Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 656
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Здравейте моми4ета,ето ме и мен,от работа нямам време нито да спя нито да се храня пьк "камо "ли за интернет.
Рожденият ден Алекс мина супер,бях окрасила целият апартамент и коридора на блока сьЩо.Сьседите бяха о4аровани от моите твор4ески  способности,много беше готино Laughing,на всеки ьгьл в коридора имаше балони и на стьлбите сьЩо бях накилила Laughing.Алекс се побьрка от кеф ,заЩото полу4и всякакьв вид подарьци и дрешКи(и майка му покрий него Mr. Green).


Някой питаше за хубав крем по надолу,ами аз ви предлагам ISDIN против стрии,просто втори като него няма,аз през цялота бременност се мазах с него и НИТО ЕДНА стрия не ми излезна(е после като спрях да се мажа няма да ви казвам какво стана Close)Като се има в предвид ,4е сьм склонна кьм стрии ,този крем направо 4усо направо с мен Peace.

На новите мами които са се появили вьв форума и най_ве4е в таиз тема им пожелавам да им хареса при нас и дано да сме им полезни с неЩо.
Хайде моми4ета желая ви приятна ве4ер и мнооооооооооого целувки на децата ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 241
  • Мнения: 1 246
Здравей Марибел,добре завърнала се Hugмежду другото и аз забелязвам ве4е втора година,4е за един месец в България Алисия пораства страшно много,тук не могат да повярват просто-такава промяна има у нея.

# 242
  • Мнения: 345
Val здрасти миличка забрави ни ти покрай тази работа  Crazy  Flutter
браво за творческите ти способности ама снимчици нещо няма ли да има,че и ние да се порадваме малко   Praynig
относно питането на ХулигАнче за яйцата и аз се чудя същото,някой ще благоволи ли да ни каже   Mr. Green
ХулигАнче каде мила захладнява нощем,при нас захладнява да ама в 7 сутринта,то това нормално ли е  Crazy
чао ви за сега от мен много  Hug

# 243
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета и от мен
Да се вклуча и аз. Покрай мен ни6то ново, бременея си и често чета подфорумите на мамите очаква6ти бебета, сравнявам с консултациите които се правят тук в Испания и отчитам плусовете и минусите да съм тук Laughing
Все о6те съм на работа, мисля до края на месеца да изкарам, работата ми не е тежка, но после в къ6ти като се затворя...та за това искам да си прекарам нет  и в къ6ти, ве4е платихме за компутара само да ни го доставят (да видим какво 6те ни доставят  Praynig ). И се главоблъскаме с таткото кой интернет доставчик да изберем. При всички случаи обаче разбрахме че трябва да си прекараме телефонна линия на Телефоника, която в момента се инсталирала гратис (макар че знам че няма ни6то гратис) и после да се свържем с някой доставчик. Гледала съм офетрите на УА.СОМ, WANNADO (те даже лубезно поемат сами да ти прекарат линия на Телефоника), ОНО и все пак много се колебая
моля, помогнете ми в избора на доставчик Praynig
вие кой ползвате, доволни ли сте и какви са месе4ните фактури долу горе
предварително ви благодаря  Hug

# 244
  • Мнения: 2 825
Здравейте мацки  Hug
Марибел, радвам се, че си отново сред нас и то с хубави новини  Hug
Вал, къде се изгуби, булка, никаква не се вясваш  Simple Smile Чакаме снимки от РД-то на Алекс  Simple Smile
ameliya, сигурна съм че скоро ще намериш много приятели в Бенидорм  Hug А чух, че имало и много българи  Wink

За яйцето  Mr. Green - мътя го бре хора  Mr. Green на 1.07 ще измътя нещо, ама ще е изненада  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В клюкарника имаше тема с линк и доста хора се хванаха да мътят  Simple Smile Сега ще я изровя и ще ви я пусна  Simple Smile

Ето я темата Я и вие да измътите по нещо  Simple Smile

# 245
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
еее, кой си дошъл! Laughing
Марибелката, хайде разказвай и снимки пусни тука да зяпаме Crazy
как мина? радвам се, че всичко при теб е добре, да знаеш, че съм стискала палци!

VIBORA_ , ние тука живнахме от вчера. едно хладничкооооо като задуха ветрец.

поздрави на всички 'испанки'  bouquet

а, щях да забравя - днес видях ФИЛИП Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 509
Здравейте,момичета!Радвам се да прочета,че сте тук и сте добре. Clara,надявам се да си права и наистина да стане скоро.Само след няколко дни и аз отново съм в Испания.Много горещо казвате,а?Тук пък тези дни е доста хладно и постоянно вали.Вече ми липсва плажа.
 Спокойна нощ от мен и един прекрасен ден утре!

