Звездни компромати - 258 част

  • 76 938
  • 734
  •   1
Отговори
# 435
  • DE
  • Мнения: 9 068
За сметка на това има източна музика която е страхотна  Flutter . Да живеят новите технологии и широкият кръгозор който ни дават  Heart Eyes

# 436
  • Мнения: 3 096
Певици от типа на Ники Минаж не следя и дори не ги различавам много една от друга.

Защото неотдавна си пуснах клипа на Hey Mama и вярно, че сме виждали какво ли не от този жанр, но от тази песен и визуалния й съпровод за пръв път ме заболяха очите, ушите, а накрая и душата.

# 437
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Nikito само в тази песен мога да я понасям https://www.youtube.com/watch?v=YVw7eJ0vGfM

# 438
  • Мнения: X
Аврил имаше сериозни здравословни проблеми, ако се не лъжа беше болна от лаймска болест. Да, точно:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1415143

# 439
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Най-осезаемо ми липсва рок-музиката в целия бълвоч. Едно време си пусках радиото и покрай Бритни се промъкваха и SOAD и Incubus. Сега няма такъв вариант- ако искам рок, търся рок-радио, по другите няма шанс да чуя нещо малко по-различно. И групи като Radiohead тотално изчезнаха от комерсиалния ефир, децата вече не слушат такива неща. А колкото и да сме оптимисти, излизащото от реалити-форматите като алтернатива на поп-принцесите няма този огромен потенциал на имената отпреди десетилетие.

За да не е съвсем спам:
Брандън Бойд

Еди Ведър

Крис Мартин

# 440
  • Мнения: 1 365
О, Аврил ми беше любима певица в прогимназията. Какво стана, наистина? Откакто се омъжи за Чад Крюгер, не съм чувала почти нищо от нея, във всеки случай, нищо запомнящо се.
И Кели Кларксън слушах. И Джоджо мернах на последните страници... Хубави спомени ми носят.  Simple Smile
Бракът им я уби музикално. Пусна това нещо, което се прие ужасно, уж щяха да се развеждат, но са още заедно. Имаше здравословни проблеми. И това е Confused

# 441
  • София
  • Мнения: 8 125
Еди Ведър колко е остарял.

# 442
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ники я гледах в някакво интервю където споделяше, че дълги години се е опитвала да пробие с неголям успех. След като сменя стратегията и се опитва да е рапър, изведнъж изгрява. Друг е въпроса, че повече я бива в пеенето отколкото в рапирането  Rolling Eyes
Аврил и съпруг направиха общо парче скоро след като се ожениха, но май нямат други общи проекти.
Скрит текст:

Харесвах ги поотделно, заедно не  Grinning въпреки, че точно тази песен ми е приятна  Laughing

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 17:45 от дането

# 443
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Еди Ведър колко е остарял.
Ами ние бяхме деца, той като беше младеж Confused

# 444
  • София
  • Мнения: 8 125
Еди Ведър колко е остарял.
Ами ние бяхме деца, той като беше младеж Confused

Да, вярно е. Много го харесвах. 

# 445
# 446
  • Мнения: 2 265

И това момиче го интервюират само, защото ходи да се снима с известни личности newsm78 ?

# 447
  • София
  • Мнения: 1 079
Най-осезаемо ми липсва рок-музиката в целия бълвоч. Едно време си пусках радиото и покрай Бритни се промъкваха и SOAD и Incubus. Сега няма такъв вариант- ако искам рок, търся рок-радио, по другите няма шанс да чуя нещо малко по-различно. И групи като Radiohead тотално изчезнаха от комерсиалния ефир, децата вече не слушат такива неща. А колкото и да сме оптимисти, излизащото от реалити-форматите като алтернатива на поп-принцесите няма този огромен потенциал на имената отпреди десетилетие.

Нови рок-групи, трудно ще се появят, това е жанр, който се развива повече от 50 години, все пак, музиката се променя, има течения, влияния и т.н.
Аз мога да изброявам много групи, с които съм станала човек  Laughing и ги няма, но предпочитам да позалязат, отколкото да ме разочароват с нескопосани проекти.
Сред новите имена, все пак намирам и такива, които да ме развълнуват като преди Peace

# 448
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Любимка  Heart Eyes Мога да я слушам всеки ден, по цял ден.

# 449
  • Ямбол
  • Мнения: 1 652
Риана е като излязла от лоша 80-тарска комедия:
Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт