След деветмесечен копнеж, започна АВГУСТовският бебевалеж (12)

  • 38 110
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
meri-geri Simple Smile, според мен си остави вратичка за обезболяване, пък ще го решиш на място Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 321
Хоп и аз да се разпиша.
Анабела темата е прекрасна, благодаря за труда.  Hug

# 32
  • Мнения: 106
Мери-гери и аз ходих на консултация за упойката, по принцип прага ми на болко е много, много нисък, но ще решавам в последния момент. А и на мен анестезиолога ми каза, че може и да не ме хванела, ако бебето е слязло нямало да повлияе, общо взето когато дойде момента тогава. Ако преценя, че не издържам ще си поискам ☺ . Охх изядох цяла кутия бисквити и сега имам такива киселинии  #Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 107
Запис в новата тема! Анабела, страхотна е!

# 34
  • Мнения: 185
Привет, момичета!   bouquet
Честита ни нова тема! Да си я напълним с хубави новини и емоции!   bouquet
Благодаря на Анабела за старанието - много е слънчева, наистина  Heart Eyes
Е, при нас нищо ново. Голяма жега е, едвам се диша.. пазя се през деня на сянка, вечер навън на хлад, но не ми достига въздух вече.. малко депресарската го карах тези дни - все нещо се сдухвам..
За упойката и аз мисля, че да се решава на място би било най -удачно, току виж въобще няма време за обсъждане Simple Smile
Не се отчайвайте, момичета! Още мъничко остана!   bouquet
Лека и прохладна нощ!!!     bouquet

# 35
  • Мнения: 134
ДВ мамита!!!  

# 36
  • Мнения: 134
ДВ мамита!!!  Hug благодарско за хубавата тема  Hug
Честити бебоци  baby_neutral !!! И годишнини!!!   bouquet
Аз се крия успешно,ама тия дни все си намирам за какво да изляза в жегата,и съответно после съжалявам горчиво.Краката ми са  ooooh! само студения душ помага ! За упойката-решение на място най-добре ! Аз съм против,ама знам ли тогава каква песен ще пея  Confused ? Доста се притеснявам и за болницата- трябва да реша къде!!!! А също така още не съм се спряла на педиатър  Sad трябва да съм оо- решителна,но уви! Предстоят ми доста избори,а всякаш искам да избягам от всичко! Хормони ли са??!  Crazy утре ще ходя май за последно на училище за родителу Simple Smile хайде лека от мен  Hug

# 37
  • Мнения: 43
Добър вечер,
С тази часова разлика, съвсем ви изпуснах. Аха-аха да пиша, и хоп-нова тема Simple Smile, много красива при това!  bouquet за авторката.


Записче, мерси за новата тема   bouquet Не се включвам, тъй като не мога да наваксам с четенето  Crazy Нищо ново при мен, надявам се да устискам до 8-9 август, че док ще е отпуска, пък и бебо е още мъничък. Днес бях на консултация анестезиолог за евентуално обезболяване на нормално раждане, честно казано не знам какво да правя. Каката я родих много бързо, от тази гледна точка не знам дали има смисъл да слагам упойка, но пък ако е по-тежко и дълго раждането отколкото с нея  Thinking ох не знам. Вие на какво мнение сте?

Аз в началото си мислех да не ползвам упойка, но обсъдихме с док. възможността за епидурална и ако съм нормално ще се възползвам. Но бебка още не се е обърнала, така че най-вероятно ще съм секцио.
Щях да забравя да честитя на чисто новите ни мамчета!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте,

И аз да се запиша в най.-хубавата тема! Нямам търпение да я на пълним с хубави пухкави новини!  Анабела благодаря!

При мен нищо интересно.. Почти не съм имала симптоми за раждане. Вече съвсем малко останало! Вчера бях на запис на тонове и всичко е ОК. Малката си е все още главично и се надявам да няма повече акробатики. И аз ще решавам в последната минута за упойката. Иска ми се без и се надявМ на онези бързи и ударни раждания, но не се знае при мен как ще е. Най-малко от всичко искам пълна упойка (при положение, че се наложи секцио по някаква спешност).

Как може в 12:00 през нощта да е 32 градуса?!

Лека нощ от мен!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Няма спане,ужасна жегааааа!
Мечтичка,благодаря ти!Чакаме момиченце!Надявам се да устискам до секциото! Grinning Grinning Grinning

# 40
  • Мнения: 656
ДВ и от мен
Анабела, Благодаря ти за прекрасната тема.   bouquet

# 41
  • Мнения: 82
Запис   bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 128
Мале колко сте писали 😮 запис в новата темичка ✌🏼️ Честито на всички мамчета за бебенцата   bouquet Във Facebook следя по-подробно.Тук много изтървах ,но в България нито жегите,нито контракциите можеха да ме спрът Party
Вече съм си в Дания,пристигнах преди 3 часа,полета мина страхотно,както и почивчицата.Днес официално влязох в 9 месец и започвам да чакам бебка.Утре съм на ЖК и ще дам отчет как е минало хем да попрочета 20 те страници,които сте изписали за 5 дни  hahaha

# 43
  • Мнения: 440
Влизам набързо да Ви се похваля,  че  на 25.07. ни се роди момиченце-Дамяна,  3490гр.   bouquet Двете сме добре,  чакаме да ни изпишат тези дни и тогава ще разказвам повече. Родих нормално,  без упойки. Ако някой го интересува за раждането в Майчин дом,  Сф., съм насреща.

# 44
  • Мнения: 2 884
ЧеститоГазелке   Heart Eyes Да сте живи и здрави и бързо възстановяване  и на двете ви bouquet

Общи условия

Активация на акаунт