Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 651
  • 288
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 217
Ей, пак се загубихте,къде ходите и какво правите  Laughing от както се оправи времето май никой не сяда пред компа,я кажете от кога се ходи на плаж,ние миналата година се прибрахме в БГ май месец и не знам кога се открива сезона Simple Smile,хубав ден на вси4ки   bouquet

# 196
  • Мнения: 2 825
Аз таман ровех за темичката да я избутам  Simple Smile
При нас от вчера е много гадно времето, не е студено, ама облачно и днеска препръсква  Sad
А аз не пиша често, защото много работа имам последните дни  Confused
Дунче, при нас сезона англичаните го откриха отдавна, май още февруари месец  Shocked За мене беше студено тогава за плаж, ама те си се печаха, че и в морето се къпеха.
При нас офицялно сезона се открива на 1-ви май, това става с вдигане на цените   Close Close Close

# 197
  • Мнения: 345
хайде здравейте и от мен  newsm51
Клара и при нас нещо май се мъчи да се разваля времето,може и да завали
Дунче за море при нас не се говори,за съжаление ние в този Мадрид няма да открием скоро сезона,и още повече,че тази година няма изгледи и на снимка да видим морето зареди моята работа newsm12

# 198
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
здравейте,момичета!Има ли майки от България,които живеят сега на остров Ибиса?Там се роди внук на моя партньор....Майката е испанка,а таткото -българин.Дядото страда,че не го е видял още

# 199
  • Мнения: 259
Здравейте моми4ета,
с наближаването на лятото запо4нах да се 4удя къде да отидем на по4ивка. Както се досе6тате на България няма да си ходим, колкото и да ни се иска, така 4е ми се иска да отидем на някое приятно местенце тук в Испания. ще сам ви благодарна да споделите за места кадето вие сте ходили и ви е харесало.
Благодаря ви предварително

# 200
  • Spain
  • Мнения: 3 750
здравеите и от нас Simple Smile
 пак се губите Simple Smile
 Рали не мога да ти помогна с нищо конкретно ..знам 4е мои познати се кефиха на Касорла (май така се казва6е) ..някаква местност съсъ хотели и т.н. (планинско ) , други ходиха в МАрбея - казаха страхотно си изкарали ... трети в Астуриас ходиха за 1 седмица .. много доволни ... най  евтиния вариант е каса рурал . аз искам да отида в Куенка - много наподобява търново , но не мога да ти препоръ4ам нищо от ли4ен опит .. ние като сме с багаж (Гери ) никои не ни иска  Sad пък и време не остава за пътувания . смеите се но освен на плаж .. не сме го замисляли никъде да ходим ваканцията и сме си обещали един PS2   и игри , игри , игри Simple Smile
 krasitrud поне активно пи6ещи от Ибиса няма при нас .. ако има някои да 4ете пък да не пи6е Simple Smile да се обади  Wink
 исках да ви питам какви испански песни4ки пускате на децата .. изобщо кажете някое име на популярни детски песни4ки .. ако имате и линк откъдето мога да ги изтегля още по добре Simple Smile .аз имам някои но те поскоро имат някакво южноамериканско токе Simple Smile

# 201
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добьр ден на всиички малки и големи испанчета Hug Heart Eyes
и3виинявам се, че така нахьлтвам прии вас, но ми трябва малко инфо Praynig....моя много добра приятелка от БГ ме помоли да питам какви са вь3можностите на бг гражданин да купи жилище в Испания...става дума 3а апартамент от 2 стаи и кухня например... и колко ще струва горе-доку удоволствието....тя няма да живее там, а синьт й и семейството му, но иска да е на нейно име имуществото...благодаря предвариително на всиички Ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 202
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета,ние бяхме 3 дни на море,ходихме на плаж но само си мокрихме краката защото водата беше студена ,но имаше много 4ужденци които се къпеха и много малки деца във водата  newsm78 ,бяхме в Алкосебре едно корортно селце което на мен много ми харесва.
Ameika,тук много българи си купиха апартаменти със заем от банката и поръ4ител,но цената зависи от това каде се намира апартамента,на колко години е и дали е обзаведен.При нас цените са от 150 000 на горе но е голям град и са по скъпи.Незнам дали жената ще може да го купи на свое име без да живе тук,в смисал без да има документи,освен ако не го плаща кеш  newsm78,не сам много на ясно с тези неща.Дано някой друг да ти даде пове4е инфо по въпроса,успех  Peace

# 203
  • Мнения: 2 825
Тя че кредит не може да тегли - не може, освен ако няма испански доход от нещо. Кеш винаги може да го плати и да си е на нейно име, няма да има никакви проблеми, нали си инвестира парите в Испания  Wink
За цените Дунчето е казала - много зависи къде е. при нас цените са около 5000 евро на квадратен метър, около Марбея - 2000/3000 евро, а само на 70 км от тука - 1800 евро, но местата не могат да се сравняват  Tired

Рали, аз за почивка бих ви препоръчала Майорка(аз трябва да се разбера нещо с тия, направо съм им като рекламен агент  Blush все тях препоръчвам)  Simple Smile много е красиво и спокойно Simple Smile поразгледай из нета оферти - Халкон доста често имат много хубави пакети  Simple Smile
тука при нас също е хубаво, ама цените са едни  ooooh! то зависи и колоко пари сте си решили да похарчите де  Wink

# 204
  • Мнения: 345
здравейте сладурки и от мен,първо да се "похваля" почивка съм вече 2-ри ден  newsm44,то това си е за хвалба за първи път се случва шефа да дава по 2 дни newsm09
по цял ден си почивам,бебка само се занимавам и умирам от радост  newsm03
единствения проблем сега стана,че няма кой да я гледа и си търся жена да идва,обаждах се тук там,но за сега нищо не излиза Sad свекито ще идва,но чак след седмица,а до тогава не знам  newsm78 надявам се да се оправим по някакъв начин  Tired
ами това е от мен,лек ден ви желая   bouquet   bouquet   bouquet

# 205
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
амейка, ами няма грижи приятелката ти стига да извади от джоба парите.
ноооо, цените например в мадрид са  #Crazy
виж  за сверка този сайт
избираш си една зона, мадрид-център или околностите- юг, север....
примерно.... ние сме в леганес- първото жилище, което ми попада е 58 квадратни метра, с използваема площ 44- 2 стаи, 1 спалня, струва 209.280 хил.евро ! Shocked

много са скъпи, оня ден разбрах от приятелка, че сестра й около чикаго си купили къща, голяма за 230 х.долара и попадала в графата скъпа.
успех на приятелката ти в търсенето! Peace

хулиганке, ние тази събота бяхме в куенка, ама ме мързи да кача снимки, много гот беше Flutter


# 206
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря, момичета, 3а инфото  bouquet Hug Heart Eyes...сега ще го ра3гледам и ще видя какво има по - подробно.... Grinning

# 207
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
О`Харич, дава ми грешка на то3и адрес Rolling Eyes....

# 208
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
амейка, аз го отварям Rolling Eyes
я виж тук http://www.ivive.com

ама трябва да селекционираш зона и да избереш  comprar ....

# 209
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
амейка, аз го отварям Rolling Eyes
я виж тук http://www.ivive.com

ама трябва да селекционираш зона и да избереш  comprar ....

стана сега, благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт