Светлината на моя живот - Тема 4

  • 59 788
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 822
Здравейте момичета Hug Hug Hug
 
Софи  Heart Eyes Hug Благодаря ти за хубавите пожелания с усмивката на Анас и красотата и на двамата с Дипика, няма как да не ми е усмихнат деня Laughing Hug
 Менакшито както винаги се вкара във филм Joy Joy Joy хъката hahaha мъката склони Сантош да търсят жених на Чави по нейните критерии Joy Joy Joy и го намери де Joy Joyхубавец Joy Joy Joy на снимката един, в действителност дойде някакъв чичко. Сантош направо побесня. Мена и обясни, че са и дали снимка от преди десет години Joy Joy Joy Както и да е няма да го бъде този жених Hug Не мисля че са замесени крадците на земята Joy Joy ама е добро като хрумване Софи Hug трябва да го включа в сценария hahaha Hug    love001
И за мен в този епизод на спортната площадка нямаше интрига Laughing На Сураджи просто не му беше ден. Ама да ти кажа Laughing въобще не ме интересуваше какво прави на терена Laughing важното е да го дават по-дълго в това екипче, как подскача напред назад ...пада става, а бе въобще наслада за моя взор Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Роси Heart Eyes Hug благодарности за клипчетата и новичките снимки HugКабади вкъщи а...хмм..забавно е  Joy Joy Joyкак подскачат напред назад Heart Eyes децата са впечатлени, играе им се  а Дипика им изнася лекция за спорта Joy Joy Joy сладури Laughing Laughing Laughing Сега се сещам по повод на преводите, ме подсети за нещо свързано с предишни епизоди да го изясня Laughing беше го изкоментирала с някой от момичетата Laughing Когато отвеждат Абхай с полицейската кола той се обръща към треньора и се хваща за ухото, това не е някакъв знак  Peace просто жест на извинение. Предполагам всички вече знаете, че в знак на извинение се хващат за ушите. Е Абхай направи същото само че с една ръка  Laughing

Нова интрига в сериала се очертава Laughing понеже тези са ни малко Joy Joy Joy Четох тези дни, че предстои да се появи нов персонаж в отбора може би ще го кръстят Радж Пратап. Ще играе разглезен син на известен политик, който просто иска бърза слава. Заради това баща му ще предложи да влезе в отбора заради медийното отразяване. Щял да ги изнудва, като им постави условие...ако не влезе синът му те няма да играят на турнира. Тоест той въобще няма знае нищо за играта, но ще иска да е фаворит заради медиите.  

Актьора  е играл в Saraswatichandra До сега този сериал ми беше познат само от наградите на STAR. Направи ми впечатление заради това че предстои да го дават по БТВ Лейди ако не се лъжа Laughing историята е интересна а главната актриса е красавица според мен Laughing
Толкова за сега от обзора на Миха Joy Joy Joy hahaha

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 00:21 от miha-

# 451
  • Мнения: 2 592
МИХА Hug добре че освен превода   bouquet правиш  и тези разяснения  Peace че вече не знам какво става.. Laughing Heart Eyes Например това за постановката ми хрумна след като Арун тръгна да ги изпраща Laughing и нали има инфо ,че ще го отвлекат и Сандийка ще хукне да ги преследва с колелото Sunglasses та си помислих че това е момента..ще се забави и после като го затърсят ,ще се окаже че сватовниците са били фалшиви и нали къщата е под наблюдение само като такива са могли да влязат без да будят подозрение и после хоп..Аруне ела че ни трябваш rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly
само това да е ..ами сега с новия играч /сина на политика за какво го вкарват newsm78 ако се вярва на писаниците в индийския форум  Wink уж треньора няма да се съгласи ,Адити ще го подкрепи и след заплаха от политика,ще разпусне отбора и ще им каже да се прибират в къщи,защото няма да участват в турнира Laughing.. и тогава Сурадж ще и заяви че няма да се прибира докато не играе и спечели..ще чака подходящия момент #Crazy..ами кога ще се строи този хотел и какво ще прави Сандийка през това време сама Heart Eyes Laughing може да приеме мисията на Закир и да замине.. newsm78 въобще не ми е ясно какво точно става и какъв е сценария занапред Laughing виденията са като в мъгла  Heart Eyes Laughing Crazy


  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves
 

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

....крайно време е  и нови такива снимки от сета да пусне Депика  Joy Joy Joy Joy Joy newsm51 newsm10

