Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 1

  • 177 680
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 9 294
ШОК! ШОК! ШОК!

След последните снимки на Берен Саат медиите гръмнаха, че младата актриса е бременна, но истината  е друга. Берен не е бременна, а е била до-скоро и вече е майка на момченце което носи името Ефе. Това е била причината младата актриса и съпруга и да се крият толкова време в САЩ. След прибирането на семейството в Турция, младите родители оставят малкия Ефе на родителите на Берен в родната и Анкара. А те решили да  си вземат кратка почивка заедно със семейството на Кенан преди да започнат снимките на Кьосем.


# 331
  • Мнения: 30 820
ШОК! ШОК! ШОК!

След последните снимки на Берен Саат медиите гръмнаха, че младата актриса е бременна, но истината  е друга. Берен не е бременна, а е била до-скоро и вече е майка на момченце което носи името Ефе. Това е била причината младата актриса и съпруга и да се крият толкова време в САЩ. След прибирането на семейството в Турция, младите родители оставят малкия Ефе на родителите на Берен в родната и Анкара. А те решили да  си вземат кратка почивка заедно със семейството на Кенан преди да започнат снимките на Кьосем.



Е неееее hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha хич не вярвам Laughing

# 332
  • Мнения: 22 037
ШОК! ШОК! ШОК!

След последните снимки на Берен Саат медиите гръмнаха, че младата актриса е бременна, но истината  е друга. Берен не е бременна, а е била до-скоро и вече е майка на момченце което носи името Ефе. Това е била причината младата актриса и съпруга и да се крият толкова време в САЩ. След прибирането на семейството в Турция, младите родители оставят малкия Ефе на родителите на Берен в родната и Анкара. А те решили да  си вземат кратка почивка заедно със семейството на Кенан преди да започнат снимките на Кьосем.



Е неееее hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha хич не вярвам Laughing
я тоже  Laughing
Дето викат рускините, жената се наяла, те бременна я изкараха  Joy

# 333
  • София
  • Мнения: 9 294
Момичета взех го от уж сериозен източник да видим, то ще си проличи дали е истина  Whistling Whistling Whistling

# 334
  • Мнения: 30 820
Момичета взех го от уж сериозен източник да видим, то ще си проличи дали е истина  Whistling Whistling Whistling
ooooh! добре се е крила Laughing хади бакалъм Laughing

# 335
  • София
  • Мнения: 9 294
Момичета взех го от уж сериозен източник да видим, то ще си проличи дали е истина  Whistling Whistling Whistling
ooooh! добре се е крила Laughing хади бакалъм Laughing
Даже се казва Ефе, на първият приятел на Берен, тя беше казала, че ако някой ден има син така ще го кръсти Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 30 820
Момичета взех го от уж сериозен източник да видим, то ще си проличи дали е истина  Whistling Whistling Whistling
ooooh! добре се е крила Laughing хади бакалъм Laughing
Даже се казва Ефе, на първият приятел на Берен, тя беше казала, че ако някой ден има син така ще го кръсти Heart Eyes
Чела съм за него Peace

# 337
  • София
  • Мнения: 9 294
Момичета  - Това за Берен беше шега  hahaha hahaha hahaha причината беше, че постоянно излизат някакви слухове, че Берен е бременна и решихме да си направим шега. Нещо от рода на НЕ!Новините.  Такова нещо няма, Берен не е нито бременна нито скоро раждала.

Лека вечер  Hug

# 338
  • Мнения: 9 388
Ах, госпожице БУ, почти се хванах. Особено гледайки бюста на Берен на снимките от летището, на които изглежда като бюст на кърмеща жена.

# 339
  • София
  • Мнения: 9 294
Дани тази снимка е фотошопната:



А шегата е заради постоянните писаници, че е бременна Берен, надявам се да се посмеете

# 340
  • Мнения: 9 388
Аз прочетох в по-предишните коментари, ама мислех, че само коремчето е фотошопнато.
Ще се посмеем, разбира се. Аз съм си малко доверчива, хващам се, но ми е забавно!

# 341
  • Мнения: 30 820
Дани тази снимка е фотошопната:



А шегата е заради постоянните писаници, че е бременна Берен, надявам се да се посмеете
Аз си се посмях Hug hahaha hahaha hahaha

# 342
  • София
  • Мнения: 9 294

Сериала Черен Хляб се завръща на екран от този петък 4.09. от 20  по ATV

# 343
  • Мнения: 33 397

Сериала Черен Хляб се завръща на екран от този петък 4.09. от 20  по ATV
#2gunfire

# 344
  • Мнения: 22 037
Joy Joy Joy Joy Joy
Що ма Теро  Thinking Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт