Кауфланд / Kaufland- тема 13

  • 107 892
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 125
да, разбира се, веднага на информация. Аз нямам нищо против 1.87лв - но отношението на лицето Игрек в дадената вечер ме изнерви до степен, че беше недопустимо да им се размине.
А  за отношението днес на ГОЛЕМИЯ управител - беше ....все едно съм отишла с калашников да им обирам скъпоценния магазин - 10 човека проверяваха записи от всяко едно мое влизане в магазина от въпросната вечер до днес.... обаче аз вече се бях хванала на хорото.... и с вски следващ зъл поглед в моя посока ми ставаше все по-хубаво Simple Smile

# 166
  • Мнения: 27 674
А на Информация на доверие ли ти връщат парите? newsm78 Без да гледат записите от камерите...? Mr. Green aleksashka, учудвам се колко много работа са си отворили заради 1,87 лв, ама явно до последно са държали да излезе така, че си взела 2 бири..... hahaha
Вчера зелен фасул нямаше, днес пак не стигнах до К.  Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 125
аз нямам нищо против да гледат камерите - аз настоях да го направят, но ме мотаха 3 дни заради един некомпетентен служител. И за 10ст да беше пак щях така да постъпя. Не може те да ме обвиняват че съм била отмънкала примерно /преди месец беше/ 2 пакетчета канела /демек 18ст/ и да ми ровят из чантата като на престъпник. Аз ли няма да им направя проблем за бира 1.87!

# 168
  • Мнения: 3 675
Най интересното от новата брошура
1.Барни _33ст
Шуменско кен -87st
Ариел гел капсули-16.89за 42пранета
Кухненска ролка-2лв
Вафлен десерт Кармела,200гр- 1,29
ЛУК-69st
Праскови-1.49
Пъпеш Галия-99ст
Шоколад Милка-1,27
Олио бисер 2л,4,39lv
Nes kafe,100гр по 2кутийки-5.89ст
Превръзки Аlways-3.75
ПамперсиБели Премиум,46лв,бройките варират от 120до88

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 157
Какво ви е мнението за прах за пране Essex, който е на промоция тази седмица? Видях, че хората грабят от него, миришеше добре. Съжалявам ако е коментирано, но не следя редовно темата Embarassed

# 170
  • Мнения: 4 841
За тези пари става

# 171
  • Мнения: 27 674
Аз също никога нямам нищо против да ми погледнат в чантата или пък дори да изгледаме видео записа... Mr. Green И им го казвам.  Twisted Evil
Гитадам, мерси. Със сигурност ще се възползвам от намалението на Барни, а може би и на пъпешите (ако са хубави), прасковите и нес кафето. Да видим дали и на нас ще донесат рекламен вестник- някакви дрехи, нехранителни интересни има ли? newsm78

# 172
  • Мнения: 3 675
Има спално бельо,възглавници,чаршафи с ластик,дамски еспадрили,детски сандали,такивавече са пускани,явноне са ги продали първия път.Има продукти за кухнята,кана и филтър аквафор.Тигаи,форми за печене,тенджери,сгъваем дървен стол.

# 173
  • Мнения: 27 674
Аз от доста време искам да си купя едни малки силиконови формички, по 3 броя ги пускат за около 3 лв. Последните 2 пъти все така става, че не успявам да взема от тях, а са чудесни за мини мъфини и за тарталетки. Дано покрай формите за печене да пуснат и тях...И аз забелязах, че от известно време пускат неща от стари промоции.  Laughing

# 174
# 175
  • Мнения: 27 674
Тази вечер към 19.00 заварих 2 брошури над пощенските кутии пред входа... Laughing По обед не бяха там. Wink
Да споделя, че бамбукови шишчета "Партита" /изписано на латиница/ при обявена бройка на опаковката 50 броя в действителност съдържат 42-43 броя бамбукови шишчета.....Баща ми още преди да отвори опаковката която купил каза, че според него е абсурд да са 50 броя вътре- и така се и оказа. Peace На Факелман съм взимала досега- и досега бройката си е отговаряла. Максимум да има 1-2-3 шишчета които са с по-лошо качество, пречупени леко и т.н. Като бройка са си били точно обаче.

# 176
  • Мнения: 4 841
Имате ли мнение за Таблетките за съдомиялна Домино? Купих преоценени и излизат на същите пари като лидълските. Да знам какво да очаквам. Още имам доста стари за лежали таблетки и не съм ги пробвала тези.

# 177
  • Мнения: 3 675
Някий купувал ли е от душ геловете на Ангелика,хубави ли са,трябва ми нещо такова за символичен подарък за рожден ден.Благодаря

# 178
  • Мнения: 27 674
Някий купувал ли е от душ геловете на Ангелика,хубави ли са,трябва ми нещо такова за символичен подарък за рожден ден.Благодаря
За L'Angelica ли става въпрос или се изписва по друг начин? Blush L'Angelica са хубави, според мен. В този ценови диапазон поне. Peace

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 360
За първи път получаваме брошурата в понеделник на обяд бях я отписала вече.Утре съм в Кауфланд.

Общи условия

Активация на акаунт