Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 657
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 345
браво Maribel,за здравето щом всичко е наред  Hug
относно градината,имах същия проблем с моята кукла,за реването,болните деца,че на края се разболя след 3-4 дена ходене в такава "добра" градина кадето и мен нищо не ме питаха  newsm78 от тогава насам си я гледам в къщи отвреме навреме с чужда помощ,но сега вече със свекито Heart Eyes
аууу,че съм,браво и за Ванина,страхотна е с възторг гледах снимките,браво!!!! 
чао за сега от мен   bouquet

# 271
  • Мнения: 2 825
Марибел, радвам се, че всичко е минало добре в българия - най важното е, че резултатите ти са добри и си здрава, а за испаските доктори и на мене не ми се говори  Tired
Чакаме снимките  Hug

Дидка, много ти е сладка снимката  Hug Кога минаха 9 месеца  ooooh! все едно вчера каза, че си бременна  Simple Smile

# 272
  • Мнения: 7 430

Дидка, много ти е сладка снимката  Hug Кога минаха 9 месеца  ooooh! все едно вчера каза, че си бременна  Simple Smile

Благодаря ти Клара  Hug

...ами ей така, като, че ли на майтап минаха тия месеци и вече съм в очакване Wink

# 273
  • Мнения: 3 098
Любопитке,много си хубава на снимката и наистина сякаш в4ера каза,4е си бременна,а скоро ве4е Ще раждаш PeaceИмам едни снимки от Сливенските лозя на винпром 'Карнобат' мислех да не ги ка4вам,но заради теб Ще ги ка4а,да се разтъжиш.  bouquet
Клари,и аз съм безумно Щастлива,4е испанските докторя пак са в грешка Laughing,ако знаеш как се метнах на врата на доктора,когато ми съобЩи добрите новини Hug Embarassed

# 274
  • Мнения: 7 430
Любопитке,много си хубава на снимката и наистина сякаш в4ера каза,4е си бременна,а скоро ве4е Ще раждаш PeaceИмам едни снимки от Сливенските лозя на винпром 'Карнобат' мислех да не ги ка4вам,но заради теб Ще ги ка4а,да се разтъжиш.  bouquet

Много мерси мерси ...ще чакам с нетърпение Wink

# 275
  • Мнения: 1 246
Добре завърнала се Тея,радвам се,4е пак си тук Hug Hug

# 276
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Laughing я виж ти кои се ре6илда пи6е Simple Smile
 ТЕи4 привет ! Simple Smile
вижда6ли на колко хора им липсва6 Simple Smile  Wink  Hug
Марибел 4удесно си го разказала .. 4акаме снимки еййййййй
 а за кремовете ..аз пък все добри неща бях 4увала за Рок и щях да си го купувам в понеделник . сега какво да правя  newsm78 .в аптеката ми препоръ4аха някакъв друг .. ама все се 4удя да не е само защото трябва да го продадат .малко доста евтин ми се струва -20 евро - не 4е налитам на скъпото но дали наистина за 20 евро ще полу4а крем против стрии и целулит или крем за ръце ?! много съм нителна мама му стара ..ама искам нещо ефикано !!!!! дето поне малко ще ги скирие линиите Simple Smile  Rolling Eyes . Клара провери в аптеките пък и в големите парфумерии за специлни кремове за гърди ! сигурна съм 4е някъде гледах такъв специлно за гърди и друг за стомаха ..но не мога да се сетя ни къде .. ни коя марка е ,сори
Марибел не е проблема градината ..акто такава , проблем са им климатиците .. в тази новата в която ходи Гери я обли4ам пове4еко и няма проблем .просто цял ден са на студ децата ..как няма да има сополи.не се отказвай от градината ..иам един период на адаптация и после е лесно.а с преподавателките бъди по настои4ива ...аз никога не им спестявам нищо .. любезно но си казвам каквото искам да си кажа !

# 277
  • Мнения: 217
Zdraveite mili momi4eta  Hug ,izviniavam se za latinicata no imam problem s kompa i se nadiavam skoro da se opravi.Maribel ne mozesh da si predstavish kolko se radvam da te vidia i da razbera 4e vsi4ko e nared   bouquet Da se vklu4a v temata za kremovete,az izpolzvah edin za celulit sled rzdaneto i imashe strahoten efekt na firmata LIERAK ,ot tazi seria ima i za korem i gardi kakto za celulit taka i za stri no tuk ne gi namiram.V BG struva 50lv.Po princip se prodavat v aptekite ili specializirani magazini.No naistina imat efekt.pregradki i celuvki za vsi4ki mal4olvci  Hug

# 278
  • Мнения: 4 212
LIERAC ампули против стрии.
А това е цялата серия на LIERAC, мисля 4е ги има и по козмети4ните магазини тук и по аптеките. Преди време ползвах серума за лице.

