''Шоколадова коса''-5

  • 105 103
  • 457
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
 Купих си Palette Intensive Color Creme
Скрит текст:
. Дали покрива добре бели коси и като цяло как е .
 Косата ми е тъмна -почти черна. Дано в корените да не ми червенее или нещо подобно.

# 91
  • Мнения: 18 562
Жармен дали ще ти червенее не знам, но ще ти покрие белите коси на 100%.
Това е супер агресивна боя, много силна, с много хубави и наситени цветове, ще ти стане хубав много тъмен цвят най-вероятно.
На мен преди години обаче ми образува страшен косопад. Оттогава Палете-не.
При всеки е различно обаче  Simple Smile

# 92
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Жармен дали ще ти червенее не знам, но ще ти покрие белите коси на 100%.
Това е супер агресивна боя, много силна, с много хубави и наситени цветове, ще ти стане хубав много тъмен цвят най-вероятно.
На мен преди години обаче ми образува страшен косопад. Оттогава Палете-не.
При всеки е различно обаче  Simple Smile
И аз поради тази причина се отказах преди години от нея. Като цяло от продуктите за коса на Шварцкопф не съм доволна(дори и закупени от Германия) Naughty

# 93
  • Мнения: X
Ами преди 2 седмици беше на промо в Кауфланд и грабнах две и сега се чудя дали да я ползвам . Последно се боядисах с Палете Де лукс и не ми пада много косата даже се е пооправила.
  Вече не знам с каква боя да бъда .

# 94
  • Мнения: 18 562
Аз също не съм доволна нито от Гарниер, нито от Шварцопф, нито от Лореал-за косата.
И боите им не са нещо особено, а съм пробвала много бои.
Последните два пъти съм на професионални-разликата е в пъти по-добре изглеждаща коса, дори и с амонячните такива, а цената не е кой знае колко по-голяма.
Жармен, Делукса не е като Интезив -тази която ти си взела.
Делукса е много по-щадяща и неагресивна.

# 95
  • Мнения: X
Аз харесвах на Ревлон , но скоро не съм търсила - не я виждам навсякъде.

# 96
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Някой да е ползвал Majirel Cool Cover  Rolling Eyes...дали се получава добре ?

# 97
  • софия
  • Мнения: 134
Аз също не съм доволна нито от Гарниер, нито от Шварцопф, нито от Лореал-за косата.
И боите им не са нещо особено, а съм пробвала много бои.
Последните два пъти съм на професионални-разликата е в пъти по-добре изглеждаща коса, дори и с амонячните такива, а цената не е кой знае колко по-голяма.
Жармен, Делукса не е като Интезив -тази която ти си взела.
Делукса е много по-щадяща и неагресивна.
Би ли споделела кои са тези професионални бои?

# 98
  • Мнения: X
Някой да е ползвал Majirel Cool Cover  Rolling Eyes...дали се получава добре ?
Не съм я използвала , някой от форума ми я беше препоръчал .Не се сещам кой беше  newsm78 обаче

Little Mama аз например съм страшно доволна от lakme collage страхотен и естествен цвят ми се получи.Разбира се както всяка хубаво нещо си има край.Имам вече подали се бели коси и цвета не е толкова наситен Simple Smile Но беше наистина кестеняв без следи от червено или рижаво .Сега обаче ще сложа без амонячна .Само се чудя харесва ми лакме хрома , но няма толкова богат избор на цветове.Другата която ми харесва страшно много е Loreal inoa но там всички цветове ми харесват дори и кестеняво виолетово и нямам на идея как ще стоят на косата  newsm78 .
Колебая се между кестенявите в тези гами помагайте Simple Smile
Ирисoви
Скрит текст:
Пепелни
Скрит текст:
И студени кестеняви
Скрит текст:
4 ките гледам и 5 ци Simple Smile Ми всичко ми харесва и голямо чудене ще пада .Ирисови ли , студени или пак пепелно Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 08:22 от Анонимен

# 99
  • Мнения: X
При мен след една професионална косата ми стана като изкуствена и се изсуши много./ Беше на Wella / .
 Следващият път я боядисах с Велатон и ефекта беше изненадващ - хубав цвят и блясък ,не се изсуши и не падаше.
 /  Дотогава смятах ,че професионален ли е продукта значи е качествен .Явно е и до коса.

# 100
  • Мнения: X
При мен след една професионална косата ми стана като изкуствена и се изсуши много./ Беше на Wella / .
 Следващият път я боядисах с Велатон и ефекта беше изненадващ - хубав цвят и блясък ,не се изсуши и не падаше.
 /  Дотогава смятах ,че професионален ли е продукта значи е качествен .Явно е и до коса.


Явно на мен wella koleston много ми харесваше.Ама нали обичам да сменям все боите и цветовете .

# 101
  • Мнения: 18 562
Little Mama и аз последно се боядисах с Лакме колаж-интензивен шоколад, само, че мисля че смесва поне два цвята фризьорката ми и номер не мога да кажа. Преди това пък се правих с Лайф колор пюлс-италианска, също много добра боя.
И при двете изтощение нямах почти никакво. Но моята коса е в добро състояние и не я третирам много.
Мисля, че това има огромно значиние.
Дяволски чаровна, чудни цветове си показал-особено 4-ките с лек червено-шоколадов цвят много ми харесаха. Сега такъв цвят искам да имам и аз.
Пак обаче ми стана доста тъмно, но сега се поизми и много ми харесва.„
Искам обаче още по-шоколадов, по-светъл и много по-наситен цвят, но с тая тъмна основа трудно ми се получават нещата. На мен червените отенъци не ми пречат, даже искам да има такъв отенък, но не прекален.

# 102
  • Мнения: X
Miss_Bingley 4 ките стават и на тъмна основа  Grinning

# 103
  • Мнения: 18 562
Miss_Bingley 4 ките стават и на тъмна основа  Grinning

абе не знам колко стават, при мен тоооолкова трудно с постига цвят, че няма да ви обяснявам
пък не искам кой знае каква промяна да му се невиди  Crossing Arms
иначе 5.12, 5.25 и 5.52 от Иноата много ми харесата от тези които показа

# 104
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, искам да попитам дали на някоя и се е случвало следното. Боядисвах косата си с обикновенна боя то магазина, хващаше ми боята по цялата дължина( реших да се правя мн светло кестеняво, а моята си цвят е доста тъмно кафяво към черно). Намерих магазини за професионална боя и реших да се боядисвам с такава. Първата която си купих беше една италианска Cosmo serviсе с окислител 20% цвета беше шоколадов с червен оттенък. Боядисах се аз корените ми въобще не ги хвана, надолу си беше добре цвета. Точно 2 измивания и станах на 3 цвята в корените моя си цвят после кафяво надолу светло кестенявото. Боядисах се след 2 седмици отново с 20 % оксидант със същата боя, казах, че много съм наслоила старата боя ( 4 години). И ест след още 4 измивания от второто боядисване нямаше и помен от боята. Четох в интернет и реших да пробвам боята на BES, взех си я хвана ми цвета по дължината този път си взех 30% оксидант... Обачеее в корените е по тъмно отколкото по дължината и пак съм на 2 цвята... не искам да си взимам 40 % защото е много афресивно Sad
Помагайте със съвети.

Общи условия

Активация на акаунт