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 22:52 от soffita

# 452
  • Мнения: 11 766


Здравейте момичета Hug Hug Hug
 
Софи  Heart Eyes Hug Благодаря ти за хубавите пожелания с усмивката на Анас и красотата и на двамата с Дипика, няма как да не ми е усмихнат деня Laughing Hug
 Менакшито както винаги се вкара във филм Joy Joy Joy хъката hahaha мъката склони Сантош да търсят жених на Чави по нейните критерии Joy Joy Joy и го намери де Joy Joyхубавец Joy Joy Joy на снимката един, в действителност дойде някакъв чичко. Сантош направо побесня. Мена и обясни, че са и дали снимка от преди десет години Joy Joy Joy Както и да е няма да го бъде този жених Hug Не мисля че са замесени крадците на земята Joy Joy ама е добро като хрумване Софи Hug трябва да го включа в сценария hahaha Hug  love001
И за мен в този епизод на спортната площадка нямаше интрига Laughing На Сураджи просто не му беше ден. Ама да ти кажа Laughing въобще не ме интересуваше какво прави на терена Laughing важното е да го дават по-дълго в това екипче, как подскача напред назад ...пада става, а бе въобще наслада за моя взор Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Роси Heart Eyes Hug багодарности за клипчетата и новичките снимки HugКабади вкъщи а...хмм..забавно е  Joy Joy Joyкак подскачат напред назад Heart Eyes децата са впечатлени, играе им се  а Дипика им изнася лекция за спорта Joy Joy Joy сладури Laughing Laughing Laughing Сега се сещам по повод на преводите, ме подсети за нещо свързано с предишни епизоди да го изясня Laughing беше го изкоментирала с някой от момичетата Laughing Когато отвеждат Абхай с полицейската кола той се обръща към треньора и се хваща за ухото, това не е някакъв знак  Peace просто жест на извинение. Предполагам всички вече знаете, че в знак на извинение се хващат за ушите. Е Абхай направи същото само че с една ръка  Laughing

Нова интрига в сериала се очертава Laughing понеже тези са ни малко Joy Joy Joy Четох тези дни, че предстои да се появи нов персонаж в отбора може би ще го кръстят Радж Пратап. Ще играе разглезен син на известен политик, който просто иска бърза слава. Заради това баща му ще предложи да влезе в отбора заради медийното отразяване. Щял да ги изнудва, като им постави условие...ако не влезе синът му те няма да играят на турнира. Тоест той въобще няма знае нищо за играта, но ще иска да е фаворит заради медиите.  

Актьора  е играл в Saraswatichandra До сега този сериал ми беше познат само от наградите на STAR. Направи ми впечатление заради това че предстои да го дават по БТВ Лейди ако не се лъжа Laughing историята е интересна а главната актриса и красавица според мен Laughing
Толкова за сега от обзора на Миха Joy Joy Joy hahaha


Миха, благодаря ти много за разказа на новият епизод в Индия, както и за разясненията!  newsm51 newsm76 Two Hearts И аз току-що изгледах епизода - Менакши е опасна, какъв кандидат доведе - егати и дъртака. Естествено не го огря и Сантош го отпрати бързо бързо ...  Joy Joy Joy Няма смисъл да търсят кандидати - според мен бъдещия съпруг на Чави вече влезе в дома на Рати. Закир ще да е - и тя го харесва, а като гледам и той нея ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ясно е, че другите няма да ги бъде ...  Joy Joy Joy

Относно жеста на Абхай - права си!   bouquet Аз знам, че по принцип като се хванат за ушите хората се извиняват, ама тук си помислих, че може да има скрита умисъл ...  newsm12 Нали тогава излезе инфото, че уж треньора бил замесен, а като нищо може да се окаже грешно и човека да е невинен ...  newsm78 Но те какви ли неща не пишат непрекъснато ...  Mr. Green

Значи сега пък нов актьор ще влиза - богаташ с претенции за слава. Нямам думи. Само той липсва - но вероятно ще е за старта на състезанието, когато всичко ще се излъчва - нали целта е да го покажат на екран ...  Naughty Язък, че заради такива трябва да страдат останалите играчи, които толкова се борят за успех - начело със Сурадж ...  Crossing Arms Ще видим какво ще стане ...  Hug Иначе и аз разбрах, че ще пускат сериала Saraswatichandra по БТВ Лейди! И аз съм виждала актьорите от него на наградите - дори главния е излизал на една сцена с Анас.  newsm76

