Отговори
# 60
  • Мнения: 8 585
"защо не сме минали курс със Бронховаксом отново, че бил сменил средата! Тази есен дано не забравя, ще направим един курс!"
->>И естествено ще направите грешка. Лизат от бактерии, който се пие? и дава имунитет? Благодаря, аз няма да си "взема"...
И защо ако смея да попитам  newsm78? Доколкото знам и респивакса и уростима са на основата на омаломощени бактериални култури , а дават добри резултати . Само , че са валидни и предпазват от конкретния щам или вид бактерии , за които са разработени. Плюс това внесени в концентрация не болестотворна за организма стимулират изграждането на собствен имунитет и предотвратяват евентуалния прием на антибиотици .
Защото лизати приети през устата почти напълно се разрушават. Киселинността на стомашният сок е достатъчна, а силата на панкреатичните ензими-още повече.
Затова всички продукти, които имаме надежда да предизвикат имунитет, се инжектират, а не поемат през устата (с изключение на полио ваксината).
И защото за да твърдиш че подобни неща повишават имунитета без да представиш данни (например изследване на антителата след приемане на препарата при деца и при контролна група) си е чиста машинация. Освен че не става в никоя сериозна педиатрична школа (да ги препоръчва, имам пред вид).

# 61
  • София
  • Мнения: 18 679
Освен това форумът е сериозен-хората разчитат да прочетат достоверна, балансирана информация, а не ръководство по "...Сорс" магии.
която информация, естествено, може да дойде единствено и само от д-р Бърди LaughingАлилуя newsm44
Виж, за пералните съм те признала - много си компетентен Peace

# 62
  • Мнения: 8 585
Виж, за пералните съм те признала - много си компетентен Peace
Едното няма нищо общо с другото. Всеки си има хоби-аз не съм мраморна мумия даваща само медицински съвети.
Иначе, ако не ти харесва-моля...твое си е детето, все пак.
Но не е лошо да "даваш ухо" какво споделят хората, които разбират за какво става въпрос, за да не се питаш безкрайно "Мамка му, защо тогава този Вентолин прави така" (по твои собствени изражения).

# 63
  • София
  • Мнения: 18 679
Комплиментът за пералните си беше истински, никаква ирония Naughty
А за Вентолина, като си такъв разбирач, що не ми отговори Rolling EyesПредозирането не ме устройва, не е такъв случаят, дай втори опит Wink

И, да, детето си е мое, все пак Mr. Green

Ако ще продължаваме този любезен разговор, дай на лични, че оспамихме темата Laughing

# 64
  • Мнения: 4 187
Давам Коластра на Аква Сорс  Flutter.

# 65
"Зелена енергия" и "колактив" са най-доброто според мен. Трябва да се вземат дълго време."Коалктива" да се включи в началото на есента по една капсула сутрин на гладно.Зелената енергия мойе да се дава през цялата година 2-3 капсули дневно.Аз спасих децата си.Имам близнаци, които вечеса ученици и не искам да си спомням какво ми мина през главата.Не се бавете а нещо направете сега е времето да се работи за да са здрави през зимата   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт