Кое име ви харесва най-много?

  • 5 654
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 874
И от моите познати си ги наричат Сашко.  Peace Само две такива момченца познавам, но все пак...
Аз дадох пример, защото се каза, че било много рядко срещано, а реално аз такова нещо не съм забелязала нито при децата, нито при възрастните.

# 61
  • София
  • Мнения: 39 785
Сашо е по-приемливо (макар, че не ми харесва) от Сандо  Joy
Имаше един дядо (съсед) на село, на който казвахме "дедо Сандо". Чак като почина човека разбрах, че бил Александър.
Един приятел знаеше, че съпруга ми не понася обръщението "Сашо" и го бъзикаше като казваше на дребния "Санде"  Joy От време на време де. Щот и аз в тези случаи гледах кат стресиран мармот.

# 62
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
 ooooh! На моят син всички му казват Саше.На детската площадка като си каже името и се почва едно СашКосване.... А пък той се обръща и казва:Аз съм Саши Grinning Като поотрасне още малко ще има други претенции,така че съм оставила всеки да му казва както му дойде.В началото се дразнех,правех забележки,но ....отмина ми Simple Smile
От изброените гласувам за Яна.На моя позната пък детето е Елина,сбор от две имена било,също ми харесва.Ако малкия се беше родил мома,бяхме се спряли на Ния,или по-точно таткото беше решил така Simple Smile Успех с кръщаването Simple Smile

# 63
  • Мнения: 5 259
Мерси. За сега нямаме никакъв напредък.
Тази нощ сънувах, че раждам, а за име нямам все още никаква идея  Laughing

А ти не се дразни на "Саше", толкова е сладко Simple Smile Всяко обръщение е хубаво, когато е казано с положитено чувство.

Общи условия

Активация на акаунт