Анатомията на Грей - Тема №22

  • 69 225
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз не искам да свършва, колкото и голяма боза да става за напред.
Има линии, които могат да се развият. Маги и Уебър трябва да станат семейство. На Мередит да й намерят мъж, на Оуен жена. Кали какво ще се случва с нея. Ейприл и Джаксън, там е интересно какво ще се случи.
Ще го гледам докато го има. И аз като Шонда  Grinning

# 91
  • Мнения: 9 144
Ще го гледам докато го има. И аз като Шонда  Grinning

Три сме  Joy

# 92
  • UK
  • Мнения: 600
Ще го гледам докато го има. И аз като Шонда  Grinning

Три сме  Joy

Да бе, и аз съм тук! Peace

# 93
  • Мнения: 9 144
Подаръче за последните Опълченки   newsm18

Скрит текст:

# 94
  • София
  • Мнения: 1 344
Чакайте бе,и аз не се отказвам...много се бях разсърдила за Дерек,ама в крайна сметка не гледам сериала заради него само...

Ъъъ,Джаксън е  smile3544 smile3544 smile3544

# 95
  • Мнения: 2 071
Ще го гледам докато го има. И аз като Шонда  Grinning

Три сме  Joy

Да бе, и аз съм тук! Peace

 Peace

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз съм тук, но забелязвам, че преди с нетърпение чаках петък, а този сезон някои серии ги гледах със закъснение и даже един път ми се събраха 2 накуп Sad

# 97
  • София
  • Мнения: 2 701
Аз даже бях пропуснала една и по средата на следващата почнах да се чудя кога са се случили разни неща  ooooh!

# 98
  • Мнения: 2 353
Ще го гледам докато го има. И аз като Шонда  Grinning

  И аз, колкото и да се превземам. Crazy

# 99
  • HH
  • Мнения: 3 257
И аз още не съм се отказала  Crazy

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
аз още не съм си пуснала сериите след двучасовия епизод newsm78 Даже не съм ги и свалила всъщност...
Сигурно ще продължа, да го гледам, но ще е повече "по задължение", отколкото "за забавление"

Всички герои, на които се радвах, Шонда ги умори... Само Адисън и Кристина пощади, но пък Монтгомъри ме закефи от Практиката, а Кристина - едва след 5-6 сезон...

# 101
  • Мнения: 4 936
Да и аз откривам големи сходсква между Спешното и Анатомията.
И двете в началото бяха толкова ярки и запомнящи се.
Гледаш серията и след това с часове не можеш да излезеш от нея.
 Мислиш я до следващото гледане, толкова яко те  хваща.
 Wink



Ако не чифтосваха всеки с всеки подред може би нямаше да заприлича толкова на Дързост и красота Thinking

# 102
  • Мнения: 68
Здравейте. Последните 10 епизода бях се лишил от сериала и темата, главно заради натрупаната работа (и вкъщи, и на работа Grinning ) и с това изтървах създаването на новата тема, за което се извинявам и благодаря на  _Пепи_!
 Оценка за последните епизоди: 5 /10
Веднага давам аргументация:
Двойката, в последствие и семейство МерДер преживя сериозни катаклизми за 10 години - то не беше развод с бивша съпруга, афери, самолетни катастрофи, стрелби, спонтанен аборт, умиращи приятели, трудни раждания... и още мога да изброя подобни преживявания. В реалния живот би трябвало това или силно да им изгради отношенията и до късни години да бъдат заедно, или да са СИЛНО ПРОКЪЛНАТИ и бедствията да продължат докато поне един от тях не умре. Видяхме, че на 11-тата година двойката издържа на най-силните природни и неприродни стихии, затова единия беше нелепо затрит усвети. Няма да коментирам защо това убийство беше нелепо, всички вече са го коментирали достатъчно това.
В положителна страна пък коментирам това, че Уебър и Катрин най-сетне решиха, че е време да се съберат, че са един за друг и заслужават да прекарат старините си заедно (освен ако някой от тях не го ухапе змия, сигурно само този вариант остана), че Амелия и Хънт имат шанс и ми се струват добра двойка, че Едуардс стана много добра в работата си и се превръща в един от обичаните герои, поне за мен. Също така се изградиха едни прекрасни отношения между сестрите Мередит - Маги - Ейми. За Карев и Джо - едно голямо браво за напредъка и първото "Обичам те!", това момиче много ми допада като за него. Бейли и Бен са ми неутрални, въпреки че нея я обожавам просто. Двойките от последните ми изречения дано някой ден не овдовеят, че е в стила на създателката да убива кръвожадно.
Аризона ми остана хвърчаща, без никакви проблеми, травми и питанки, какво ли ще става с нея.
Джаксън и Ейприл не искам да ги коментирам. Аз си знаех, че нещо подобно ще стане с тях. Хубавото е хубаво за малко.
Кали я оставиха независима и готина, но и тя без питанки като Аризона.
Ако на последните четирима им бяха позавъртяли съдбите в положителна страна, за мен това беше отличен край на сериала.
Ако сте забелязали постера на 11-ти сезон на снимката е дадена Мередит в профил, а до нея е леко блед и замъглен Дерек. Както казваше Шонда в едно интервю, тя си планира началото на всеки сезон по края. Затова още в края на миналия сезон Кристина каза "Той е очарователен, но не той е слънцето, а ти си.", а Мередит в края на този сезон каза: "Слънцето пак ще изгрее". (Цитатите не са точни, по памет са.) И по всичко си личеше, че това си е сезона, специално посветен на Мередит, затова гласувах в анкетата, че той ще си отиде. Което пак ми е тъпо като край на такава ера, поне да не го бяха убивали толкова тъпо.
И като изключим епизодите 18-23, сезонът ми е любим досега.
Продължавам да си гледам сериала, много си харесвам героите, много харесвам сюжета и мястото е на твърде високо ниво, че да спра да го гледам.
С вас лятото ще си коментираме, а на есен с нетърпение ще си чакаме 12-ти сезон.
Успешно и прекрасно лято ви пожелавам!

# 103
  • софия
  • Мнения: 2 543
И аз съм тук, но забелязвам, че преди с нетърпение чаках петък, а този сезон някои серии ги гледах със закъснение и даже един път ми се събраха 2 накуп Sad

и при мен е така, но си гледам

# 104
  • Мнения: 9 144
Ако сте забелязали постера на 11-ти сезон на снимката е дадена Мередит в профил, а до нея е леко блед и замъглен Дерек. Както казваше Шонда в едно интервю, тя си планира началото на всеки сезон по края.


Принципно е така, но има изключения заради желанията на актьорите, помниш какво беше с Хийгъл, хем сърби, хем боли, хем се махам, хем оставам...
За съжаление Патрик играеше подобни сценки от доста време и това ме оставя с много кофти вкус по отношение към него, заради слуховете че се включва в нов сериал на конкурентна телевизия още от есента. Това  изцяло изяснява картинката, че не е бил проблема в това че иска да си кара колите на състезания, а че просто му е писнало в Анатомията  Tired

Дали Шонда можеше да го прати във Вашингтон без да го показва?
Вероятно да, но точно тази съшита раздяла на Клуни и Маргуляс в Спешното беше смешна, той да я остави с две деца и да си бие камшика, страшно логично и достойно.


Общи условия

Активация на акаунт