въпрос?

  • 1 416
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Някъде към 6-7 г.с съм и изведнъж болките и напрегноста в гърдите ми изчезна .. нормално ли е?

# 1
  • Мнения: 30 802
По-скоро си свикнала с дискомфорта или тялото се е адаптирало. Отиди за ехограф да се види дали се е имплантирало добре, след това- чакане. Бременността е много ранна, в чужбина до 12 седмици не им обръщат внимание.

# 2
  • Мнения: 10 874
За в бъдеще можеш да задаваш въпросите си в тази тема. Peace

Дали е нормално едва ли някой тук би могъл да каже. Всяка жена, а оттам и всяка бременност е различна и протича по различен начин с различни симптоми. Можеш да обсъждаш тези неща с лекаря, който ти следи бременността - той е наясно със състоянието ти и преценката му би била много по-правилна от нашата. При мен всички симптоми изчезнаха много рано и имах много лека и безпроблемна бременност, но не мога да бъда критерий за никого.

# 3
  • Мнения: 7
Вчера бях на преглед .. знам че бременноста е мнг ранна доктора ми каза след 2 седмица да отида отново но така изведнъж да изчезнат болките ми се вижда странно и притеснително ..

# 4
  • Мнения: 100
Отиди на преглед,  ако нещо те притеснява. Аз с първата бременност нямах, такива симптоми в началото. Сега с втората, ту отшумяват, ту се засилват... Всяка бременност е различна. Успех и дано всичко и наред!

# 5
  • Мнения: 10 874
И при мен изчезнаха изведнъж, но аз се радвах, а не се притеснявах.
Ти щом го намираш за притеснително - обърни се към лекаря си. Вярвам, че ще успее да те успокои. Желая ти успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 7
Благодаря ви много дами от както разбрах че съм бременна просто толкова мнг неща почнаха да ме вълнуват .. може би найстина само си внушавам .. първа бременност ми е незнам какво да очаквам

# 7
  • Мнения: 10 874
Никой не се е родил научен. Wink
Но и паниката е лошо нещо. А е присъща за много бъдещи майки. Опитай се да бъдеш максимално спокойна. Мисля, че знам колко си объркана, защото моята бременност беше голяма изненада и шок за мен, идея си нямах какво и как се случва, но като свикнах с мисълта, се успокоих напълно. Казах си, че е по-добре да мисля положително, отколкото да съм черногледа и сама да си навредя.
Имаш две седмици до прегледа и моят съвет е да се отдадеш на положителни емоции, а не на паника. Мисли положително, отдавай се на приятни занимания и ще видиш колко по-бързо ще мине времето. Успех още веднъж!  bouquet

# 8
  • Мнения: 323
Симптомите ту изчезваха, ту пак се изразяваха , според мен няма проблем. Но ако нещо те тревожи сподели с АГ или направо отиди на преглед ,не бива да се притесняваш излишно.

Общи условия

Активация на акаунт