Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 945
Момичета, някой ще си прави ли фотосесия? На мен хич не ми беше дошло на ум, но днес една колежка ме пита и се замислих  Thinking

# 16
  • Мнения: 15
Да си се запиша и аз Simple Smile
Здравейте и от мен един запис  Grinning сега видях че сьм пропуснала да кажа че и аз чакам момченце за инфото на страничката  Hug
Момичета, малко бързах днес и може да съм изпуснала някой, когото mecani не е успяла да добави. Последно добавих elba. Някой, ако не се намира, да каже  Wink

Хубав ден  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 576
Честита нова темичка Simple Smile
Само хубави неща да си споделяме в нея!
Голди, аз ще си правя фотосесия в началото -средата на септември, исках август но нямаше свободни часове при фотографката, която искам..
Малко се притеснявам, че ще съм много дунди през септември..ама каквото такова Simple Smile

# 18
  • Мнения: 33
Хоп и аз в новата темичка! Много ми се иска да имам и аз снимки от бременноста,какви са цените при вас на фотосесията?

# 19
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен ( то вече е обед де;)). И аз да се запиша в новата темичка.
А за фотосесия и аз се чудех, ама май ще пропусна. В 27 седмица съм +7 кила и нещо не ми се снима.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Добро утро Simple Smile и благодаря за новата тема   bouquet

Аз от вчера съм с течащ нос и неразположение, за сега се търпи и се тъпча с витамин С, дано да не прерасне в нещо по сложно  Tired

Бях на посещение в болницата, в която искам да раждам, разгледахме родилните, стаите, обясниха ни как се случват нещата. Не ми хареса само, че едва ли не епизиотомията е задължителна, а аз само като си представя, че ще ме срежат отдолу и ми става лошо. Ходя на курс за бременни и там препоръчват, за да сме по разтегливи отдолу и да не ни режат да практикуваме упражнения на Кегел и да правим перинеален масаж с преварен зехтин 1 час на водна баня.

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Запис и от мен.  Mr. Green
Благодаря за новата тема!   bouquet
Аз тази сутрин спах до 10 и нещо, отдавна не ми се беше случвало  smile3507
За фотосесия не съм мислила, но определено не се чувствам окей в кожата си за снимки. Нещо много ми тежат килограмите  Rolling Eyes
Хубав ден от мен   bouquet и се пазете от слънцето  Hug

# 22
  • Мнения: 1 736
Здравейте и от мен! Честита да ни е новата тема:)
Не съм влизала от 2-3 дни и вече нова тема - по темата със суеверията,да обясня за "вълчите дни" - това са дните от Игнажден(20 дек.) до Йордановден.
По въпроса с лесното раздразнение, мислех, че ще ме подмине, но уви - вчера спретнах строхотен скандал на един нагъл "баровец" с що-годе лъскава кола. Наглецът паркира точно на пешеходната пътека, когато се канех да пресека, ама то нали само там беше сянка, нищо,че на метър-два имаше свободни места за паркиране. Е, той не се впечатли особено от моите забележки, заключи си колата и си тръгна. #2gunfire  Извадих телефона и снимах нарушението.
За фотосесията - ох, колко ми се иска, но в тези горещини се чувствам не особено красива като за снимки. 

# 23
  • София
  • Мнения: 945
И аз се притеснявам, че съм като хипопотамче, ама ако ме снимат от кръста нагоре няма проблем (аз на дупе и бедра много съм качила)  Mr. Green
Eos, ти къде си се записала? Аз сега разглеждах и от всички предложения в нета май само едно ми допадна по портфолио

# 24
  • Мнения: 3 199
 newsm32 Цоп в новата тема

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Браво за темата.   bouquet  Запис и от мен  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 898
Благодаря за новата тема и за труда  Hug
И на мен идеята за фотосесия много ми допада но едва ли ще правим ☺ Аз и без това се щраквам за спомен всяка седмица и си правя колажчета  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 945
Ами аз изведнъж много се навих за снимчици  Mr. Green Лошото е, че таткото ни е от необичащите да се снимат и не знам как да го навия и него, а ми се ще все пак да сме двамата...

# 28
  • София
  • Мнения: 576
Голди, за мен една от най добрите за детска и бременна фотография в момента е Kiko-Photography. Записах се преди доста време, за съжаление вече цялата есен им е заета.. #Crazy
Аз много малко снимки имам, ние нямаме хубав апарат, въпреки че ММ се е занимавал с фотография преди време и може да ми направи хубави снимки. А с телефона..и най хубавия телефон няма опциите на апарат..
Та затова реших няколко професонални снимки..и със сигурност ще се снимам цялата..каквато - такава Simple Smile Те после добре ги обработват и смятам че все 2-3 кадъра читави ще има Simple Smile

За цените някой беше питал по доре - средно между 100 и 150 лв. вървят фотосесиите за 10-15 кадъра Simple Smile

# 29
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен Simple Smile
Май е време и аз да се включа с първа бременност и още един младеж 😊

Общи условия

Активация на акаунт