X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 1

  • 40 430
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 819
Гледам не сте го споменали ама на Криско коментара за генг бенга...първо умрях от смях ама после си викам какво ли и е било на момичето...
Знам я мацката, защото сме от един град.
Не се казва така, както я бяха изписали.
Вероятно скоро ще се разбере защо.  Simple Smile

# 751
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Гледам не сте го споменали ама на Криско коментара за генг бенга...първо умрях от смях ама после си викам какво ли и е било на момичето...
Знам я мацката, защото сме от един град.
Не се казва така, както я бяха изписали.
Вероятно скоро ще се разбере защо.  Simple Smile

В смисъл?
Нещо не схванах идеята? Не може ли да е просто грешка при изписването?  Thinking

# 752
  • Мнения: 3 819
Скрит текст:
Гледам не сте го споменали ама на Криско коментара за генг бенга...първо умрях от смях ама после си викам какво ли и е било на момичето...
Знам я мацката, защото сме от един град.
Не се казва така, както я бяха изписали.
Вероятно скоро ще се разбере защо.  Simple Smile

В смисъл?
Нещо не схванах идеята? Не може ли да е просто грешка при изписването?  Thinking
Е, възможно е и да е това, но не мисля  Peace

# 753
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
А каква е идеята нарочно да й сбъркат името?

# 754
  • Мнения: 3 819
Редактирам си поста, защото попаднах на това
http://vbox7.com/play:12e87dbf98
Вероятно има нещо общо.

Снощи ми харесаха Светльо, Кристиян Янкулов, Анжелина и Анжела.
Голяма промяна в Ева-Мария, поздравления.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 16:53 от Алиска

# 755
  • Мнения: 31 793
Мда, това за генг бенга беше супер просташко.

# 756
  • Мнения: 250
Напомня ми визуално и по стил и начин на пеене на Рут Колева.
Абсолютно! Същото си помислих и аз като я слушах, че ми напомня на Рут като пее.

+1
Много, много ми хареса това момиче, абсолютен фаворит ми е засега. Надявам се да я гледам на големите концерти. Heart Eyes
Снощи ми хареса и "шантавата гугутка" /както се определи тя самата/ - Александрина.
Искам повече такива хора да показват, а не разни Миленовци и т.н.

# 757
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Редактирам си поста, защото попаднах на това
http://vbox7.com/play:12e87dbf98
Вероятно има нещо общо.

Снощи ми харесаха Светльо, Кристиян Янкулов, Анжелина и Анжела.
Голяма промяна в Ева-Мария, поздравления.

А това тя ли е?

# 758
  • Мнения: 1 306

Жената с котките, продължава да беснее по фейса:
Скрит текст:
"Петя Белчева ОТКРИЙТЕ РАЗЛИКИТЕ!!! ХУБАВ МОНТАЖ НАПРАВИХА Х ФАКТОР.....ГЛЕДАЙТЕ ЛЯВАТА МИ РЪКА на нея има бял часовник - после часовника изчезва по време на изпълнението ми на сцената. ЗАЩО ЛИ????(аз го махнах преди да излезна за 3-ти път на сцената след фаловете им с тока)ИСТИНАТА Е РАЗЛИЧНА!!! КОЙТО ИСКА ДА ВИДИ, КОЛКО ФАЛШИВО ПЕЯ МОЖЕ ДА ДОЙДЕ В КАРАОКЕ БАР ВЕРСУС НЯКОЯ ВЕЧЕР, когато съм там. Озвучаването на Х фактор е ужасно, не се чува нищо....микрофоните ги увеличават и намаляват, когато решат!!! И на мен не ми харесва това, което гледах и чух, но във форматите си правят, каквото пожелаят.... В музикалното училище приемат хора с музикален слух. Аз не съм глуха..... Когато ме чуете как пея на живо извън Х фактор, тогава елате и ми кажете, колко фалшиво пея в очите - няма да ви се разсърдя. А И КОТКИТЕ БЯХА ТАМ НЕ ЗАЩОТО СЪМ КУКУ, А ЗАЩОТО Х ФАКТОР ИСКАШЕ ДА СИ НАПРАВИ ЦИРКА И ШОУТО.....СПРЯХА МИ 2 ПЪТИ ТОКА ДОКАТО БЯХ НА СЦЕНАТА, БЯХ УЖАСНО ПРИТЕСНЕНА СЛЕД 2 ЧАСА ВИСЕНЕ НА ТЪМНО .....ЗАПОЧНАХ НА 15ТИ август, А ЗАВЪРШИХ НА 17ТИ.... Дължаха ми малко уважение, а не това грубо отношение, от което половината не ви показаха разбира се. ДАВАХА ме от раменете на горе за да не се вижда, на повечето монтирани кадри, че ту имам часовник, ту нямам. МНОГО НЕЩА НЕВИДЯХТЕ - ВИЖДАТЕ САМО ТОВА, КОЕТО ИСКАТ ДА ВИ НАКАРАТ ДА ВИДИТЕ!!! Публиката ме подкрепяше при всичките ми излизания и след това. ИЗСЛУШАЙТЕ ПЕСЕНТА на много тих звук и не гледайте монитора. Така няма да гледате кадрите, които са сложили може би заснети някъде си и лепнати към моето изпълнение. Ако слушаате на много тихо - така увеличаването и намаляването на микрофона не се чува така силно и се усеща музикалната линия, която следвам....макар и с треперещ от притеснение глас. Успехи на всички!!!"


И още един коментар, от прясно създаден профил
Скрит текст:
"Aleksieva Anna АЗ БЯХ ТАМ !!!! И ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ТОВА, КОЕТО ИЗЛЪЧИХА, НЯМАШЕ НИЩО ОБЩО С ТОВА, КОЕТО СЕ ЧУ !!! НАЖИВО !!!!!!!!!!И ВСИЧКИ, КОИТО БЯХМЕ ТАМ ЧУХМЕ,ЧЕ ТЯ ИЗПЯ "J'TAIME " ,изключително трудна песен !, изпя я, карайки ни да настръхнем, докато "тежката ръка на закона"- саня армутлиева не подаде знак, прекъсвайки синбека точно където започва неговата кулминация!(И , ТО - УМИШЛЕНО!!!)
Не ви ли направи впечатление,че хора от публиката станаха на крака ..., о, ... та ,то тая същата публика хем се възмущава,хем е рипнала на крака,хем реве,хем се смее,хем падаме под седалките- нас някакви малоумници ни изкараха!!!АМА И ПЕЕЩАТА,И ВАС ЗРИТЕЛИТЕ-ЧЕ ИМ СЕ ВРЪЗВАТЕ И НЕ НАВЪРЗВАТЕ КАДРИТЕ, КОИТО САМИ СИ ПРОТИВОРЕЧАТ! ПРЕДСТАТЕВЕТЕ СИ КОЛКО ВИ ПОДЦЕНЯВАТ КАТО ЗРИТЕЛИ, ДО КАКВА НЕМИСЛЕЩА АУДИТОРИЯ Е АДРЕСИРАНО ТОВА ШОУ!ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ!
А, когато Криско каза "ДА.".... -ЧУХТЕ ЛИ КАК ИЗВИКА ПУБЛИКАТА!!!!ЗАЩО ЛИ !!!!... !!!??? МОЖЕ БИ, ЗАЩОТО ТАЯ СЪЩАТА ПУБЛИКА, ЧУ НЕЩО РАЗЛИЧНО, ОТ ТОВА, КОЕТО НА ВАС,ЗРИТЕЛИТЕ ВИ БЕШЕ ИЗЛЪЧЕНО!!!И ТАЗИ СЪЩАТА ПУБЛИКА ИЗЖИВЯ ТОТАЛНО РАЗЛИЧНО НЕЩО,ОТ ТОВА,КОЕТО ВИЕ ВИДЯХТЕ - НА ТЕЛЕВИЗОРА, ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ,В ТЕЛЕВИЗОРА И ЗАД НЕГО!
И ще ви съобщя още нещо, Петя е жена, която познавам лично!Петя е изградена личност и е ЗВЕРСКИ талантлива, нещо което силно се надявам да докаже и пред тези,които не я познават! Нейната музикална култура е 1000 пъти по-голяма от тази на цялото жури,взето заедно!
И точно това я прави неудобна!ОСВЕН ТОВА ТЯ Е И КРАСИВА ЖЕНА, КОЯТО САНЯ НЕ МОЖЕ ДА МАНИПУЛИРА!
(Вие,които не бяхте там не знаете, но аз ще ви кажа още,че г-жа Саня Армутлиева, както и г-н САкънДжиян се отнесоха изключително просташки и вулгарно към моята приятелка, нещо,което не видях в тези кадри! умишлено и организирано я нападнаха , а- ние, публиката, която секунди преди това крещяхме името на Петя, бяхме като зашлевени с мокър парцал от циркаджийското журиране от страна на тези две "личности",те буквално я нападнаха,а аз се чудех как е възможно да запазиш самообладанието, което Петя запази точно в онзи момент и когато и включиха микрофона за коментар,тя не отвърна със същото , а напротив! Държа се на ниво,както винаги и показа класа- не само в пеенето ,но и в междучовешките взаимоотношения, с каквато въпросните двамина от "почетното" жури не могат да се похвалят!Да...,тя плачеше, но вие,зрителите, не бяхте там и не видяхте как същото това жури - не само с жената Петя , ами и с красиви български деца, се гавреше словесно!!!...)ГОРДЕЯ СЕ С НЕЯ ,ЗАЩОТО МАЛКО МУЗИКАНТИ, СРУЩУ КОИТО СЕ ИЗЛИВА ПОДОБНА ПОМИЯ ,БИХА ОТРЕАГИРАЛИ ТАКА И БИХА ЗАПАЗИЛИ ПОДОБНО САМООБЛАДАНИЕ!Още повече,когато знаеш какво можеш,когато имаш музикален слух и се чуваш, когато ти самият си самокритичен и когато си уважавана личност в обществото!И когато относно музикално образонание и компетентност , г-н Халва може само да си мечтае!!!
Ето, защо е цялата тази гавра!
Журито на X-Factor се "заяде" с нея , и то открито, защото, "видите ли", тя си позволи да критикува озвучаването още от първата песен, която изпя, когото техниката на X-Factor не можеше да бъде захранена с електроенергия или просто ИЗГЪРМЯ ...!!!!!!!
След това журито настояваше моята приятелка да изпее "Love me like you do ", но Петя настоя за "J'taime"...След това Петя не е кокетно, малко момиченце, което не знае къде се намира и която може да бъде протеже на Армутлиева , пърхайки послушно с мигли,както вече споменах! Просто Петя не е УДОБНА за този формат!...
А болните мозъци на жени като Станислава, ревнивите змии, на които малко повече да им намасуриш косата, би им липсвала само метла за превоз, са способни на всичко и продължават да го доказват!МНОГО ДОЛНА ПОСТЪПКА С ТОЗИ МОНТАЖ,НЕ ГО ОЧАКВАХ ! ВСИЧКО В ИМЕТО НА РЕЙТИНГА!
Професионално озвучаване на кастингите получиха избрани участници, удобни,лесни 'за готвене', техни, платени X -factor -и , а моят рейт за тази помия, е едно голямо У... !"
Да, да...И един мармот завива шоколада в станиол Mr. Green

# 759
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ето клипче от спирането на тока
http://vbox7.com/play:fbacb37996
 Mr. Green

# 760
  • Мнения: 9 475
Аз днес разбрах, че и аз ще имам приятел във Фактора. Ама не е продължил.

# 761
  • Мнения: 3 403
Най-накрая успях да изгледам предаването от снощи.

Хареса ми Александра - дамата с "Proud Mary" _ много, много добро изпълнение. И Кристиян - обожавам тази песен - липсваха ми малко въздишките на Стинг, но и той беше ужасно добре. Дадоха още 2 момчета, които много ми храесаха - едното беше с китара, а другото пя нещо подобно на опера - много ми харесаха и двамата.

Не ме убивайте, но Светльо и Ева-Мария не ме грабнаха - Светльо разбира се, че пее, но го помня като такъв лигльо, че както и да пее - просто не е моят човек. Пък и навремето бях фен повече на другото момче от петорката.
Ева-Мария - бих казала, че коментарът на Саня от миналата година сега е много по-подходящ -тази година изпълнението й беше професионално, обработено - твърде обработено за мен - не видях чувство, а заучено изпълнение. Освен това не ми хареса, че я пуснаха защото външният й вид се виписва в типа девойка, която се търси този сезон. Просто да сложат един надпис "Акоизглеждате като Гери Никол - мястото на големите концерти ви е осигурено" и да не мъчат другите деца.

От всичко най-много ми харесват рекациите на Люси и Криско - такъв свеж въздух са в сравнение с изкуствената Саня и философстващия Маги, че не мога да спра да им се радвам.

А изпълнението на Милен - не съм се смяла така много отдавна - знам че е трагичен, ама толкова безпомощно-трагичен  Joy

# 762
  • Мнения: 203
И все пак Петя Белчева е пяла две различни песни и другият мъж също, поне се разбира че орязват за предаванията доста.

# 763

Общи условия

Активация на акаунт