Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
моля, пратете инфо за задачите, ако сте се добрали до тях
« Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 00:45 от Vivi »
Цитирай

София

Нещо не стана ясно.
Я пробвай пак и ако може, на кирилица Very Happy
Цитирай

в пълна къща

Какво е това математическо огледало?
Цитирай

В офиса

И аз като ехо - що е туй животно математическо огледало. И що трябва да се добираме до тях, нали задачите обикновено се избират между няколко варианта на самия изпит/състезание.
Иначе за интересуващите се ето един сайт на задачките от конкурса кенгуру в русия - http://www.kenguru.sp.ru/ - задачи прошлых лет.
Цитирай

Varna

Иначе за интересуващите се ето един сайт на задачките от конкурса кенгуру в русия - http://www.kenguru.sp.ru/ - задачи прошлых лет.
Благодарности Party .... от родителското тяло! Детето едва ли ще е доволно от ценната находка Mr. Green
 smile3525
Цитирай
Благодаря,че се отзовахте така резултатно, Тинкърбел,Стелла... Задачите в т.нар. образователно състезание "Математическо огледало" са по-елементарни от тези в "Европейско Кенгуру.....Решаваме задачи за " Огледалото..." и не ми се иска аз да измислям...  bouquet
« Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 16:31 от x-ray »
Цитирай

някъде ... тук ...

x-ray, за това ли става дума:
Цитат
"Математическо огледало" 
Тестът включва теми, предвидени в учебния план и учебната програма по Математика в първи, втори, трети и четвърти клас.

Тестът проверява знанията на учениците за достигане на общообразователния минимум, допълнителни знания и възможности за логическо мислене.

от тук newsm78
Може би учителите ще ти помогнат за повече задачи. Успех
Цитирай
Да.Точно за това става дума, благодаря ти, Ели..., само че там няма задачи... а и какво толкова, ще проверим нивото на подготовката в училище Whistling Crossing Arms
« Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 17:04 от x-ray »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.