# 247
  • Мнения: 2 825
Харич, толкова ли е сладък и чаровен на живо   Blush
Ти купи ли си кремовете на ROC ? Все се каня да те питам, че и аз съм им хвърлила око  Flutter

Амелиа, сигурна съм че бързо ще намериш приятели  Simple Smile
А за топлото, тука не е чак толкова топло, около 30-34 градуса е, ама влагата последните дни е ужасна, дано не е за дълго  Tired
А нощес каква буря мина от тука, направо кошмар - силен дъжд и ужасен вятър, имах чувството че ще изкорени палмите пред блока, а Джулия се побърка да лае - първата и буря  Laughing

# 248
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кларита мия Grinning
същия хубавелко си е - един чист, с красива усмивка, благороден, добър, чаровен, сексапилен, висок, строен, снажен, спортен тип:mrgreen:

аз в крайна сметка не си купих рокаджийските продукти, ами не събрах достатъчно положителни отзиви и затова. казаха ми, че този на нивеа, който моделира бил хубав. пък аз нали го имам и реших да го извадя от кутията на забравата Mr. Green
сега се мажа с него, не мога да преценя, всъшност какво трябва да стане с мен? да се конкурирам с клаудия шифер ли? Flutter Mr. Green

казах ли ви от меркадона какъв кашкавал купих? един ирландски ми препоръчаха, много вкусен и е като нашенски.

# 249
  • Мнения: 2 825
кларита мия Grinning
същия хубавелко си е - един чист, с красива усмивка, благороден, добър, чаровен, сексапилен, висок, строен, снажен, спортен тип:mrgreen:
Crazy

А за кремовете и аз съм заредила един шкаф, де мажа, де не  Blush , ама все купувам. Ама след аборта ми излязоха стрии на гърдите  Sad , хич не ми беше до мазане тогава и ги отървах. Има ли нещо с което мога да ги 'оправя ' сега  Blush Търсих из красива мама, ама там все едни продукти, дето тука ги няма.

А кашкавала да не е един със син етикет, на триъгълни парчета го продават ?

# 250
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми не е на триъгълни, точно като нашия си е. като отидеш на секцията при сирената ще го видиш - ирландско производство. опакован е в една бяла прозрачна хартия, 3,70Е струва.

май със стриите оправия няма, виж за целулита с повече постоянство може и да го намалиш, но стриите са разкъсана тъкан и само корпорасион дермоестетика Mr. Green
и аз имам на краката отстрани и около ханша малко, но не се давам Flutter Laughing

# 251
  • Мнения: 2 825
май със стриите оправия няма, виж за целулита с повече постоянство може и да го намалиш, но стриите са разкъсана тъкан и само корпорасион дермоестетика Mr. Green

 Sad Sad SadНяма управия казваш  Confused  Много гадно - край на монокините  Sad

А кашкавала задължително ще го потърся, че това и сиренето се яде в промишлени количества в нас  Mr. Green

# 252
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми много им здраве на монокините, ти като родиш и без това сама няма да искаш да се 'пускаш' по монокини Laughing

стриите се получават в резултат на разтягане на кожата, най-често при рязко напълняване и отслабване. затова е хубаво, когато разбереш, че си бременна /което ти го пожелавам най-скоро да се случи Wink/ да започнеш да се мажеш с такива кремчета. аз ползвах от бг на 'дева' - майка ми ги беше пратила. за цялата бременност ми отидоха към 4 опаковки, а те са мощни кутии Mr. Green
само, че грешката ми беше, че като родих спрях да се мажа, не ми беше до това, честно казано. разчитах на кожата си, която е доста еластична по природа и не ми изневерява много.
така че, и като родиш е хубаво да продължиш с процедурите, тъй като започва обратния процес на напълняването.
няма начин за съжаление да се оправи с някакво си кремче разкъсана тъкан, чела съм,че има такива продукти, които тушират и правят незабележими стриите , ама аз не вярвам newsm78
освен на плажа като се поизпечеш, а ти поне имаш възможност Peace

тази година няма ли черно море - много е добре? Mr. Green

# 253
  • Мнения: 2 825
Да и аз четох за този крем 'Дева', доста добри отзиви има за него, ще взема да поръчам някоя друга кутийка. Аз мазах като забременях, ама спрях при обратния процес  Sad Нямах настроение за кремове и ми беше все тая какво ще стане... ама сега съжалявам  Sad
А за плажа - май ми писна вече да си призная честно (ама се кахъря за монокините, де  Wink ). Хич не ме влече към пясъка, по скоро на басейна от време на време, ама и туи вече не ми е такава тръпка. Искам планина и зеленина Simple Smile То кой, к'вот си няма  Wink

# 254
  • Мнения: 1 246
Хари4,как се хвърлих в размисъл за тоз Филип,пък то ставал дума за принца Simple SmileЗа кашкавала,същия го има и тук в Меркадона,докарва го наистина като нашенския,много е вкусен,пишеше нещо Ирландеса....не си спомням.
Клара,за стриите,ще те разо4аровам и аз,зор работа да ги оправиш,що нещо измазах и аз,отказах се ве4е.
Ние сме се накали събота и неделя на плаж в Салоу,но ми се струва силно слънцето за Алисия,ще я намажа обилно с крем,и по блузка да я пусна да не изгори Thinkingаз пък,не знам що така не оби4ам да ходя на плаж.

Общи условия

Активация на акаунт