Спешна нужда от сгъваема кошара за сън

  • 3 918
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Нуждаем се от сгъваема кошара за сън и игра майка съм на дете с детска церебрална парализа нямаме възможност да отделим сумата за закупуване на нова възможностите ми са до 20 лв предстои ни операция в понеделник бих се радвала някоя от вас ако има излишна да ни подари . Благодаря предварително

Последна редакция: сб, 22 авг 2015, 15:02 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 483
Здравейте!

Какво точно имате предвид под кошара за сън и игра?
Кошарите за игра нямат матрак и не са удобни за спане.

Може ли да конкретизирате?

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте, имаме преносима кошара, която не е ползвана от 2-3 години, но е запазена. Има матрак и чанта за прибиране. Не съм запазила плота за повиване. Размерите са 60 на 120. Откъде сте и как мога да Ви я изпратя? Аз съм от Казанлък.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 233
Здравейте!

Какво точно имате предвид под кошара за сън и игра?
Кошарите за игра нямат матрак и не са удобни за спане.

Може ли да конкретизирате?
Има комбинирани сгъваеми кошари,които имат и матрак за сън!

# 4
  • Мнения: 2 483

Има комбинирани сгъваеми кошари,които имат и матрак за сън!
Може ли линк към такава кошара, защото не съм сигурна, че това, с което разполагам, би вършило работа.

# 5
  • Мнения: 5
Може да ни я пратите по ЕКОНТ мисля че доставката се плаща от мен тук на място при приемането на пратката ще съм ви много благодарна ако ни я подарите .

# 6
  • Варна
  • Мнения: 233

Има комбинирани сгъваеми кошари,които имат и матрак за сън!
Може ли линк към такава кошара, защото не съм сигурна, че това, с което разполагам, би вършило работа.
http://www.pakostnik.com/bg/koshara-za-spane-i-igra-60-120-happy-baby-moni-22381

# 7
  • София
  • Мнения: 877
Допълнително се купува матрак, аз ползвам такава от 1 г. възраст до сега (2 г. 4 м.). Много са удобни, защото пътуваме, мека е, има мрежа и като метнеш една за комари...Дървеното легло го подарих.

Общи условия

Активация на акаунт