Бял списък-за София!

  • 1 104 917
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 855
  • СОФИЯ
  • Мнения: 21
колко плати на панова за доброто отношение?????не ходете при нея!по-комерсиален и алче н доктор не познавам! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire :2gunfire:ke ;fgdn od l;cukd [rjdj kd

# 856
  • Мнения: 4 053
колко плати на панова за доброто отношение?????не ходете при нея!по-комерсиален и алче н доктор не познавам! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire :2gunfire:ke ;fgdn od l;cukd [rjdj kd

 това мнение може да го изразиш в   "черния списък",  а не тук   Wink

# 857
  • Мнения: 7
Доктор Иван Димитров. Медицински център Свети Димитър

Невероятно внимателен човек
добър специалист
и всичко което можете де се сетите. Hug

# 858
  • Мнения: 40
Ужасно доволна съм от Д-р Ани Чорбова - Шейново  bouquet Направи ми едно страхотно секцио - на втория ден бях супер и не чувствах никакви болки. А ибелегът ми е почти незабележим /а от операцията са изминали едва 20 дни/ Grinning

# 859
  • Мнения: 4
здравейте.
аз лично адски съм доволна от д-р Алън Начев   bouquet
приема в 214  онкопрофилактичен к-т в поликлиниката на Майчин дом
Ако не беше той сега нямаше да износвам сладкото ми бебче;а може би нямаше и да съм жива

# 860
  • Мнения: 4
моля ви да ми изпратите тел на добри специалисти от Майчин дм.Решила съм там да раждам,по принцип без уговорка,но е добре да съм подготвена

# 861
  • Мнения: 232
Добър вечер  Peace
имам запитване относно д-р Гагова от Шейново. Тя извършва ли прегледи (профилактични) ако не съм бременна или работи само с мамита?  Wink ако да - моля дайте координати!  Simple Smile
Благодаря!  Heart Eyes

# 862
  • Мнения: 533
д-р Гагова от Шейново извършва профилактични прегледи Peace

# 863
  • Мнения: 232
благодаря за отговора  Heart Eyes
някакъв неин телефон и адрес, на който мога да си запиша час ще ми дадете ли?  Flushed Как става записването? Какви са цените?
Благодаря!  newsm76

# 864
Д-р Анелия Барбова - ЖК - МЦ Полимед /до Руски п-к/. Най страхотния лекар, човек!Много добър специалист, отзивчива, симпатична, заинтересована от пациентите си . Работи със ЗОК, но не се интересува колко направления те отпускат за бременност, а преглежда колкото пъти е необходимо за да е сигурна че всичко е ОК. Препоръчвам я горещо, наистина е много добра!

Zdraveite moje li da mi dadete nqkakvi koordinati za d-r Barbova , ne6to kato tel. Blagodarq vi predvaritelno.

# 865
  • София
  • Мнения: 2 686
Д-р Камен Данов - гастроентеролог, МЦ Лора и ДойчеКлиник.
Тук попаднах на препоръка за него и се възползвах. Останах изключително доволна.

По принцип не съм от притеснителните, но все пак тая област от човешкото тяло си е по-деликатна.
Той се оказа много внимателен, всичко обяснява, на мен ми прави долна ендоскопия, изпитвах може би само лек дискомфорт от време на време, но нищо по-особено и неприятно или пък болка.

# 866
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Д-р Киров - Св. София.
Невероятен професионалист. Раждах при него. И пак при него бих родила.

# 867
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Д-р Маргарита Азади - 25 ДКЦ.Много съм доволна от нея. Добър педиатър. Винаги, когато съм я търсела по телефона за съвети, се е отзовавала. И, което за мен е показателно, не бърза с изписването на антибиотици.

# 868
 Д-р .Наталия  Пелова   13 ДКЦ ул.Бигла2 Лозенец Супер добра отзивчива .Много добър педиатър.

# 869
Д-р Емма Добрева от XIII ДКЦ един отличен специалист!!!

Общи условия

Активация на акаунт