Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 48

  • 20 754
  • 737
  •   1
Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Fatih Harbiye




Резюме: Главната героиня е момиче което живее в крайните квартали на Истанбул. Всичките й мисли се обединяват около това как да излезе от беднотията и мизерния живот и да влезе в хайлайфа. Девойката уверено върви към осъществяване на своите цели, въпреки че има човек от нейната класа, който я обича безумно. Запознава се с богат младеж и се хвърля в разгулния живот постлан с пари и охолство. Живот за който честността и морала нямат никакво значение.


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) и  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.) и "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. )













# 1
  • Мнения: 22 038
Пу първа  Whistling Mr. Green

Ирче  Hug Heart Eyes Благодаря за новия ни дом   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 13 623
Хоп първа в новата тема
Ирка благодаря  newsm51  love001 прекрасни колажи

Макар и по обяд след една дълга сватбена нощ да ви почерпя за моя син



Последна редакция: пн, 04 май 2015, 13:23 от БлагаВест

# 3
  • Мнения: 22 038
Ооооо Линде  Hug Heart Eyes Хошгялдън при нас   bouquet Айде разказвай, как мина сватбата  Laughing
Честита ти снахичка, да ти е като дъщеричка   bouquet

# 4
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Цоп и аз LaughingИрка Hug  bouquet
Линди Heart Eyes Hug-да са ти много здрави,щастливи и вечно влюбени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чакам фотки от мястото на събитието Laughing

# 5
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Линди  Heart Eyes Hug Да са много щастливи и влюбени, а ти да си една разбрана свеки  Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 13 623
Еви  Hug Миме  Hug Ирка  Hug
Страхотна сватба много ми бяха хубави и щастливи и двамата
Още не са готови снимките имам само една и се опитах да я кача като я сканирах първо но нещо не ми се получава  Heart Eyes не съм много в час с качването но ще питам как става и ще се опитам да я кача
Иначе сватбата беше до среднощите и днес съм станала към 11 часа още съм снощна голям купон се завихри и свекито не остана назад в танците  newsm68

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 13:24 от БлагаВест

# 7
  • Мнения: 22 038
Еви  Hug Миме  Hug Ирка  Hug
Страхотна сватба много ми бяха хубави и щастливи и двамата
Още не са готови снимките имам само една и се опитах да я кача като я сканирах първо но нещо не ми се получава  Heart Eyes не съм много в час с качването но ще питам как става и ще се опитам да я кача
Иначе сватбата беше до среднощите и днес съм станала към 11 часа още съм снощна голям купон се завихри и свекито не остана назад в танците  newsm68
Laughing Laughing Laughing А така, нема се предаваш  Hug Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 13 623
Еви  Hug Миме  Hug Ирка  Hug
Страхотна сватба много ми бяха хубави и щастливи и двамата
Още не са готови снимките имам само една и се опитах да я кача като я сканирах първо но нещо не ми се получава  Heart Eyes не съм много в час с качването но ще питам как става и ще се опитам да я кача
Иначе сватбата беше до среднощите и днес съм станала към 11 часа още съм снощна голям купон се завихри и свекито не остана назад в танците  newsm68
Laughing Laughing Laughing А така, нема се предаваш  Hug Laughing
Никакво предаване наравно с младежите и ние на средната възраст се представихме подобаващо   dancing newsm19 cheers Drunk smile3521

# 9
  • Мнения: 15 884
Ирко, тенкю за къщето  newsm51 newsm51 newsm51
Линди Hug Heart Eyes 4естита ти снаха  bouquet Много щастие, здраве, късмет и взаимна любов да съпътстват младото семейство Two Hearts А, ти да се радваш на здрави, умни и красиви вну4ета Hug Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 13 623
Ирко, тенкю за къщето  newsm51 newsm51 newsm51
Линди Hug Heart Eyes 4естита ти снаха  bouquet Много щастие, здраве, късмет и взаимна любов да съпътстват младото семейство Two Hearts А, ти да се радваш на здрави, умни и красиви вну4ета Hug Hug
Мичонка много благодаря искрено се надявам да се обичат и разбират за едни родители по-хубаво от това няма а за внучета надявам се и това да ни дойде скоро  Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 13 623
Ирко, тенкю за къщето  newsm51 newsm51 newsm51
Линди Hug Heart Eyes 4естита ти снаха  bouquet Много щастие, здраве, късмет и взаимна любов да съпътстват младото семейство Two Hearts А, ти да се радваш на здрави, умни и красиви вну4ета Hug Hug
Мичонка много благодаря искрено се надявам да се обичат и разбират за едни родители по-хубаво от това няма а за внучета надявам се и това да ни дойде скоро  Heart Eyes
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 52

Линди Hug Heart Eyes 4естита ти снаха  bouquet Много щастие, здраве, късмет и взаимна любов да съпътстват младото семейство Two Hearts А, ти да се радваш на здрави, умни и красиви вну4ета Hug Hug
+1 Hug Hug Hug

Ирка Heart Eyes Благодаря за темата  love001 newsm51

# 13
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте моми4ета  Hug

ползотворна нова седмица  Hug Hug Hug

Ирка   love001 за новата теми4ка  Hug
  тортлета ли искаш или цвеке  Sunglasses

Линди  Hug да са ти живи и здрави и винаги влюбени един в друг


на вси4ки ви  Hug Hug Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 15 884
Ирко, тенкю за къщето  newsm51 newsm51 newsm51
Линди Hug Heart Eyes 4естита ти снаха  bouquet Много щастие, здраве, късмет и взаимна любов да съпътстват младото семейство Two Hearts А, ти да се радваш на здрави, умни и красиви вну4ета Hug Hug
Мичонка много благодаря искрено се надявам да се обичат и разбират за едни родители по-хубаво от това няма а за внучета надявам се и това да ни дойде скоро  Heart Eyes
Скрит текст:
Ох, сладури Heart Eyes Много са ти хубави Heart Eyes Дай Боже, ве4но влюбени Hug Hug

Дани Hug Heart Eyes Меги Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт