Сполучливи имитации на маркови парфюми - 8

  • 123 321
  • 729
  •   2
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 883
И аз пробвах няколко парфюма на Лорис, но въобще не съм впечатлена. Всичките ги подарих. Като трайност са много добре, цената също е добра, наситени са, но повечето не ми харесаха като аромат и бяха много далече от оригиналите, някои на светлинни години, до колкото си спомням  Laughing Хипноуз, Ескада Магнетизъм и Самсара не съм пробвала обаче  Simple Smile Не ми харесаха две Булгарита, Бърбъри Брит, Дизел Fuel for Life, Chloe Love...и други имаше, но не ги помня. С Coco Chanel щях да се отровя, не знам защо в магазина реших, че е хубав  Laughing Бърбъри Уикенд, Лайт Блу ми се видяха доста далеч от оригиналите също. Май от всичко, което тествах, ми допадна Miracle LancomeSimple Smile На Ескада Магнетизъм имам малко шишенце от Заг Зодиак и ми харесва, но не съм запозната с оригинала, за да сравня. Много ми допадна Хипноуз от Сан Сиро, като че ли тяхната версия ми се стори по-добра от другите, които съм пробвала. От Сан Сиро също много приятни се оказаха Burberry the Beat, Davidoff Cool Water, Davidoff Echo, CH 212 Sexy, Chloe Love, Hypnotic Poison, Escada Collection, Kenzo L'eau par Indigo. Не ми допаднаха въобще Dior Addict 2, Молекулите, оригиналния Chloe и други имаше, ама не помня вече  Laughing
Някой по-горе беше писал за новите мъжки парфюми на Рефан. И аз съм с две ръце "за". Хубави са и четирите. Bvlgari Man in Black e за по-хладно време, но другите три стават за сега. Тези на Диор и Долче и Габана Интензо спокойно могат да се носят и от жени Simple Smile Не съм много запозната с оригиналите. Тествала съм Булгарито и Интензо през зимата и нямам ясен спомен освен, че ми бяха харесали Simple Smile Струва ми се, че Долче и Габаната на Рефан мирише прекалено много на лавандула и има разминаване с оригинала, но пък е толкова свежарски:) Диорът също е много свеж и младежки Simple Smile Всички си заслужават теста, пробвайте  Peace
Ароматен ден от мен и не се давайте на жегите Simple Smile

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Между другото Бърбъри Брит и на мен не ми хареса в никоя имитация,бях го споменавала по напред в темата,той е сложен за имитиране аромат и направо си го купих в оригинал вместо да се питам кой го имиитира най-добре  се оказа.че никой Simple SmileЗа почитателите на Шанел имам проби от почти всички оригинали и да Ви кажа съвсем честно Рефан са се изложили и то доста.... Техният Коко Мадмоазел няма нищто,ама нищтичко общто с оригинала,който е толкова женствен,а на Рефан е много тежък.Сякаш по-добре са се справили с Шанса,но и тои е многооооо далечен.Рефан много добре са изимитирали Си  на Армани,който го харесва към тях да се насочва Simple SmileИзимитирали са прекрасно и Жадор на Диор-единственото,което ми харесва на Диор,божествен аромат :love:Bright Crystal същто не са пощадили Simple Smileмного е добър.Много ми харесва новия на Ланком -Трезор,пак на Рефан,тоя аромат ми ухае на скъпо...Успешен ден на всички Ви.

# 722
  • Мнения: 1 339
Търся добра имитация на Долче и Габана Лайт блу

По-евтин, но добър вариант е версията на Рефан.

По-скъп, но още по-добър и траен вариант е версията на D&P- 50ml за 21лв.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Lancôme La Nuit Trésor това е новия трезор на Ланком. Определено Рефан са се постарали. Не издържах и преди малко взех една 30-ка. Но...това чудо не е за затворени помещения.

 

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 883
Между другото Бърбъри Брит и на мен не ми хареса в никоя имитация,бях го споменавала по напред в темата,той е сложен за имитиране аромат и направо си го купих в оригинал вместо да се питам кой го имиитира най-добре  се оказа.че никой Simple Smile
Burberry Brit е един от старите ми любимци. Имала съм го няколко пъти в оригинал. Тази зима си го поръчах в имитация на Баргело на сляпо, която се оказа много добра. Не смятам, че е труден за имитиране, просто по-малко фирми го предлагат. Ако някой харесва Brit rhythm,  да пробва версията на Рефан, и тя е добра Simple Smile
За повечето Шанели съм съгласна - до сега не съм срещнала нито една имитация, за която да кажа, че е чудесна Grinning

# 725
  • Мнения: 1 339
Между другото Бърбъри Брит и на мен не ми хареса в никоя имитация,бях го споменавала по напред в темата,той е сложен за имитиране аромат и направо си го купих в оригинал вместо да се питам кой го имиитира най-добре  се оказа.че никой Simple Smile
Burberry Brit е един от старите ми любимци. Имала съм го няколко пъти в оригинал. Тази зима си го поръчах в имитация на Баргело на сляпо, която се оказа много добра. Не смятам, че е труден за имитиране, просто по-малко фирми го предлагат. Ако някой харесва Brit rhythm,  да пробва версията на Рефан, и тя е добра Simple Smile
За повечето Шанели съм съгласна - до сега не съм срещнала нито една имитация, за която да кажа, че е чудесна Grinning

И аз съм на сходно мнение за Шанелите, че трудно ги имитират добре...Но за себе си имам едно изключение, версията на D&P на Allure- Chanel...Пробвала ли си я? Ако не си я тествай. Simple Smile

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Благодаря и на двете ви за предложенията,щте се пробват и Ритъма и Алюра,който имам само в имитация на Сан Сиро-аромата е трепач като трайност,за съжаление само от него нямам проба,както и  от Коко Ноар...и не мога да сравня Алюра от към близост засега Simple SmileПочитател съм най-вече на Бърбъри ,Герлен,Шанел и Ланком-тези четири бранда са ми най на сърце Heart EyesОтдавна търся имитация на Champs-Elysées, Guerlain,но няма,явно щте се купува оригинала ,който никак не е евтин  SadВчера сравнявах и Хипнотичната отрова от проба в имитация на Лорис,но съм разочарована -нищто общто с оригинала,но то не може всичко да докарат де Laughing.Между другото,продаваката ми препоръча и Зен на Шисейдо както и cristobal balenciaga-e не можах да се спогодя с тях,но който ги харесва да ги пробва,били ги купували много... Simple Smile

# 727
  • Мнения: 3 090
Кой номер е Ланком -Трезор на Рефан? Защото не го виждам в списъка с номерата на парфюмите.  Simple Smile Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 780
 
Кой номер е Ланком -Трезор на Рефан? Защото не го виждам в списъка с номерата на парфюмите.  Simple Smile Simple Smile
  под №129 La Niuit Tresor- Lancome  нов .   
в някои от щандовете може под този номер да намерите  №129    LA LUNE / D&G , така че ПИТАЙТЕ                             

Последна редакция: чт, 30 юли 2015, 16:06 от Glamur

# 729
  • София
  • Мнения: 4 473
Мили дами, имаме нова тема  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт