90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 308

  • 31 225
  • 745
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 180
estrella_star ако все още не си обядвала, включи 1 филия пълнозърнест хляб, например Вита. По този начин даваш на организма необходимите ВГХ за деня и той не ссе презапасява при следващият прием! Приети заедно белтъчините се разграждат и усвояват по-лесно  Peace
В първият и вторият ден вкл  филия ФХ но обяд само  Peace
Менюто иначе ти е ок, вечерята знаеш на половина от режимната храна  Peace Салати на корем  Crazy Порциите постепенно ще ти намалеят, стомаха се свива и се насищащ с по-малко кол.храна  Peace

# 106
  • Мнения: 67
Здравейте банда,
ех, пийнах си фрапенцеее , разбира се , това на ir74 , но все пак фрапенце  Joy  bouquet
estrella_star
диетата е "магична" Само спазвай правилата и всичко ще е ок! В първа врътка свалих 13 кг и през почивката ги задържах.
днес менюто:
З. диня
О. ориз със зеленчуци , салата дом. и краставици и филийка груб хляб ( в кауфланд има един немски хляб , страшно вкусен  Laughing )
В. същото без филийката.
Утре въглехидратен и имам въпрос към страшите. В първа врътка във ВГХ ядях най-често за вечеря макарони без нищо овкусени с РЧШ. Сега обаче в този сайт http://xn--90-8kcailcfd3a4cc3e.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=805 пише, че "греховната вечеря" може да е парче пица, тутманиче, баничка (смесено) Някой правил ли го е така ? Помня , че и др път сте го дискутирали , но не помня какво се реши накрая... И още нещо (не видях в "чест задавани въпрос" в първа страница) слънчогледови семки в салата можеше ли да се слагат ?
прекрасен ден на всички!  Hug  bouquet

# 107
  • Мнения: X

Zeira
  Ти книгата чела ли си или първоизточник за диетата ти е форума ? Прави ми впечатление ,че доста хора тук не са чели книгата - за мен тя е първоизточник и на нея се опирам преди всичко.
 Всичко друго са тълкования основани на собствен опит или виждане , което не винаги е напълно обективно.
   

# 108
  • Мнения: 1 080

Утре въглехидратен и имам въпрос към страшите. В първа врътка във ВГХ ядях най-често за вечеря макарони без нищо овкусени с РЧШ. Сега обаче в този сайт http://xn--90-8kcailcfd3a4cc3e.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=805 пише, че "греховната вечеря" може да е парче пица, тутманиче, баничка (смесено) Някой правил ли го е така ? Помня , че и др път сте го дискутирали , но не помня какво се реши накрая... И още нещо (не видях в "чест задавани въпрос" в първа страница) слънчогледови семки в салата можеше ли да се слагат ?
прекрасен ден на всички!  Hug  bouquet
В салатата може 1 лъжичка семена. Семките според мен са ядки, но да кажем лъжичка е ок.
В греховната вечеря може пица, пише го и в книгата, препоръчително е да е сладко.

Стаси, Иринита  Hug

# 109
  • Мнения: X
В греховната вечеря е позволено сладко със смесване на протеини , но пиците които са предложени са без кашкавал или месо - никъде не го пише там.
  Също и баница например - в нея има сирене или сирене и яйца.
 Може нещо като солена баница само със зеленчуци . Пица със зеленчуци . Паста със сос от зеленчуци.
  Книгата я имам и я чета често .

# 110
  • Мнения: 1 389
Аз греховната вечеря последните два пъти я правих сладка (но смесена) - кекс (съдържа яйца) , палачинки (яйца и мляко) и двата пъти имам минус.
За баничка и тутманик не знам , ако може баничка със сигурност ще хапна някой път. Пицата предполагам трябва да е вегетарианска (за да е режимна).
Ако може някой да сподели работещ линк към книгата , че като я сваля от този на първа страница и не ми я отваря.
Курдов , продължавай да бъдеш обстоятелствен , за нас новите това е от голяма полза.
DZ - вече са ти казали как да процедираш , но ако все пак нямаш възможност да правиш така - първо опитай да хапнеш в 16:30 с по-голяма порция салата и за няколко дни организма ще свикне и на ранната вечеря. Аз първата седмица все ядях по това време и нямах проблем.

# 111
  • софия
  • Мнения: 2 913
Днес диня и ядки.

# 112
  • Мнения: 3 971
Благодаря , почивката ми е в 16.30ч  Sad
Ще пробвам да вечерям в 16, но ако огладнея много дали ще може в 21.30 една салата да изям ?
Нося си храна не е проблем. Имаме стая за почивка с МВ.
Днес до тук съм :
З- 2 малки ябълки
О- боб + салата цвекло

# 113
  • Мнения: 1 080
Аз греховната вечеря последните два пъти я правих сладка (но смесена) - кекс (съдържа яйца) , палачинки (яйца и мляко) и двата пъти имам минус.
За баничка и тутманик не знам , ако може баничка със сигурност ще хапна някой път. Пицата предполагам трябва да е вегетарианска (за да е режимна).
Ако може някой да сподели работещ линк към книгата , че като я сваля от този на първа страница и не ми я отваря.
Курдов , продължавай да бъдеш обстоятелствен , за нас новите това е от голяма полза.
DZ - вече са ти казали как да процедираш , но ако все пак нямаш възможност да правиш така - първо опитай да хапнеш в 16:30 с по-голяма порция салата и за няколко дни организма ще свикне и на ранната вечеря. Аз първата седмица все ядях по това време и нямах проблем.
На първа страница отваряш линк към българско преведено издание препраща те към Докс-а теглиш и четеш сканиран ПДФ, не е върховно качество, но се чете.

# 114
  • Мнения: 5
Виляна, благодаря ти Simple Smile Късно видях отговора ти и пропуснах хляба. Не бях сигурна може ли. Ще знам за следващите дни ^^
Обикновенно със ставането вече съм заръфала нещо ... Общо взето постоянно ям нещо Sad Чудно ми е днес как издържах до 13:30 само на круши  Grinning може пък и да се справя ^^ а по колко вода на ден трябва да се пие?

# 115
  • Мнения: 325
Водата е по 30мл/1кг т.е. ако тежиш 100 кг водата е 3 литра, 50кг - 1,5л и т.н.

# 116
  • Мнения: 67

Zeira
  Ти книгата чела ли си или първоизточник за диетата ти е форума ? Прави ми впечатление ,че доста хора тук не са чели книгата - за мен тя е първоизточник и на нея се опирам преди всичко.
 Всичко друго са тълкования основани на собствен опит или виждане , което не винаги е напълно обективно.
   

Имам я да , чела съм я няколко пъти, разглеждала съм рецептите като вариант за примерно меню. Общо взето това, което си ми отговорила си го мислих и аз, но тъй като в този линк грамажите са вадени от книгата, прави впечатление за надеждна информация. Като принцип е посочен този на "чийтинг храненето" , който действително забързва метаболизма и , в този случай , баничката е подходяща. Хем четем книата и пак излизат въпроси , затова форума и опита на хората са важни. благодаря за бързите ви отговори   bouquet

# 117
  • Мнения: 1 389
В такъв случай бихме могли да хапнем баничка със сирене (например) при греховната вечеря? А количеството същото ли е , както при случаите , когато вечерята е солена? Може , който знае да сподели и други "греховни" храни
Нека се включат и останалите с мнение. Аз разчитам предимно на хората от форума, защото те са минали през това и виждам техните резултати.

# 118
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Добър деннн,
Нови никчета видях, добре дошли!  Hug
Оххх, аз днес омазах положението.. Лаура да не чуе    Hug  ..  ще ям бой, само това остана дет днес не съм яла , а й обещах да съм послушна! Днес трябваше да съм на варива, ми закуската и обяда бяха всичко друго, но не и плод и варива съответно... Embarassed
Та...омазване тотааално!
Хайде, стискайте палци спаска и приятели да не довтасат и на вечеря... Mr. Green
Ооо Тамаркаааа   Heart Eyes
Хубав ви деннн!   Heart Eyes

Последна редакция: вт, 04 авг 2015, 16:50 от Juliette14

# 119
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736

Zeira
  Ти книгата чела ли си или първоизточник за диетата ти е форума ? Прави ми впечатление ,че доста хора тук не са чели книгата - за мен тя е първоизточник и на нея се опирам преди всичко.
 Всичко друго са тълкования основани на собствен опит или виждане , което не винаги е напълно обективно.
   

Имам я да , чела съм я няколко пъти, разглеждала съм рецептите като вариант за примерно меню. Общо взето това, което си ми отговорила си го мислих и аз, но тъй като в този линк грамажите са вадени от книгата, прави впечатление за надеждна информация. Като принцип е посочен този на "чийтинг храненето" , който действително забързва метаболизма и , в този случай , баничката е подходяща. Хем четем книата и пак излизат въпроси , затова форума и опита на хората са важни. благодаря за бързите ви отговори   bouquet
Чийтинг с баница няма как да стане. Тук градираме въглехидратите - като най - висок процент са именно в сладката смесена вечеря . Въпросният форум и линк са интерпретация на една дама, която ги постваше и тук.
В книгата ясно е указано - на ВХ ден се обядва постно и солено и се вечеря или сладко или половината на обяда /който е бил постен и солен / плюс реда шоколад.
Допускат се и две прегрешения свободно чисто психологически - т.е - може да се отклониш от правилата, но те са дадени през втория и третия месец . За първи цикъл правилата са ясни . Но като набереш скорост и видиш резултати съм сигурна че за нищо на света няма да помислиш за баничка , както днес  Laughing Успех .
Да ям ли следобедна закуска или да не ям - туй е въпросът . Thinking Щото ако ям , за вечеря ще ми остане малко диня  hahaha Плодова съм днес , да не се обърка някой .

Общи условия

Активация на акаунт