колко време ви беше необходимо след секцио да си върнете предишното тегло

  • 2 252
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
моля споделете  bouquet

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като ме изписаха от болницата, седмица след операцията, ми оставаха някъде около пет килогграма. Свалих ги за близо месец. Правя уточнението, че имах кърма първите 2 седмици.

# 2
  • Мнения: 1 756
е аз кърмих 6 месеца, и едва сега, година по късно почвам видимо да отслабвам

# 3
  • Мнения: 355
След раждането имах да свалям 8 кг. Свалих 3 кг и останах така докато кърмя (шест месеца и половина). После ми отне около месец - два да се върна в стартовите кг.
Мился, че всичко е въпрос на воля.

# 4
  • Мнения: 1 809
Аз качих 25кг Embarassed и ми беше необходимо 1,5-2г. докато си върна килограмите от преди забременяването.Бавен процес беше,но пък отслабнах повече от колкото преди да забременея  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
почти съм ги славлила вече. Остават ми 3-4 кг

# 6
  • Мнения: 583
излязох от болницата само 4 кг по-малко.имах още 10 за сваляне и без спорт и диети ги бях махнала 8 месеца след раждането.

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Първият път влязох във форма 8 месеца след раждането.Сега още не съм-,но продължавам да отслабвам.Надявам се до юни да ми останат 5 килограма,но аз лятото свалям без проблем.

# 8
  • Мнения: 1 417
1 седмица  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 575

ах, тиии  Laughing Mr. Green
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 186
Аз си ги върнах доста бързо, вече съм си на предишните кг.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
За 9-10 месеца  Hug

# 12
  • Мнения: 524
Ами аз от бремеността имам да свалям 3 кг, но преди да забременея качих 25 кг за 1г и сега имам тях да свалям. През самата бременност качих 12 кг и толкова и свалих с раждането , но после започнах да кърмя и качих пак 3 . Та сега имам да свалям 28 кг Blush Twisted Evil. Embarassed Още кърмя и не мога да направя нищо по въпроса Confused За момента нищо не мърда. Глад си му е майката знам си...

# 13
  • Мнения: 6 155
25кг. за 1г.  Party

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По време на бременността качих 8кг., а ме изписаха с 10кг. по-лека.

# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз още не съм си върнала предишното тегло. Cry  Останаха ми 4-5 кила, но се оказаха по- упорити от мен. Close

# 16
  • Мнения: 3 777
Николко, излязох по слаба от преди да забременея.

# 17
И аз бързо върнах кг - 18, но сантиметрите в талията не мога. Така че всъщност май кг не играят особено важна роля след раждането. При вас има ли го тоя проблем и как се справяте с него?

# 18
  • Мнения: 649
все още не съм ги свалила, остават ми 6 кг и до лятототрябва да ги няма

# 19
  • София
  • Мнения: 819
Качих 12 кг, влязох да раждам 54, излезнах 47, след месец и половина кърмене бях пак 42, а сега пак съм качила 1-2 килца, явно сесията не ми понася  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 10 758
Още не съм ги свалила, но все се надявам, че до лятото ще успея да се вмъкна в старите дрехи.

# 21
  • Мнения: 62
И аз бързо върнах кг - 18, но сантиметрите в талията не мога. Така че всъщност май кг не играят особено важна роля след раждането. При вас има ли го тоя проблем и как се справяте с него?
И аз така - кг бързо ги свалих но видимо изглеждам по-пълна. Имам коремче, което преди нямах а дупето и бедрата ми са пълна отврат  Sick

# 22
  • Мнения: 5 790
За цялата бременност качих 30 кг. С раждането свалих 8, останалите 22 свалих за 6 месеца.

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
6 месеца-23кг свалени  Grinning , като 9 дена след секциото бях минус 12кг

# 24
  • Мнения: 181
И аз бързо върнах кг - 18, но сантиметрите в талията не мога. Така че всъщност май кг не играят особено важна роля след раждането. При вас има ли го тоя проблем и как се справяте с него?
И аз така - кг бързо ги свалих но видимо изглеждам по-пълна. Имам коремче, което преди нямах а дупето и бедрата ми са пълна отврат  Sick
и аз така +18 в болницата -10, и година по късно съм си на старите кг,само дето корема и тия пусти паласки още си стоят

# 25
  • Мнения: 5 250
Сравнително бързо за 4 месеца от + 17 кг. ми оставаха да сваля 2 кг.
Сега съм дори с 1-2 кг по слаба от преди да забременея.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Качих 31 кг  ooooh!. За 5 месеца ги свалих  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 444
Бях качила 11 килограма само и за два месеца си бях отново във форма, хем второ раждане ми беше.Сега съм по-слаба и от преди това, нещо доста отслабнах от тичане напред-назад и ангажименти............. newsm78

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 17:01 от marypopins

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Качих 37 килограма, при раждането свалих 12 в болницата още  5, та се прибрах минус 17.Скоро след това ми се наложи втора операция и свалих още няколко...Аз кърмих съвсем кратко време та излишните килограми си заминаха за няколко месеца Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ами аз още в родилното свалих 7кг. После, като се прибрах за 10 дена свалих още 7кг и ми  оставаха още 5кг, за да стигна до теглото преди забременяването. Обаче нещо се задържах на тях без да мърдам, а после дойде Великден и се освиних яко  Embarassed (+5кг), после още повече се освиних и по Коледа почти си бях върнала кг от последните дни на бременността  Embarassed Ама това е само защото не взех никакви, ама абсолютно никакви мерки за възстановяване. От началото на януари обаче реших да се преборя с тия пусти кила и вече съм минус 11.5кг. Така, че-всичко зависи от теб самата. Воля му е майката.

# 30
  • Мнения: 109
свалих ги за около 6-7 месеца,но не бях качила кой знае колко много-15 кг

# 31
  • Мнения: 666
Веднага на изписването си влязох в старите дрехи като се прибрах се качих на кантара и видях , че имам 2 килца отгоре за около седмица ги свалих

# 32
  • Мнения: 1 181
По време на бременността бях качила 23 кг. След раждането олекнах с 6 кг. Останалите свалих след около 3 месеца.

# 33
  • Мнения: 93
Ето и моят опит в свалянето на кг: При първото забременяване качик 15 кг. и ги свалих за окололо 9 мес. (най-трудно свалих естествено последните 4 кг.) Не мина много време - и ето ме пак бременна. След второто секцио така и не можах да сваля последните 4 кг. докато не почнах работа, което се случи една година след раждането на София - и ето ме сега - старите костюми и парцалки Laughing Струва ми се обаче newsm78, че съм се разширила леко в таза и гръдната обиколка(въпреки че бюста ми вече е на изчезване Cry)

# 34
  • Мнения: 429
9 месеца, за да сваля 8 кг.

# 35
  • София
  • Мнения: 499
За 6-7 месеца!

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  За около две седмици си бях на старите килограми  Laughing
  Кърмех почти до 10-я месец.
  Но качих малко по време на бременеето, само 11кг., а от болницата си излязох -9. Останалите два не съм ги усетила кога са изчезнали.

# 37
  • Мнения: 2 922
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 575
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes
оххх, олекна ми - не съм сама Sunglasses - като гледам мамите дотук и се комплексирах Mr. Green Rolling Eyes
те на мен само 2 - 2,5кг. са ми в повече, но това си е проблем вече толкова време........ Embarassed

# 39
как ги сваляте тези килограми?!!!
аз с бременноста ка4их 22кг  , кърмих 8 мес., и сега 10мес. след секциото съм свалила само 5-6кг, а съм постоянно на диети!!!!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
10 дни, но имах само 3 кг отгоре.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 289
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes

И аз също съм във вашия..... Embarassed Thinking

# 42
  • Мнения: 670
Минаха 7 месеца, а имам още 7 килограма.

# 43
  • Мнения: 1 942
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes

И аз също съм във вашия..... Embarassed Thinking

И аз съм с вас  Sad
Хайде да поумуваме дружно и да измислим как да ги свалим. Аз още кърмя и немога да правя драстични диети или да пия хапчета ... Приемате ли идеята?

# 44
  • Мнения: 4 187
Според мен е хубаво да се сваля с бавни темпове, освен , че е по- здравословно, се отразява добре на части от тялото, които при намаляване на обема не изглеждат така добре, както би ни се искало!
Е, има и изключения.


Свалих килограмите от бременноста за около година! Остават ми още 3 -4 натрупани преди това, но и тях ще преборя  Peace!

# 45
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Имах да свалям 25 кг. Отне ми близо една година.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 663
Първия път качих 21 кг. - свалих за 6 месеца 25 кг. без диети, като кърмех.
Втория път качих 17 кг. -  1 г. и 3 месеца след това, имам още 7 кг. да махам  Confused.

# 47
  • Мнения: 396
Вече мина 1г и 1м. и ми остават 3 килца,а качих 18кг. Crazy Crazy!!

# 48
  • Мнения: 287
Аз качих 25 кг. Всеки път, като намалях храната и ми намаляваше и кърмата и прекъсвах диетите. Така докато малкия навърши 1 г. и сам се отказа от сученето. До тогава да бях свалила 5-6 кг. Сега вече съм на кг  преди да родя. От 2-3 месеца не мърдам на кг, но обиколките ми намаляват, защото всеки ден правя поне по 1 час упражнения. /днес например и повече: 2 часа пилатес и 1 час спининг/.
Търпение и упорист се иска, за качилите повече кг. Но важното е, че не е невъзможно Simple Smile

# 49
  • Мнения: 131
Според мен много зависи от това кой колко е качил. А и от начина на живот - хранене, спортуване и естествено от гена.

# 50
  • Мнения: 3 153
Според мен много зависи от това кой колко е качил. А и от начина на живот - хранене, спортуване и естествено от гена.
Подкрепям, а и няма значение секцио или не!
Иначе аз още не съм си върнала килограмите, но то е защото ме мързи да диетствам и фитнесувам, ноооо се хванах скоро на хорото и смятам да постигна резултати в близките месеци:)

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 446
Аз качих близо 30кг Embarassed през бременността. Върнах се на старите си килограми за около 4-5 месеца. Според мен бързо ги свалих и затова сега трябва доста да поработя за стягането Confused

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз като се прибрах си бях вече в килограмите преди да забременея /а те сами по себе си са си доста ... Sick/. Но този път качих само 9 килограма. С Ани бях качила 13кг., и ми трябваха 2 години, за да се осъзная и да почна да слабея /качих доста и след самото раждане, затова сега внимавам много/.

# 53
  • Мнения: 527
Качих 20кг., като се прибрах от болницата на 8 ден след секциото бях - 13кг., сега девет месеца по-късно още се боря с 3кг., мисля че последните са най-трудни. Не изглеждам зле, но ме е яд, че не мога да се напъхам в дънките от преди да забременея, а и кожата на корема е една такава  #Cussing out Иска се още ама и аз не правя нищо по въпроса  Whistling

# 54
  • Мнения: 645
Аз имах що годе приличен вид чак година след раждането. Имах кърма 8 месеца, а започнах да слабея чак на десетия месец и когато малкия навърши годинка можах да кажа че изглеждам горе-долу прилично. Crazy

# 55
  • Мнения: 5 393
Като родих,имах 10кг за сваляне.Изчезнаха от самосебе си,въпреки че кърмя и не спазвам никакви диети.Просто зависи и от организма.В момента съм даже 1 кило по лека отколкото когато забременях

Общи условия

Активация на акаунт