Бял списък-за София!

  • 1 105 772
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 105
Цитат на: Anonymous
Цитат на: поли
Д-р Божилов- М. дом- страхотен човек и много добър лекар. Наложи се да прекъсна бременността с раждане и той беше на смяна. Справи се супер ( лично според мойто непрофесионално виждане ): нямам нито едно разкъсване. Освен това е със страшно добро и успокояващо отношение към пациентите. Супер е!


 newsm10 Подкрепям те Поли. Най- добрия при когото съм ходила до сега!!!


Изключителен лекар, цял живот ще съм му благодарна, за това което направи за нас с дъщеря ми. горещо го препоръчвам на всички бъдещи майки.

# 106
Прочетох мненията и искам да изкажа и моето.
За д-р Мишел чета различни отзиви. Аз го бях при него по един неприятен за мен повод - първата ми бременност приключи в 3-я месец - плодът беше без тонове - с две думи беше мъртъв. Не ми се пише по този повод много. Но искам да ви кажа, че беше много внимателен, той махна мъртвия плод - явно много добре се е справил, защото днес съм щастлива майка на 8 месечното си бебе!!!!! Нямах направление, не платих никакви пари, изобщо ме прие, само за да ми помогне. И ми помогна. За него мога да кажа само хубави неща! На разочарование от него??? Не знам.
А другият страхотен специалист за мен е д-р Жекова от Св. Анна /окр. б-ца/. При нея се роди сина ми. Беше общо взето тежко раждане, защото бебокът се заклещи в таза ми и много трудно се роди. Тя направи и невъзможното за нас /бебето губеше тонове/, за да родя Влади. БЕЗКРАЙНО МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ДОКТОР ЖЕКОВА И ЕКИПА Й!!!!

# 107
забравила съм да се регистрирам. Горното мнение - за д-р Мишел и д-р Жекова е мое. Поздрави на всички Grinning  Grinning  Grinning

# 108
  • Мнения: 1 517
Цитат на: magy
една много добра педиатърка д-р Мицева.  

Аз я слагам в всички  черни списъци на планетата тази жена Imp

# 109
  • Мнения: 1 809
Цитат на: karla
Цитат на: magy
една много добра педиатърка д-р Мицева.  

Аз я слагам в всички  черни списъци на планетата тази жена Imp

И аз  #Silly И аз  #Splat

# 110
И аз сам много доволна от д-р. Жекова. Тя ме спаси от операция на апандесита, касапите бяха готови да ме режат когато тя се появи, прегледаме и им каза " Дайде си ми детето няма да ми го режете". Тогава още нямах 20години и имах страхотни болки които всички доктори определиха като апандесит. Оказа се че имам хормонални кистички и от там идва болката. Оправих се само с противозачатъчни. Laughing

# 111
  • Мнения: 136
Хиляди благодарности на доцент Маринов от Майчин дом. Направи ми перфектно секцио и се грижеше за мен след това.

# 112
Цял живот ще бъда благодарна на д-р Ниолай Попов от Шейново и на акушерката Снежка Маркова. Рядко се срещат вече такива хора, пък какво остава за медици. Дълбок поклон и на двамата.

# 113
  • Мнения: 967
Цитат на: Margarita
Д-р Русева - гинеколог - 14-та поликлиника.

При нея проследих бременността си и съм много доволна!!!


И аз съм много доволна. Много добро отношение, професионализъм, не ми е взела една стотинка за изследявания, ехограф и каквото и да било, позна пола на бебето още 4мес и въобще я препоръчвам и с двете ръце  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 108
Да сложа и аз някаои лекари в белия списък

ДКЦ VІІІ - Надежда 3 част:

1. ОПЛ(обшопрактикуващи):
д-р Надя Петкова и д-р Борисова(за деца)
д-р Теофил Тодоров и д-р Владимирова(за възрастни), но при тях двамата винаги се чака много, щото имат много пациенти записани при тях.
2. Специалисти:
д-р Димитър Либаров(хирург)
д-р Лидия Томова(кардиолог)
д-р Шиндов(пулмолог)
д-р Гужгулова(УНГ)

ДЕТСКА КЛИНИКА ПО ПУЛМОЛОГИЯ КЪМ АЛЕКСАНДРОВСКА БОЛНИЦА:
д-р Переновска
д-р Филчев
д-р Уливинов(УНГ)

ДКЦ "Свети Лука":
д-р Лазарова(офталмолог)

Също така имам добро мнение за доц. Михалкова(психолог и класически хомеопат). Но тя приема на частно. А и нямам представа къде е новият кабинет.

# 115
  • Мнения: 40
Има ли още някоя бъдеща или настояща мама, която да ми каже нещо повече за д-р Анелия Барбова от "Полимед". Че ходя вече втори месец при нея за проследяване на бремеността ми и съм в 6 месец, а тя нито веднъж не ме е питала за теглото ми, не ми е мерила корема със сантиметър. Или може би тези неща вече не се правят?

# 116
  • Мнения: 3 146
как бе жена, всеки месец трябва да те тегли и мери.За пръв път чувам , е има лекар, който не го прави

# 117
  • Мнения: 2 232
Цитат на: Emma
Има ли още някоя бъдеща или настояща мама, която да ми каже нещо повече за д-р Анелия Барбова от "Полимед". Че ходя вече втори месец при нея за проследяване на бремеността ми и съм в 6 месец, а тя нито веднъж не ме е питала за теглото ми, не ми е мерила корема със сантиметър. Или може би тези неща вече не се правят?


Аз ходя при нея, и мен това ми се струва странно.Утре съм отново на преглед и ще я попитам, най малкото, че искам да знам размера на таза, а и кръвното също не ми го е мерила.През първата бременност ми беше доста ниско и искам сега да знам как е.
При нея тръгнах след обстойно проучване и препоръки тук от форума и от дира....Но това определено ми се струва странно  и ме притеснява.Дано се намери и др. майка минала вече по този път да сподели дали така е било и при нея.

# 118
  • Мнения: 5 370
Искам като прясна мама на една седмица да прибавя към списъка доктор Станев от Болница Лозенец-проследил бременността ми от 7.г.с и направил ми секцио по спешност. И като човек,и като специалист-благодаря ти,докторе!!!!!!! newsm51

# 119
Цитат на: Desi_T_G
Доктор Божидар Ташков от "Света София"(Тина Киркова)
Родих секцио с уговорка при него (май го предпочита този метод той  Wink ) - и съм много доволна. Въобще от всичко там съм доволна - спомените ми от петте дни там са само положителни.

e vseki s mnenieto si. za tova che go predpochita (sekcioto) sas sigurnost zashtoto i az rodih taka po negovo nastoiavane makar che v posledstvie se okaza che ne e bilo neobhodimo. A inache spomenite mi ot prestoia mi tam ne sa mnogo polojitelni, no kakto kajah vseki s mnenieto si

Общи условия

Активация на акаунт