Отговори
# 465
  • Мнения: 2 653
desimira, според мен и годините имат значение. Само до преди 2-3 години можех да уча до сутринта, да ида на изпит и после чак към 12-1 да легна. Сега имам работа за цяла нощ, а още от 10 ми се спи и то след поредното кафе.

И при момчетата избиват някакви зъби, но не ми дават да им бръкна в устата за проверка. Май са кътници, защото предните не са.

А наистина, къде е coming to life?

# 466
  • Мнения: 834
Coming to life изчезна безследно  Thinking Дори й писах на ЛС за ЧРД на малката, но нямаше реакция. Дано всичко им е наред  Hug
И втората ни нощ с приспиване от тати мина добре, с малко вода и само едно будене. Още 2-3 такива нощи и си го поемам пак аз, вече свикнал  Joy
Днес ходихме до Икеа, беше малка лудница, обаче каква игра падна в детския кът  Party, голяма радост беше. Пак ще го водя, само че през седмицата да няма толкова хора.
То пък иначе вкъщи не се издържа ...

# 467
  • България
  • Мнения: 240
Здравейте. Да се еазпиша и аз кум групата на кърмещите и при нас е кеф ама изобщо си нямам на идея как ще се отбиваме, макар че засега нямам такова намерение. Моя човек ако не излезне поне за малко навън вечер става като хала и не може да си намери място. Гледаме да отидем до магазина за нещо да си намерим да се разкарваме навън щото ще е лудница и няма да иска хич да спи. Търся му тънка шапка за под качулката и не мога да открия за нашата възраст. Има дебели, ама дебели и аз имам от баткото и то 2-3. Иначе нашия сън мина от три на два откакто стана на годинка. Отивам, че ме викат. Чао

# 468
  • София
  • Мнения: 1 110
Проряза четвърти горен резец. Долни има само два. Отгоре я мъчат кътниците, сега са се кротнали, венеца е розов, връхчетата прозират, още не драскат, явно ще се чака за кътниците още. Но, според мен по напипване се е подул десен горен кучешки...!!!  Shocked Има ли някой друг с тръгнали кучешки зъби. Много странно му никнат на това бебе зъбите!  newsm78 И мнооооого баааавно....  Joy
Mrs.Petrova, браво на вас за спането и отбиването! При нас спането е мираж, вече се отказах да се ядосвам.  Crossing Arms

# 469
  • Мнения: 834
Оххх браво, ама си е зор да не спиш... Аз нещо взех да се дразня и реших, че ще взимам мерки. Все ми се струва, че трябва вече да спят добре. Ми големи са вече за тези бебешки изпълнения... Аз лично се старая да го изморя добре и сутрин и следобед, за да знам, че ще спи. В повечето случаи върши работа  Laughing
Но не винаги... Та от имащите опит с големите деца - кога спират да се будят?
За зъбите - и аз мислче идват кучешки, но май кътниците повече са подути. Резците пробиха вече - 4+4.
Оххх лягам, че кой знае какво ни чака...

# 470
  • Мнения: 1 073
Mrs.Petrova май точно сега спират да се будят. Поне моят опит е такъв. НО, за мен спират да се будят означава от 2-3-4 рязко свеждане до 1 път на вечер Simple Smile. Ние вече май сме така. Няколко пъти се смучи и да спи от 10.00 до 7 сутринта, но хич не разчитам, че така ще стане в крайна сметка. По-скоро предполагам, че накрая ще се затвърди едно кратко пробуждане към 5 и ще си доспива до към 8 - 8.30. Поне се надявам да е така де. А иначе дъщеря ми все още се буди по веднъж на вечер ако спи сама.
Е страшен дъжд, няма що. И утре щяло да е така. Да ми тръгне работата като по вода Simple Smile Само дето трябва да си купя чанта днес, че нямам, а не знам каква сила ще е тая дето ще ме изведе от вкъщи.
Хайде почвам закуските.

# 471
  • Мнения: 2 653
ymemansi, освен чанта, излез и си купи нещо по-специално. Някакви обеци, бельо-нещо, за което ти ще си знаеш само, но ще те накара да се почувстваш повече жена и мааалко по-малко майка.

Аз имам усещане като предкътници да им растат на моите момчета. Отпред няма какво вече.

# 472
  • Мнения: 834
А кои са предкътници  newsm78
Ymemansi айде дано си права за спането  Praynig И тичай бързо за чанта, че спря да вали  Sunglasses
Моя малчо си е окичил в момента пижамата ми на врата си и се разхожда из апартамента гордо  Joy

# 473
# 474
  • София
  • Мнения: 1 110
Но не винаги... Та от имащите опит с големите деца - кога спират да се будят?
От опит - на две години. Те пак се будят от време на време през нощта, като сънуват нещо, но не се будят от зъби или за ядене.
fiona, аз им викам кътници. Точно те ни мъчат сега и в комплект един кучешки пак горен. А долу има само два резеца и никакви наченки на друго. Simple Smile
ymemansi, вярно по вода ще ти върви, как вали и днес! Успешен старт!

# 475
  • Мнения: 834
И аз на всички след кучешките им викам кътници  newsm78
Desimira повече ми харесва опита на ymemansi с буденето  Joy Още една година няма да преживея така  Crossing Arms
Тази нощ беше много добре - стана чак в 5 и ММ го приспа с водата и чааак до преди 10 мин. И аз даже се наспах  Party

# 476
  • София
  • Мнения: 721
Coming to life изчезна безследно  Thinking Дори й писах на ЛС за ЧРД на малката, но нямаше реакция. Дано всичко им е наред  Hug
И втората ни нощ с приспиване от тати мина добре, с малко вода и само едно будене. Още 2-3 такива нощи и си го поемам пак аз, вече свикнал  Joy
Днес ходихме до Икеа, беше малка лудница, обаче каква игра падна в детския кът  Party, голяма радост беше. Пак ще го водя, само че през седмицата да няма толкова хора.
То пък иначе вкъщи не се издържа ...
Детския кът не е ли за деца над 3 г ?  newsm78 или говориш за онова обособено място до прозорците  в мястото за хранене?
Моята госпожица си  върна бебешките предпочитания и си спи сама в стаята. Сънят и е много лек и всеки шум я размърдва....Обаче пробвах да не я слагам предиобед- ако е станала към 7 издържа и едва дочаква обедното ядене, но ако е станала към 6- не и не иска сън. Преди малко я сложих колкото да миряса малко после за детската кухня ще ходим. Лек ден на всички

# 477
  • Мнения: 3 786
Тази нощ беше прелест..яде три пъти и остатъка от нощта спа при мен.Върти се и рита спах на ръба на леглото на едната педя място,което шефа ми беше отпуснал  Mr. Green.
Ей това не мога да го разбера баткото на 9м. спеше сам и не се будеше Иво е по-зле от новородено.
Отделно нищо не говори,почти нищо не разбира и не реагира като му говоря,яде само пасирано и то пет яденета пие мляко по 4 пъти на ден още си е бебе от всякъде.Любимото му занимание е да яде трохи от пода,хартия да гризе и да краде телефони.Като чета другите как ядат сами и говорят ми става леко завистливо  Rolling Eyes ..да ама пък те си нямат жива прахосмукачка и машина за унищожаване на хартия.

# 478
  • Мнения: 834
BossaNova имам предвид онова място от магазина, където е изложена стоката  Joy То всъщност си в е самия магазин, но винаги е пълно с деца, защото са изкарани играчки всякакви и всички си играят  Sunglasses
Имаше пак там една мама с малко по-голямо детенце от нашите, която вървеше след него с едни мокри кърпи и бършеше всичко, до което малкия посегнеше да се докосне. Странно ми стана, защо го пуска там, а после бърше всичко  newsm78

# 479
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 738
Оф, напоследък съм станала такова мрънкало, чак се дразня на себе си! Само мрънкане и оплакване!!! Това недоспиване ми разказва играта. А уж бях тренирана от единия батко! Да, ама не! Обещавам по-оптимистични постове оттук нататък! Лека вечер, момичета!

хаха, не съм забелязала, за сметка на това при себе си периодично го забелязвам..Наистина неспането влияе много на настроение, тонус, всичко. Ноо просто не искам да го обсъждам повече това неспане..Ето днес свеки пак ми каза за едно бебе, което на 4 месеца спи от 8 вечера до 7 сутринта. Как да не ти стане гадно...Добре че сте вие да знам, че не съм сама Simple Smile)

Ние май имаме и чувствителен стомах...Вчера беше много кисел и плака и в колата много. Днес пак се събуди кисел ( и с 3 нощни будения точно през 3 часа). И по обяд като се изака (мнооого и с цели парчета  Embarassed) и изведнъж стана пак усмихнато дете, което си играе само по малко...Май не му понася храната за големи, стомахчето редовно го мъчи, но ако му давам само мляко пък се буди от глад...Ще питам педи за пробиотици някакви

Спирам, че ми носи книжки и имам планина от над 10 в скута и да разтоваря Simple Smile)

ПП Уикенда изкарахме добре, водихме малкия на басейна в хотела, имаше и детски кът и почти нормално вечеряхме в ресторанта (това детските кътове са благодат!!!). Сега май ще излизаме, не е толкова лошо времето

Общи условия

Активация на акаунт