Нямам много време да пиша тази вечер - затова тук на едно!   bouquet

Софи, опасна си - какви сценарии ти хрумват ...  hahaha hahaha hahaha Аз предполагам, че започне ли състезанието вече и Сандия и семейство Рати ще са там ...  Praynig Praynig Praynig Сурадж сега е на подготвителен лагер за 15 дни, но вече като започнат мачовете едва ли ще има проблем близките на играчите да ги гледат - така, че се надявам Сурадж да се върне скоро ...  smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts Praynig иначе в момента Закир и Сандия имат доста по-важна мисия - да опазят земите и семейството от онези гадняри ...  newsm10

resmie722 - добре дошла в темата!
  bouquet   bouquet  bouquet

# 453
  • Мнения: 222
Момичета, днес имаше ли епизоди по Войо? или ги изтървах, ако е имало,  много бързо са ги изтрили от нета, пфууу....
 Може ли с няколко думи да ги разкажете

# 454
  • Мнения: 11 766
Момичета, днес имаше ли епизоди по Войо? или ги изтървах, ако е имало,  много бързо са ги изтрили от нета, пфууу....
 Може ли с няколко думи да ги разкажете

Здравей!  Hug Да има епизоди във Войо!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И вчерашните и днешните са много интересни.  newsm76 newsm76 newsm76 Вчера Сурадж и Сандия бяха много сладки докато той я возеше на колелото ...  txtloves Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart  love001 smile3521 Oha! После видяха жената при кладенеца - тя загуби равновесие и падна - Сурадж и Сандия я спасиха - Сурадж си скъса ризата и жената му даде друга. На връщане ги сбъркаха, че Сурадж е от друга каста и е взел тяхно момиче. Подгониха Сурадж и Сандия с едни мотори - а те на колелото ...  no no no Накрая ги бутнаха от колелото в калта - заканиха се да им се случи същото като сина на жената. Тогава разбраха, че това са Сурадж и жена му Сандия - извиниха се, че са сбъркали и си тръгнаха  Peace Сураж и Сандия срещнаха онова момче от цирка и той им разказа истината - после се появи онази жена и се закани, че както е загубила сина си и приятелката му така сега те ще загубят 2 души - брата на Сурадж - Мохит и приятелката на Сандия - Емили. Закани се, че те ще умрат ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

В днешните епизоди Сурадж и Сандия се страхуваха за Емили и Мохит и решиха да кажат всичко на Сантош! Тя както винаги обвини Сандия, че заради нея Емили е тук. Сурадж обаче се намеси и каза, че никой от тях не е знаел какво става в това село.  Peace Сантош им каза да съберат всички и да бягат докато някой не е разбрал, че Емили е християнка - Сандия искаше да кажат на бабата. Онзи Такур намери кръста на Емили, но се чудеше на кого е - попита Сандия, Сурадж и Сантош, но те казаха че не знаят ...  Wink По време на един от ритуалите Такур остави кръста - Емили си го търсеше - видя го и си го сложи на врата.  Rolling Eyes Бабата беше щастлива на голямото си семейство и започна да подарява подаръци на снахите си - на Сантош, на Сандия, подари после на Чави, след това и на Емили обявявайки, че я е избрала за съпруга на Мохит ...  smile3501 Бабата отиде да сложи медальона на врата на Емили и тогава видя кръста и разбра, че е християнка.  Peace Извика семейство Рати отделно, за да не ги слуша никой и започна да се кара с тях защо всички са я лъгали и са довели тук християнка. Били осквернили вярата й ...  cry Сантош каза, че Сандия я е довела. Бабата попита Сандия защо я е лъгала - като тя толкова много я обича. Сега вече я е разочаровала. Сандия й каза, че не са искали да я лъжат и после са щели да й кажат истината. Искали са просто да опознае Емили такава, каквато е и после да реши дали я приема или не - защото най-важното е какъв е човека, а не каква е религията му ...  newsm10 Бабата каза, че не става така - тя никога не би приела друговерка в семейството. Отиде и й свали колието, което й подари. После й каза да си ходи и започна да я гони от къщата си - Сандия хвана ръката на Емили и застана между нея и бабата.  thumbsup Бабата каза, че ако не пусне ръката й няма да й го прости - този път трябва да избира кого предпочита приятелката си или баба си! Сандия обаче не пусна ръката на Емили - бабата се разочарова и каза, че щом това е избора й - от сега нататък не иска повече да чува за нея, няма да споменава името й дори. Сандия плачеше - тогава Емили припадна. Бабата тръгна да си ходи, а Сандия и другите се притесниха за Емили -  Сандия я сложи да легна - Чави също тръгна да помага на Сандия за Емили. Тогава Емили започна да бълнува - бебето ми, бебето ми. Бабата я чу и се върна - разбра, че е бременна и че бащата е Мохит!   bouquet Сурадж започна да говори на бабата и да я моли да приеме Емили, защото тук става въпрос за 3 живота - този на Емили, този на Мохит и на нероденото им дете. То също е тяхна кръв. Бабата обаче беше непреклонна ...  no no no Емили се свести - за щастие й нямаше нищо ...  Hug Бабата им каза че те са я посрамили и изгони цялото семейство от дома си, докато никой не е разбрал. Сандия, Сурадж, Емили, Чави, Мохит, Чоту, Сантош и Арун тръгнаха да бягат отзад, но ги срещна Такур. Попита къде отиват - те излъгаха, че Менакши ще ражда и трябва да се връщат. Качиха се в колата, но тя не палеше - тогава се появи онази жена от кладенеца с един тъпан. Препречи им пътя - спука гумите на колата и извика Такур и другите. Никой от семейство Рати нямало да си ходи - днес щяло да има жертвоприношение ...  no cry #2gunfire #2gunfire #2gunfire Така свърши ...
Wink

# 455
  • Мнения: 12
Момичета, днес имаше ли епизоди по Войо? или ги изтървах, ако е имало,  много бързо са ги изтрили от нета, пфууу....
 Може ли с няколко думи да ги разкажете

Здравей!  Hug Да има епизоди във Войо!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И вчерашните и днешните са много интересни.  newsm76 newsm76 newsm76 Вчера Сурадж и Сандия бяха много сладки докато той я возеше на колелото ...  txtloves Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart  love001 smile3521 Oha! После видяха жената при кладенеца - тя загуби равновесие и падна - Сурадж и Сандия я спасиха - Сурадж си скъса ризата и жената му даде друга. На връщане ги сбъркаха, че Сурадж е от друга каста и е взел тяхно момиче. Подгониха Сурадж и Сандия с едни мотори - а те на колелото ...  no no no Накрая ги бутнаха от колелото в калта - заканиха се да им се случи същото като сина на жената. Тогава разбраха, че това са Сурадж и жена му Сандия - извиниха се, че са сбъркали и си тръгнаха  Peace Сураж и Сандия срещнаха онова момче от цирка и той им разказа истината - после се появи онази жена и се закани, че както е загубила сина си и приятелката му така сега те ще загубят 2 души - брата на Сурадж - Мохит и приятелката на Сандия - Емили. Закани се, че те ще умрат ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

В днешните епизоди Сурадж и Сандия се страхуваха за Емили и Мохит и решиха да кажат всичко на Сантош! Тя както винаги обвини Сандия, че заради нея Емили е тук. Сурадж обаче се намеси и каза, че никой от тях не е знаел какво става в това село.  Peace Сантош им каза да съберат всички и да бягат докато някой не е разбрал, че Емили е християнка - Сандия искаше да кажат на бабата. Онзи Такур намери кръста на Емили, но се чудеше на кого е - попита Сандия, Сурадж и Сантош, но те казаха че не знаят ...  Wink По време на един от ритуалите Такур остави кръста - Емили си го търсеше - видя го и си го сложи на врата.  Rolling Eyes Бабата беше щастлива на голямото си семейство и започна да подарява подаръци на снахите си - на Сантош, на Сандия, подари после на Чави, след това и на Емили обявявайки, че я е избрала за съпруга на Мохит ...  smile3501 Бабата отиде да сложи медальона на врата на Емили и тогава видя кръста и разбра, че е християнка.  Peace Извика семейство Рати отделно, за да не ги слуша никой и започна да се кара с тях защо всички са я лъгали и са довели тук християнка. Били осквернили вярата й ...  cry Сантош каза, че Сандия я е довела. Бабата попита Сандия защо я е лъгала - като тя толкова много я обича. Сега вече я е разочаровала. Сандия й каза, че не са искали да я лъжат и после са щели да й кажат истината. Искали са просто да опознае Емили такава, каквато е и после да реши дали я приема или не - защото най-важното е какъв е човека, а не каква е религията му ...  newsm10 Бабата каза, че не става така - тя никога не би приела друговерка в семейството. Отиде и й свали колието, което й подари. После й каза да си ходи и започна да я гони от къщата си - Сандия хвана ръката на Емили и застана между нея и бабата.  thumbsup Бабата каза, че ако не пусне ръката й няма да й го прости - този път трябва да избира кого предпочита приятелката си или баба си! Сандия обаче не пусна ръката на Емили - бабата се разочарова и каза, че щом това е избора й - от сега нататък не иска повече да чува за нея, няма да споменава името й дори. Сандия плачеше - тогава Емили припадна. Бабата тръгна да си ходи, а Сандия и другите се притесниха за Емили -  Сандия я сложи да легна - Чави също тръгна да помага на Сандия за Емили. Тогава Емили започна да бълнува - бебето ми, бебето ми. Бабата я чу и се върна - разбра, че е бременна и че бащата е Мохит!   bouquet Сурадж започна да говори на бабата и да я моли да приеме Емили, защото тук става въпрос за 3 живота - този на Емили, този на Мохит и на нероденото им дете. То също е тяхна кръв. Бабата обаче беше непреклонна ...  no no no Емили се свести - за щастие й нямаше нищо ...  Hug Бабата им каза че те са я посрамили и изгони цялото семейство от дома си, докато никой не е разбрал. Сандия, Сурадж, Емили, Чави, Мохит, Чоту, Сантош и Арун тръгнаха да бягат отзад, но ги срещна Такур. Попита къде отиват - те излъгаха, че Менакши ще ражда и трябва да се връщат. Качиха се в колата, но тя не палеше - тогава се появи онази жена от кладенеца с един тъпан. Препречи им пътя - спука гумите на колата и извика Такур и другите. Никой от семейство Рати нямало да си ходи - днес щяло да има жертвоприношение ...  no cry #2gunfire #2gunfire #2gunfire Така свърши ...
Wink

Рокси, страхотно разказваш, благодаря ти! Ти винаги, както и Миха допринасяте да сме информирани от първа ръка. Миха с точните преводи, а ти с преразказите докато тя се отзове, просто и двете сте страхотни. Каквото и да говорят няма друг като този сериал и няма други сладури като тях двамата.

Между другото, момичета, Бандитката вече се е появила и пише в другата тема, там където се обсъждат другите сериали. Аз понеже не ги следя, затова не пиша там, но като четох видях, че се е появила и разказва за Индия. Ако някой го интересува може да навестява и другата тема.

# 456
  • Мнения: 2 592
Момичета Hug привет Peace
Какво е това интервю което е пуснато с Адити днес Whistling
МИХА HugРОКСИ Hug защо споменава Сураджи,съпругата му  и играта Tired newsm78
 


 smile3538 newsm77 newsm77 newsm12 #Silly newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 Laughing Laughing Laughing



# 457
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Аз като почнах и не мога да спра. Докъдето имаше карах на български, след това на картинки без звук. Само не разбрах Менакшито какво направи смени бебетата ли? Какво изглежда една такава като котка изяла сметаната, а доколкото знам има момиче.
Много ми хареса една сцена, в която Сандия насмете селяните. Те стояха и мигаха само насреща и.
Сега ще счупи ли стомната Сантош, защото условието беше бабата да не разбира, че Емили е бременна, а тя разбра.

# 458
  • Мнения: 11 766
Момичета Hug привет Peace
Какво е това интервю което е пуснато с Адити днес Whistling
МИХА HugРОКСИ Hug защо споменава Сураджи,съпругата му  и играта Tired newsm78
 


 smile3538 newsm77 newsm77 newsm12 #Silly newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=E8sL9rKyrTc

Здравей Софи!  Hug Hug Hug Миха най-добре може да ни каже какво точно казва Адити в интервюто ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това, което аз разбрах от резюме на думите й е че ще изберат Сурадж за капитан на отбора по Кабадди!  Wink Сурадж ще има отговорността да поведе отбора и да се справи и с останалите 9 играчи, който да го слушат.  Wink Само, че явно на някой от тях това няма да им хареса и ще му правят проблем ...  #2gunfire Казва също, че Адити ще се сблъска с друг проблем - защото в отбора ще влезе син на политик. Този, за който Миха спомена вчера.  thumbsup Адити се надява включването му да не им струва мача.  Praynig Praynig Praynig Май е това в общи линии иначе говорят за мечтата на Сурадж да спечели и за подкрепата на Сандия към него...   Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Ето още един репортаж с Анас/Сурадж и отбора. Тук той говори нещо - Миха може да ни каже повече, когато има време ...  newsm51 newsm76 Two Hearts

http://www.dailymotion.com/video/x2rsxiw_diya-aur-baati-ham-28th … masti-com_animals

# 459
  • Мнения: 2 592
Момичета Hug привет Peace
Какво е това интервю което е пуснато с Адити днес Whistling
МИХА HugРОКСИ Hug защо споменава Сураджи,съпругата му  и играта Tired newsm78
 


 smile3538 newsm77 newsm77 newsm12 #Silly newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=E8sL9rKyrTc

Здравей Софи!  Hug Hug Hug Миха най-добре може да ни каже какво точно казва Адити в интервюто ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това, което аз разбрах от резюме на думите й е че ще изберат Сурадж за капитан на отбора по Кабадди!  Wink Сурадж ще има отговорността да поведе отбора и да се справи и с останалите 9 играчи, който да го слушат.  Wink Само, че явно на някой от тях това няма да им хареса и ще му правят проблем ...  #2gunfire Казва също, че Адити ще се сблъска с друг проблем - защото в отбора ще влезе син на политик. Този, за който Миха спомена вчера.  thumbsup Адити се надява включването му да не им струва мача.  Praynig Praynig Praynig Май е това в общи линии иначе говорят за мечтата на Сурадж да спечели и за подкрепата на Сандия към него...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Ето още един репортаж с Анас/Сурадж и отбора. Тук той говори нещо - Миха може да ни каже повече, когато има време ...  newsm51 newsm76 Two Hearts

http://www.dailymotion.com/video/x2rsxiw_diya-aur-baati-ham-28th … masti-com_animals

РОКСИ Hug благодаря ти   bouquet kiss dancing...Сураджи  пак е много секси  Crazy камерата как го следи и той скача,върти се ,показва бедър.. пуснали са и новина от сета че се е контузил лошо,изкълчил е глезен,но продължавал да снима Heart Eyes Hug bowuu Laughing Joy

# 460
  • Мнения: 11 766
Скрит текст:
Момичета, днес имаше ли епизоди по Войо? или ги изтървах, ако е имало,  много бързо са ги изтрили от нета, пфууу....
 Може ли с няколко думи да ги разкажете

Здравей!  Hug Да има епизоди във Войо!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И вчерашните и днешните са много интересни.  newsm76 newsm76 newsm76 Вчера Сурадж и Сандия бяха много сладки докато той я возеше на колелото ...  txtloves Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart  love001 smile3521 Oha! После видяха жената при кладенеца - тя загуби равновесие и падна - Сурадж и Сандия я спасиха - Сурадж си скъса ризата и жената му даде друга. На връщане ги сбъркаха, че Сурадж е от друга каста и е взел тяхно момиче. Подгониха Сурадж и Сандия с едни мотори - а те на колелото ...  no no no Накрая ги бутнаха от колелото в калта - заканиха се да им се случи същото като сина на жената. Тогава разбраха, че това са Сурадж и жена му Сандия - извиниха се, че са сбъркали и си тръгнаха  Peace Сураж и Сандия срещнаха онова момче от цирка и той им разказа истината - после се появи онази жена и се закани, че както е загубила сина си и приятелката му така сега те ще загубят 2 души - брата на Сурадж - Мохит и приятелката на Сандия - Емили. Закани се, че те ще умрат ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

В днешните епизоди Сурадж и Сандия се страхуваха за Емили и Мохит и решиха да кажат всичко на Сантош! Тя както винаги обвини Сандия, че заради нея Емили е тук. Сурадж обаче се намеси и каза, че никой от тях не е знаел какво става в това село.  Peace Сантош им каза да съберат всички и да бягат докато някой не е разбрал, че Емили е християнка - Сандия искаше да кажат на бабата. Онзи Такур намери кръста на Емили, но се чудеше на кого е - попита Сандия, Сурадж и Сантош, но те казаха че не знаят ...  Wink По време на един от ритуалите Такур остави кръста - Емили си го търсеше - видя го и си го сложи на врата.  Rolling Eyes Бабата беше щастлива на голямото си семейство и започна да подарява подаръци на снахите си - на Сантош, на Сандия, подари после на Чави, след това и на Емили обявявайки, че я е избрала за съпруга на Мохит ...  smile3501 Бабата отиде да сложи медальона на врата на Емили и тогава видя кръста и разбра, че е християнка.  Peace Извика семейство Рати отделно, за да не ги слуша никой и започна да се кара с тях защо всички са я лъгали и са довели тук християнка. Били осквернили вярата й ...  cry Сантош каза, че Сандия я е довела. Бабата попита Сандия защо я е лъгала - като тя толкова много я обича. Сега вече я е разочаровала. Сандия й каза, че не са искали да я лъжат и после са щели да й кажат истината. Искали са просто да опознае Емили такава, каквато е и после да реши дали я приема или не - защото най-важното е какъв е човека, а не каква е религията му ...  newsm10 Бабата каза, че не става така - тя никога не би приела друговерка в семейството. Отиде и й свали колието, което й подари. После й каза да си ходи и започна да я гони от къщата си - Сандия хвана ръката на Емили и застана между нея и бабата.  thumbsup Бабата каза, че ако не пусне ръката й няма да й го прости - този път трябва да избира кого предпочита приятелката си или баба си! Сандия обаче не пусна ръката на Емили - бабата се разочарова и каза, че щом това е избора й - от сега нататък не иска повече да чува за нея, няма да споменава името й дори. Сандия плачеше - тогава Емили припадна. Бабата тръгна да си ходи, а Сандия и другите се притесниха за Емили -  Сандия я сложи да легна - Чави също тръгна да помага на Сандия за Емили. Тогава Емили започна да бълнува - бебето ми, бебето ми. Бабата я чу и се върна - разбра, че е бременна и че бащата е Мохит!   bouquet Сурадж започна да говори на бабата и да я моли да приеме Емили, защото тук става въпрос за 3 живота - този на Емили, този на Мохит и на нероденото им дете. То също е тяхна кръв. Бабата обаче беше непреклонна ...  no no no Емили се свести - за щастие й нямаше нищо ...  Hug Бабата им каза че те са я посрамили и изгони цялото семейство от дома си, докато никой не е разбрал. Сандия, Сурадж, Емили, Чави, Мохит, Чоту, Сантош и Арун тръгнаха да бягат отзад, но ги срещна Такур. Попита къде отиват - те излъгаха, че Менакши ще ражда и трябва да се връщат. Качиха се в колата, но тя не палеше - тогава се появи онази жена от кладенеца с един тъпан. Препречи им пътя - спука гумите на колата и извика Такур и другите. Никой от семейство Рати нямало да си ходи - днес щяло да има жертвоприношение ...  no cry #2gunfire #2gunfire #2gunfire Така свърши ...
Wink
Рокси, страхотно разказваш, благодаря ти! Ти винаги, както и Миха допринасяте да сме информирани от първа ръка. Миха с точните преводи, а ти с преразказите докато тя се отзове, просто и двете сте страхотни. Каквото и да говорят няма друг като този сериал и няма други сладури като тях двамата.

Между другото, момичета, Бандитката вече се е появила и пише в другата тема, там където се обсъждат другите сериали. Аз понеже не ги следя, затова не пиша там, но като четох видях, че се е появила и разказва за Индия. Ако някой го интересува може да навестява и другата тема.

Благодаря ти за хубавите думи!  bouquet  bouquet  bouquet Нашият сериал определено е най-добрият ...  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Страхотно е, че Бандитка се е появила отново и всичко е наред ...  newsm44 Heart Eyes  ura

# 461
  • Мнения: 11 766
Аз като почнах и не мога да спра. Докъдето имаше карах на български, след това на картинки без звук. Само не разбрах Менакшито какво направи смени бебетата ли? Какво изглежда една такава като котка изяла сметаната, а доколкото знам има момиче.
Много ми хареса една сцена, в която Сандия насмете селяните. Те стояха и мигаха само насреща и.
Сега ще счупи ли стомната Сантош, защото условието беше бабата да не разбира, че Емили е бременна, а тя разбра.


Така ни действа сериала! Започнем ли го - няма спиране! Напълно те разбирам ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Всичко ми харесва в него ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Актьори са страхотни начело с Анас и Дипика, сюжета е интересен, има прекрасна музика, много любов, романтика, смях, има екшън и драма. От всичко ...  txtloves newsm76 Two Hearts  love001 Oha!

Да Менакши сега ще смени бебетата! Една от най-шантавите й постъпки. Понеже ще роди момиче, а снахата на лелята ще роди момче - нали тя искаше син, че да се издигне в очите на свекървата - сега ще смени бебетата и ще вземе момчето (внука на Дай) ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Така ще каже, че е родила момче - ама то ще е толкова черно.  Rolling Eyes Иначе е сладко - с времето Менакши ще започне да има угризения. Накрая ще разкрият истината и после ще си вземе момиченцето, а лелята ще си вземе момчето.  newsm10

За стомната - не се сещам дали първата ще се счупи сега ...  newsm78 Някой ако се сеща да каже ...
Hug

# 462
  • Мнения: 11 766
Скрит текст:
Момичета Hug привет Peace
Какво е това интервю което е пуснато с Адити днес Whistling
МИХА HugРОКСИ Hug защо споменава Сураджи,съпругата му  и играта Tired newsm78
 


 smile3538 newsm77 newsm77 newsm12 #Silly newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 newsm66 Laughing Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=E8sL9rKyrTc

Здравей Софи!  Hug Hug Hug Миха най-добре може да ни каже какво точно казва Адити в интервюто ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това, което аз разбрах от резюме на думите й е че ще изберат Сурадж за капитан на отбора по Кабадди!  Wink Сурадж ще има отговорността да поведе отбора и да се справи и с останалите 9 играчи, който да го слушат.  Wink Само, че явно на някой от тях това няма да им хареса и ще му правят проблем ...  #2gunfire Казва също, че Адити ще се сблъска с друг проблем - защото в отбора ще влезе син на политик. Този, за който Миха спомена вчера.  thumbsup Адити се надява включването му да не им струва мача.  Praynig Praynig Praynig Май е това в общи линии иначе говорят за мечтата на Сурадж да спечели и за подкрепата на Сандия към него...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Ето още един репортаж с Анас/Сурадж и отбора. Тук той говори нещо - Миха може да ни каже повече, когато има време ...  newsm51 newsm76 Two Hearts

http://www.dailymotion.com/video/x2rsxiw_diya-aur-baati-ham-28th … masti-com_animals

РОКСИ Hug благодаря ти    bouquet kiss dancing...Сураджи  пак е много секси  Crazy камерата как го следи и той скача,върти се ,показва бедър.. пуснали са и новина от сета че се е контузил лошо,изкълчил е глезен,но продължавал да снима Heart Eyes Hug bowuu Laughing Joy

Така е Софи!  newsm10  Two Hearts Flushed И аз сега видях новината - след малко ще пусна превод!  newsm76  Wink Heart Eyes Анас е невероятен професионалист - изключителен актьор и човек. Възхищавам му се - както на него, така и на Дипика ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 463
  • Мнения: 11 766
Anas Rashid injured on the set of Diya Aur Baati Hum



Анас Рашид известен като Сурадж в "Светлината на моя живот" се контузи тежко, но продължава снимките.  newsm76

В продължаващата линия на сериала Сурадж играе Кабадди, за да сбъдне мечтата на сина си. Докато снима за същото Анас се дисбалансира и пострада. Въпреки това той не обърна внимание на болката и продължи снимките. И това не е всичко - вчера отново по време на снимките Анас си изкълчи глезена, усука го зле и влоши ситуацията.  no no no

Свързахме се с Анас, който потвърди новината и каза: "Няма печалба без болка. Това е всичко, което искам да кажа. Имам усукан глезен и това боли много, но като актьор трябва да оставя болката настрана и да раздавам справедливост с моя герой. И приоритетът за моя герой е да се изпълни желанието на сина ми в сериала. "
smile3525 Two Hearts Two Hearts

Скрит текст:
Anas Rashid aka Suraj of Star Plus' show Diya Bhati Aur Hum got injured badly but continued shooting.

As per the ongoing track on the show, Suraj is playing Kabaddi Match to complete his son's dream. While shooting for the same, Anas dis-balanced and got hurt. However, he ignored the pain and continued shooting. That was not it, yesterday again while shooting his ankle twisted badly and worsened the situation.

We contacted Anas, who confirmed the news and said, "No gain without pain, that is all I want to say. I have twisted my ankle and its aching a lot, but being an actor I need to keep my pain aside and do justice with my character. And for my character the priority is to fulfill my son's wish on the show."

Едно мога да кажа - Анас е невероятен!!!  smile3501  Kissing Heart Two Hearts  love001 Oha! Надявам се да се възстанови бързо и скоро да не изпитва никаква болка ...  Praynig Praynig Praynig

# 464
  • Мнения: 2 592
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower



 Heart Eyes Heart Eyes Hug

...."Талантливият актьор, който бе наел личен треньор  за неговата част като kabaddi играч в шоуто на Star Plus, навехна глезена си, докато снимаше kabaddi сцена Hug падна лошо  и веднага беше повикан лекар  Rolling Eyes Той посъветва Anas да  почива на легло в продължение на десет дни, но той взе болкоуспокояващи и продължи снимките bowuu smile3501 Flowers Sunflower kiss Two Hearts kiss
Anas казва: "Снимахме ключова сцена и за съжаление имах лошо падане. Лекарят каза, че трябва да си почивам, но как бих могъл да забавя снимките  Stop Те засягат графика на целия актьорски състав и аз не искам шоуто да страда заради  моята контузия.. Hug smile3521 newsm10  costumed034" Надявам се, че публиката ще оцени упоритата и всеотдайна работа в шоуто.. Heart Eyes bowuu smile3521 "

Общи условия

Активация на акаунт