вървеше кафеникаво и от време на време съвсем малко кръв.Сега ми тече вече кръв.Какво може да е?! Чакам да ми свърши за да отида на гинеколог ,но за успокоение искам да чуя и други мнения преди гинеголога

# 96
  • Мнения: 1 334
Viki_Kiki,Ескапел много често скапва няколко поредни цикъла. Peace

# 97
А дали е само това или е възможно да има и друг проблем ... кажете нещо според симптомите ..Благодаря за отговора  Hug

# 98
  • Мнения: 1 334
Симптомите ти са само "нарушен цикъл",но той може да се дължи именно на Ескапел.Ако имаш съмнения за цветна бременност(щом пишеш точно в тази тема),то си направи тест...минали са цели 3 месеца Rolling Eyes Причините за това твое състояние наистина може да са всякакви и надали може да знаем какви са точно.  bouquet

# 99
Здравейте, реших да споделя и моя проблем .Вече втори месец правиме опити за второ бебче,този месец трябваше да ми дойде около 25 а то ми дойде на 11 и то много ярка червена кръв и много слабо и довечерта го нямаше,след 2 дни за неколко часа пак некакви капки,според мене това неможе да е нормален месечен цикъл но все пак ми дойде,реших сутринта да направя тест беше отрицателен но симптоми всякакви имам а и като се сетя че с първата ми бременост имах редовен цикъл до 3 тия месец.Дайте ми съвет ама според мене трябва да продължиме с опитите за дъщеричка.

# 100
  • Мнения: 69
четох тук-там за бременност и болести...този месец ми дойде като по часовник.различното беше това:
1.имах адски болки в корема ниско долу (никога не ме е боляло толкова),после болката се местеше ту в единия яйчник ту в другия
2.вървеше ми вишнева кръв,придружена с много и много големи съсиреци (по принцип имам от време на време,но никога толкова големи и толкова мн)
3.имам страшни болки в гърба,които продължават все още
4.вече цяла седмица имам температура,боли ме глава,гади ми се (но не повръщам) и каквото и да започна да правя се уморявам и все ми се спи,колкото и да съм спала-(не съм била болна)
5.гърдите  ми се подуха толкова много,както никога до сега,сега вече ми свършва,но гърдите ми не спадат
чудя се какво ли може да бъде,ако има на идея нека пише,мисля да изчакам другия месец и тогава ако има нещо нередно да отида при генеколог.

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Симптомите ти са само "нарушен цикъл",но той може да се дължи именно на Ескапел.Ако имаш съмнения за цветна бременност(щом пишеш точно в тази тема),то си направи тест...минали са цели 3 месеца Rolling Eyes Причините за това твое състояние наистина може да са всякакви и надали може да знаем какви са точно.  bouquet
   Peace

# 102
  • Мнения: 93
четох тук-там за бременност и болести...този месец ми дойде като по часовник.различното беше това:
1.имах адски болки в корема ниско долу (никога не ме е боляло толкова),после болката се местеше ту в единия яйчник ту в другия
2.вървеше ми вишнева кръв,придружена с много и много големи съсиреци (по принцип имам от време на време,но никога толкова големи и толкова мн)
3.имам страшни болки в гърба,които продължават все още
4.вече цяла седмица имам температура,боли ме глава,гади ми се (но не повръщам) и каквото и да започна да правя се уморявам и все ми се спи,колкото и да съм спала-(не съм била болна)
5.гърдите  ми се подуха толкова много,както никога до сега,сега вече ми свършва,но гърдите ми не спадат
чудя се какво ли може да бъде,ако има на идея нека пише,мисля да изчакам другия месец и тогава ако има нещо нередно да отида при генеколог.

Защо не пробваш да направиш тест Laughing

# 103
  • Мнения: 69
ще направя,но след няколко дена,ще пиша резултата  smile3506

# 104
  • Мнения: 69
извинявам се за въпроса,мисля че е малко тъпичак Rolling Eyes,обаче кога може да има цветна бременност - в ранна възраст или нагоре? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт