Плануваният провал успех ли е?

  • 2 409
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Искам да ме съкратят. Разбира се с обезщетение както си му е редът. Няма такива изгледи. Даже с идеята, че ще се зарадвам ми казаха, че няма да се случи скоро. ooooh!

Планирам да започна да чупя стойки, да се зъбя и дразня. Постигна ли горе споменатата цел - успех ще ми е. Пък ако ще някой да го нарича провал.

Само, че внимавай...да не минеш границата, и вместо съкращение да получиш дисциплинарно уволнение.

# 16
  • Мнения: 3 931
Само, че внимавай...да не минеш границата, и вместо съкращение да получиш дисциплинарно уволнение.

Имам го предвид. Wink

# 17
  • Мнения: 327
Зависи от ситуацията. Но за мен няколко провала бяха успех. Умишлено негативни действия, водещи до желания провал. Провалът постигна целта и не съжалявам.

# 18
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Успех е силно казано, но ако вътрешният ти глас ти казва, че това е правилно - слушай го.  Wink
В момента планирам една такава стъпка и стремглаво се целя към нея. Вероятно, когато се случи, хората ще си мислят: "боже, горката", "сигурно е откачила" и т.н. и т.н. и може да се окажат прави след време, но със сигурно ще имам нещо, с което в дн.време малко хора могат да се похвалят. Simple Smile
В случая и за момента за мен това ще бъде успех, да. Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 23 098
Не бих приела провала като успех, поради причината, че е прекалено лесно да се провалиш във всичко, в което пожелаеш.  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
Когато искаш да се провалиш в нещо и постигнеш целта си, целенасочено, това провал или успех е в крайна сметка?


Много трудно е да се каже, като не се знае за какво иде реч  Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 257
Когато искаш да се провалиш в нещо и постигнеш целта си, целенасочено, това провал или успех е в крайна сметка?


Много трудно е да се каже, като не се знае за какво иде реч  Mr. Green Mr. Green

Е,как,нали стана ясно какво има предвид питащата?

# 22
  • Мнения: X
според мен, когато се стремиш към плануван провал и го постигнеш, това е успех и нищо друго.

Не, не е успех. Провалът си е провал, независимо дали си го планирал или постигнал случайно.

# 23
  • Мнения: X
Зависи до какви резултати води постигането на целта.
Ако си наложа да се проваля на изпит, провалът ще си е провал, поне докато не доведе до някакви позитиви. Актът на плануване на провала може да е успешен, но какво от това, след като води до поражение?
И все пак зависи много от конкретната ситуация.

# 24
  • Мнения: 58
Получих отворите, които търсех. Благодаря. Моля темата да бъде заключена.

# 25
  • Мнения: 2 489
Не разбирам защо някой трябва да планува да се провали. Rolling Eyes Ако не искаш нещо,просто си сменяш целите.

# 26
  • Мнения: 35 997
Получих отворите, които търсех. Благодаря. Моля темата да бъде заключена.

Общи условия

Активация на акаунт