"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 17

  • 46 267
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 933
Момичета един адски тъп въпрос от мен, обаче ме яде отвътре. Та последен цикъл 28.09.2015 г, пол тест за ову на 11.10.2015 г, продължителност на цикъла 30 дни. Въпроса не е дали съм бременна, а дали освен зацапване има други установени симптоми, макар и редки, за имплантация? Питам, защото днес имам странно чувство ниско долу, като че ще ми дойде, не болка, , а някакво странно такова, все едно цикъла опитва да пробие. Което ме кара през половин час на тоалетна, не ми се ходи, а нещо все едно ме напъва. Осъзнавам колко тъпо съм го обяснила, но се притеснявам

# 721
  • Мнения: 226
Момичета пак съм аз, отново с дилема и чудене. Миналия месец след закъснение от 2 седмици и зацапване, ми правиха цитонамаски 3 броя и всичко е ок, с изключение, че имам кандида, обаче когато звънях на лекаря ми каза, че всеки човек имал да не се притеснявам. Лекувало се когато има симптоми. Това беше малко обобщение. Този месец пак ми закъснява за момента с 2 дни, но имам чувството, че ще ми дойде всеки момент. БТ меря, но от средата понеже миналия ми т се счупи. Доста се потрудихме въпреки, че направих 2 теста за овулация и бяха -. Чуденката ми се засълва също така от това, че от няколко дни чувствам, че кръвното ми пада( аз съм с ниско). Направих 2 теста те са -. И вече не знам какво да правя. Кръвен тест не мога да правя( в чужбина съм). Мислите ли, че си внушавам или може наистина да има нещо? Вчера т= 36.8 днес т= 37.00. Предни дни по 36.8. Имам още тестове в нас, но не искам да се разочаровам Sad

# 722
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Bubaleche,незнам на какво се дължи, но и на мен ми се е случвало.
Тони, може О Да не е била тогава, когато си мислиш, след като тестовете са били само 2и са били отрицателни. Исчакай още малко....

# 723
# 724
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен ,момичета!
Миналият месец имах химическа бременност,трябва да ми дойде на 21.10,но т.к.много ме болят гърдите,и много искаме второ дете,вчера 19.10 си направих тест за бременност,не със сутрешна урина и .....положителен тест?!!!! На някоя от вас да и се е случвало такова нещо?

# 725
  • София
  • Мнения: 7 645
какво да ни се е случвало?
след химическа бременност пак положителен тест ли?
В коя седмица беше неуспешната бременност?
Имаше ли кървене след химическата?

Принципно има вероятност да е останал все още хормона на бременността от неуспешната.
За това е хубаво да пуснеш 2 кръвни теста през 48ч, за да се установи дали това е нова бременност или е от старата.

# 726
  • Мнения: 60
какво да ни се е случвало?
след химическа бременност пак положителен тест ли?
В коя седмица беше неуспешната бременност?
Имаше ли кървене след химическата?

Принципно има вероятност да е останал все още хормона на бременността от неуспешната.
За това е хубаво да пуснеш 2 кръвни теста през 48ч, за да се установи дали това е нова бременност или е от старата.
да,след химическа-пол.резултат,имаше кървене ,бях в трета седмица...

# 727
  • София
  • Мнения: 7 645
3-та седмица е 7 дни преди цикъла, имала си 3 седмици закъснение ли?
Ако си имала 3 седмици закъснение, може този ++ резултат от днес да е остатъчен.

Решението е да пуснеш кръвни тестове през 48ч (2броя) и да отидеш на лекар за примерно прогестерон за задържане.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт