Детската градина- всичко, което ни вълнува- 13

  • 42 477
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте. Имате ли информация дали всички градини отварят на 01.09? Днес ходих, но имаше само инфо за изследванията и не пише от кога може да започнем Simple Smile Нашата е затворена целия август и беше заключено.

# 91
  • shumen
  • Мнения: 18 093
Нимфичка,не знам за София,но във Шумен нашите ще започнат от 7.09.някои,а някои от 14.09.

# 92
  • София
  • Мнения: 23 165
преди да затворят август нашата питах директорката, отговори ми да заповядаме на 1 септември само с бележка от лл. надявам се да не са променили нещо, че няма при кого да оставя детето  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 21 282
Нашата работи от вчера.
Официално започва на 01.09  Peace

# 94
  • Мнения: 2 352
Здравейте. Имате ли информация дали всички градини отварят на 01.09? Днес ходих, но имаше само инфо за изследванията и не пише от кога може да започнем Simple Smile Нашата е затворена целия август и беше заключено.
ако няма изрично съобщение и не тече ремонт, от 1-ви септември ще си работи.

# 95
  • Мнения: 3 642
Здравейте. Имате ли информация дали всички градини отварят на 01.09? Днес ходих, но имаше само инфо за изследванията и не пише от кога може да започнем Simple Smile Нашата е затворена целия август и беше заключено.
ако няма изрично съобщение и не тече ремонт, от 1-ви септември ще си работи.
И аз точно това се чудех, ние разписахме, че Август няма да ходим, но за септември никой нищо не ни е казвал. Градината е заключена, ремонт няма, аз мисля на първи да я заведа сутринта, все си мислех, че ще сложат бележка на оградата, но такава има само за датата, на която започва първа група.
Само бележка от ЛЛ ли е необходима, че не е била в контакт със заразно болен? Само Август не сме ходили на градина.

# 96
  • Мнения: 2 196
Бележка-да,а при нас искат и зъбен статус,всяка година...миналата носих,но тази пак ще се наложи  Rolling Eyes

# 97
  • shumen
  • Мнения: 18 093
При нас искат само бележка и за първа група,че е посещавало детето ясла.

# 98
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Добър ден.
Нахлувам в темата ви с въпрос направо  Mr. Green
За контактна бележка от ЛЛ детето води ли се на преглед или не е задължително. Пред кабинета и винаги има страшно много хора и ще ми е трудно да му задържа вниманието, ако се наложи да чакаме.

# 99
  • shumen
  • Мнения: 18 093
Румяна88,при нас не е задължително,но е желателно да се заведе и детето.

# 100
  • Мнения: 15 044
Имам и аз въпрос за тази контактна бележка - четох някъде, че е с валидност 3 дни. Ако я взема в петък, във вторник ще мога ли да го пусна на градина?

# 101
  • Мнения: 68 783
Имам и аз въпрос за тази контактна бележка - четох някъде, че е с валидност 3 дни. Ако я взема в петък, във вторник ще мога ли да го пусна на градина?
В понеделник изтича 3-дневния срок.

# 102
  • shumen
  • Мнения: 18 093
А нашите като започват на 14.09.кога ще трябва да я взема като е в Понеделник.Ако я взема в петък на 11.09.няма ли да изтече в Неделя?

# 103
  • Мнения: 15 044
Би трябвало да е до понеделник включително. Изобщо не разбирам смисъла на тази бележка. Много знае лекарят с кого сме контактували. Че то и в трамвая до градината пак може да пътуваме със заразно болен.

# 104
  • Мнения: 21 282
Имам и аз въпрос за тази контактна бележка - четох някъде, че е с валидност 3 дни. Ако я взема в петък, във вторник ще мога ли да го пусна на градина?
Вземи я в понеделник  Peace

Общи условия

Активация на акаунт