56-та ясла....

  • 2 097
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Има ли дечица, които да я посещават и какви са отзивите?

В понеделник моето момиче тръгва там и сега, както се досещате ми е малко /да не кажа бая/ притеснено.  ooooh!

Всичко ще  ми е от полза, благодаря ви Hug

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за яслата към 56 ОДЗ ли питаш? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: X
Да, за нея.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Значи  Thinking...чакай сега да видя как да се изразя.... newsm78

Миналото лято нашето ОДЗ излезе в почивка през юли месец и 56ОДЗ бе дежурно.
Започна да ходи там, мисля че бе във 2-ва ясленска група. От стъпалата в дясно която е.
Ами не искам да те стряскам, но това бе всичко друго, но не и детегледстване. Така и не научих името на нито една г-жа или леля... Не ми се ще да ги почвам, щото списъка е доста дълъг. Само за последния ми "допир" ще спомена.

Взимам си го на 31.07 и цялата му уста в нещо кафяво-черно  Sick. А той седи на полянката в/у някакво чердже, точно в краката на г-жата, която междувпрочем е на столче и аз я питам: "Какво "яде", че е такъв по устата?". А тя - "ми 'де да знам...той всичко лапа"  Shocked

Щом и мъж ми едвам се стърпя...смятай какво беше... #2gunfire

А и само да спомена още нещо. Децата се деляха на "наши" и "чужди" ( дошлите от другите ДГ) !!!  Shocked

Съжалявам още веднъж, че се наложи да ти го кажа... 
Дано при вас е друго положението Praynig

П.П: Ако имаш възможност я премести в 59 ОДЗ  Peace

# 4
  • Мнения: X
Хъм - пак проверих /много ги бъркам кое е ОДЗ, кое ясла, кое друго/, та не е това /за щастие/, но ще видим каква изненада ще има за нас!
 Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 19:08 от Анонимен

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Значи ОДЗ е Обединено Детско Заведение, което включва и ясла.

Ако говориш за 56ОДЗ и яслата (групите са 2) към него, няма кое да е друго...  Confused

59 ОДЗ е това, дето е по-близко до Общината, а 56 ОДЗ е по-далечното от Общината.

Това е уточнението, защото нали знаеш, че 2-те ОДЗ-та са едно до друго.

Все пак успех на Ния  Peace

# 6
Мили мамита,

Моля ви споделете скорошни мнения за ясла в Младост 3.

Благодаря

# 7
През пролетта на 2002 г. моя син тръгна на ясла в 56 ОДЗ. Може би като всички деца в началото въобще не искаше да ходи, сутрин плачеше и се дърпаше, а после и аз трябваше да страдам. Това продължи около 1-2 седмици и след поредната гадна сутрин, в която той ме молеше "не ме оставяй", аз реших да се откажа с опита за детска градина и да го отложа на по-късен етап. На обяд когато отидох да си го взема споделих с г-жите (сестра Лазарова и сестра Димитрова), че се отказвам. Тогава и двете излезнаха и говориха с мен, че е нормално това държание в началото, че всъщност той плаче сутрин, а после е спокоен, весел и т.н, и че този етап ще премине. Тези думи наистина ме успокоиха, че не съм някаква "гадна майка, която оставя детето си" и наистина малко след това, той свикна.След това бях много горда и доволна, че не съм се отказала и че ходенето на ясла му се отразява много добре и че, е по-полезно да е там с дечицата отколкото сами двамата вкъщи. Пожелавам Ви успех и един съвет "не бързайте да се отказвате".

Общи условия

Активация на акаунт