Вихрен Палас-Банско, мнения

  • 7 177
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 450
Моля за актуални отзиви за този хотел. Как е храната, хотелът и най-вече детския кът?

# 1
  • Мнения: 6 996
Аз вече резервирах там, но все пак, да съм психически подготвена, ако е кофти.

# 2
  • Мнения: 9 450
Еовин, за кой период резервира и какви пари ти излезе?

# 3
  • Мнения: 6 996
19-24 юли.
Ол инклузив оферта, студио, 480 лв.
Искам да кажа, че ми направиха много приятно впечатление по телефона, като се обадих за резервация. Понеже не бях наясно ние двамата с едно малко дете дали сме за студио или апартамент, момичето ме увери, че студио ще ни стигне. Като ме слушаше каква съм заспала, като нищо можеше да ми каже да резервирам по-скъпия апартамент  Laughing Даже ми каза да погледна в Грабо, защото имали оферта, вместо да я правя по телефона, от Грабо било по-евтино. То беше с 15 лв по-евтино, ама какво пък.
Сега само се надявам да не се издънят с храната, увериха ме, че има достатъчно вегетарианския ястия, ама да видим.  Thinking

# 4
  • Мнения: 9 450
Мен пък ме спечелиха с детския кът.  Sunglasses
Ще се възползвам от присъствието ти там и ще чакам отзиви от първо лице Grinning.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 757
Мен пък ме спечелиха с детския кът.  Sunglasses
Ще се възползвам от присъствието ти там и ще чакам отзиви от първо лице Grinning.
имам познати които  ходиха няколко пъти в този хотел с малко дете и са очаровани,условия,анимация ,храната всичко било на ниво и ни го препоръчаха.

# 6
  • Мнения: 6 996
Да, и нас първоначално с детския кът ни спечелиха Laughing
Само ми казаха, че нямало как да го оставим за анимация, защото бил малък, така че сами ще си го забавляваме.

# 7
  • Мнения: 9 450
Интересува ме и друго, септември месец дали ще има хора в този хотел? Да не си стоим самички там. Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 307
И аз съм харесала хотела за почивка през август. От снимките обаче, не виждам външен басейн. Само вътрешен ли има?

# 9
  • Мнения: 6 996
Това не се сетих да питам, но точно заради това не го искаше мъжът ми, на мен лично ми е все тая за басейна. Той беше харесал Грийнууд, който е с външен, но там нямаше места за нашите дати.
Ще ви просветля по всякакви въпроси като се върна на 26ти Grinning

# 10
  • Мнения: 9 450
Еовин, ще чакаме отзиви Simple Smile

# 11
  • Мнения: 9 450
Еовин, къде сиииии? Кажи си мнението за първата нощувка  Grinning

# 12
  • Мнения: 6 996
Ето ме. Кратко, че ми е трудно през телефона. Храната е добра, персоналът любезен, басейнът е голям, има и детски. Шумно е, стените май са картонени  Laughing Детският кът е много приятен. Засега сме много доволни Simple Smile)

# 13
  • Мнения: 1 452
Ето ме. Кратко, че ми е трудно през телефона. Храната е добра, персоналът любезен, басейнът е голям, има и детски. Шумно е, стените май са картонени  Laughing Детският кът е много приятен. Засега сме много доволни Simple Smile)
Басейнът външен ли е?

# 14
  • Мнения: 9 450
Еовин, със стените ме отблъсна Thinking
Аз много държа на тишината в стаята. Това да легна и някой да ми тумоли от другата страна, направо не мога да го изтърпя.

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 08:36 от Кристал

Общи условия

Активация на акаунт