За пробиването на уши

  • 1 391
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
А не трябва ли самото дете, когато порасне да реши, дали иска да са му пробити ушите или не? Това не е нещо, което после можеш да запушиш. Когато разбира за какво става въпрос, може да иска 50 дупки, а може да не иска въобще.



Това все едно моят мъж го е казал  Thinking
И аз исках да пробия ушите на малката ,  но поради тази причина сме още без обеци  Crossing Arms
Надявам се някой ден да размисли и малката да не я е страх много ., затова съм съгласна колкото по малка толкова по добре а пък като порасне и неиска да носи , нейна работа Naughty

# 16
  • Мнения: 237
Хехе,ние пък тази сутрин си пробихме ушите.И вече сме МАЦКИ.И Алекс почти не плака,само докато и ги слагаха,но след 2мин беше забравила

# 17
  • Мнения: 193
няма нищо страшно да се пробият ушите на момиченцата. На Ники ги пробихме седмица преди да навъши годинка. в началото се притеснявах само да не й дръпнат обичката в яслите или навън някое дете. затова и й направихме по-прибранки обички към ушенцето. мисля дори, че колкото е по-малко момиченцето по-добре.   Peace

# 18
  • Мнения: 1 526
Хехе,ние пък тази сутрин си пробихме ушите.И вече сме МАЦКИ.И Алекс почти не плака,само докато и ги слагаха,но след 2мин беше забравила
Е, хайде честито!! Grinning

# 19
  • Мнения: 237
Хехе,ние пък тази сутрин си пробихме ушите.И вече сме МАЦКИ.И Алекс почти не плака,само докато и ги слагаха,но след 2мин беше забравила
Е, хайде честито!! Grinning
Благодарим  love001

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Moмичета само да ви обърна внимание за закопчалките на обиците. Не е важно да взимате стегнати закопчалки, за да не губят обичките малките, а обиците да могат да паднат лесно, при едно по-силно дръпване. Мисля всички сме съгласни, че по-добре да загубим обица, от колкото да разкъсаме някое ушенце  Peace

Общи условия

Активация на акаунт