Ани, аз в момента се мажа с VITESSE roll on от 75 мл. и цената му беше 7,8 ? и съм доволна, зали4ава стриите, но напълно премахване няма с каквото и да се мажеш.Но бъди упорита, и сутрин и ве4ер. Това е моят опит.

Привет Марибел, незнам какъв проблем си имала, но важното е 4е се е оказало напразно притеснението. Добре си си дошла.   bouquet


Аз преди 4ас се върнах от работа, спряха ме 4енгета, профилакти4на проверка за алколемия. Духах Mr. Green силно. Извод, апарата не от4ита една малка бира  Laughing
Лека нощ

# 279
  • Мнения: 11 314
Teичка, добре, че не ти вярвах на заричанията!
Добре дошла отново! Hug Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 3 098



Аз преди 4ас се върнах от работа, спряха ме 4енгета, профилакти4на проверка за алколемия. Духах Mr. Green силно.
Ha,ha,ha newsm53,разсмя ме.
В тоя ред на мисли се сетих за една слу4ка с полицията в България.
Там мъжа ми има кола,която сега я кара майка му.Когато се прибрах оба4е,беше изцяло на мое разположение.И аз Щото съм джигит ме забелязват Mr. GreenЕдин следобед отивам на Интернет кафенето и паркирам колата то4но до изхода на кафето отзад.Слизам и сякаш от ниЩото идват двама полицаи и ме гледат ама много страшно... Mr. Green
'Документите на колата и свидетелство за правоуправление' ми казва единия,давам талона на колата и испанската книжка.Гледат,пулят се и ми викат ама тая кола би трябвало да е на името на жена,а тя е на мъж.Еми да,казвам аз,тя е на мъжа ми.И 4ак като видяха исп.книжка,4атнаха и взеха да ме разпитват за мъжа ми,за свекървата.
Работата била,4е те познавали свекито,комшии на село били и знаят,4е тая кола я кара тя.Мислели,4е била нейна.Икато ме видяли из града да джиткам с нея се усъмнили,4е съм я откраднала,ама в последния момент като видяли книжката ми,се сетили на кой съм жена... ooooh! Mr. GreenВикат,без малко да те арестуваме. Shocked
Ами аз им казах,4е ако открадна кола от този град,с нея ли на кафе Ще ходя бе ей...? CrazyЩо за помисли. newsm78
Баси слу4ката,после бая време ходих и се хилих сама като се сетя... hahaha
Ани4,зна4и казваш по_хубаво да е обле4ена,добре така Ще правя.
Днес имат фиеста там.Ще видим дали Ще й се хареса.
Зна4и вие по кремове сте луднали,пък аз по хранителни добавки.Сега пия българската бактерия(мле4на киселина),заради продължителния прием на антибиотици и др.лекарства.
СъЩо така 4айове от ройбос и т.н.

# 281
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тейке, много по нощите се връщаш, ма булка Crazy
честита ти книжка, сега никича не мой се вреди от теб Mr. Green


тук да ви кажа тази година лятото много болнаво, времето едно торментосооооо.
повалява дъждец и излиза един вятър вечерта, не ти е работа. хем искам да е топло, хем пък като знам какви е жеги....няма угодия!

# 282
  • Мнения: 259
Здравейте на всички,
и аз от доста време не съм влизала, за което се извинявам, но вече почти нямам време.
Аз си смених работата и сега ми е почти невъзможно да влизам в интернет от работа, а за лятото започнах в един бар само вечер. Много ми е трудно защото почти няма да виждам малката, но какво да се прави животл
ХулигАнче какво съвпадение, и ние с Ния ходихме в Mundo Mar на екскурзия от детската градина и Ния също се изплаши започна да плаче от маскираните хора.

# 283
  • Мнения: 345
Rally_Y знам как е и аз работя в заведение в което прекарвам повече време отколкото вкъщи,направо ми е мъка,но се налага.... Tired
сега бях в седмична почивка и умрях от радост прекарах цялото си време с дечката  Heart Eyes
а да ви кажа как ви завиждам за този Mundo Mar  Blush и на мен ми се ходи  Simple Smile
сега ви напускам,че ме зове кухнята имаме си рожденичка в къщи трябва да се приготвят нещата за довечера...на нас тук така ние трагнало само на ражденици снощи свекара,тази вечер свекарвата  Simple Smile
чао ви за сега лек ден ви пожелавам

# 284
  • Мнения: 3 098
Много сте работни Grinning вси4ките.
Аз 4ак септември запо4вам да търся работа и без това сега се претрепах с тези ремонти. Mr. Green
Моето дете ве4е свикна с градината,ходи с кеф.Дори изревнувах в петък,когато я заведох,лепна една целувка на професората,каза ми 4ао и ми обърна гръб. ThinkingАз се записах на пилатес и плуване от др.седмица.
Я кажете,какво става с геоситиес в яхуто,4е тъкмо си ка4их снимките в албума и загуби говор и картина. Twisted EvilПосле опитвах да влезна в моя и на Анито албум,но това място се беше изпарило.Ся къде да си ка4вам снимките? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт