Искам да чуя вашето мнение - кое име ви харесва повече?

  • 5 634
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами има общо вероятно с това, че майката се съобразява с някакви прищевки на други хора. В случая явно дори не е прищявка на бащата (не, че и това бих разрешила), а на неговите роднини. По-разбираемо ми е да чуя мнение на безпристрастни хора, честно казано. Пък дали ще се съобразя е друг въпрос, поне никой няма да ми държи сметка Simple Smile.

# 76
  • София
  • Мнения: 44 103
Върнах се да не съм пропуснала нещо по темата до началото й, никъде не пише да се съобразяват с когото и да било, единият родител харесва едното, другия другото, детето не се кръщава на никого.
Все пак и двамата, трябва да са съгласни с името, детето не е нито само нейно, нито само негово. В колебания са още явно и това е...


# 77
  • Мнения: 2 352
Това дето бащата натиска за едно име и кара майката да сменят вече избраното и оцелелите бракове... не разбрах какво общо има с тази тема.
Няма особено общо с темата. Разсъждение с продължение е по повод на това, че родителите трябва да са постигнали компромис преди раждането на детето. Ако съм баща на дете всичко оставало, но не и мнението на цял един форум биха ми променили мнението, не че разбирам защо е нужно на едно момиче името му да тежи.  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 1 441
Благодаря на всички за мненията.   bouquet
Малката се роди на 21 юли и носи най-прекрасното име - Елина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И мама, и тате, и батко са щастливи с избраното име и на нея много й отива.  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 10 874
Жива и здрава да ви е малката Елина! baloni
Наистина е прекрасно името, с гордост да си го носи! Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 3 120
Да ви е живо и здраво детенцето!   bouquet

Прекрасно име!

# 81
  • София
  • Мнения: 5 079

Малката се роди на 21 юли и носи най-прекрасното име - Елина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Наистина носи най - нежното и прекрасно име в целия свят! Със здраве и много късмет да си го носи, поздравления за избора! Hug Heart Eyes  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 033
И двете не ми харесват, но ако все пак категорично трябва да избера едно от посочените, то бих се спряла на Елина.
А, то вече се родило детето! Извинявам се за закъснелия коментар! Да е живо и здраво момиченцето, щастливо детство!

# 83
  • Мнения: 8 891
Честито, да ви е жива и здрава!  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 427
Честито  Heart Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 1 977
Да ви е жива и здрава!

# 86
  • Мнения: 2 289

Малката се роди на 21 юли и носи най-прекрасното име - Елина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Наистина носи най - нежното и прекрасно име в целия свят! Със здраве и много късмет да си го носи, поздравления за избора! Hug Heart Eyes  bouquet

Да е жива и здрава, много хубаво име.  Peace

# 87
  • Мнения: 2 352
Честита да ти е и дъщеричката! Със здраве да си носи името, което сте й дали и да го краси по нейн начин, с нейната индивидуалност!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт