Страх от душ и къпане...

  • 5 192
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 546
И при нас е драма. Последното, което има добър резултат е точно под чучура, както и други са писаи, но я оставям тя да си пълни пластмасови съдове с вода от чучура и да прелива от единия в другия съд ( сега това й е много любима игра и за да има мир в банята, позволявам само под душа да играе, иначе й давах преди на мивката да си пълни ) ,а в това време аз пълня друг съд, с който я поливам и изкъпвам за нула време без да е разбрала какво се случва. Откакто правя  така, не е ревала.

# 46
  • Мнения: 9
И ние сме така още от бебе, Симона ги прави тия номера, при нас обаче, няма проблем ако я къпем без косата, обаче като кажем, че ще мием и косата един рев едно дърпане, страх я било, влизала и вода в носа, не можела да вижда, шампоана и парел на очите (използваме детски шампоан който не пари) и като излезем от банята ми се сърди около 10 мин и отива и се гушва при баща си  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 9 546
При нас настъпи промяна откакто писах в темата преди около 10 дни. Продължава да й харесва къпането, когато пълни съдове с вода, но докато я вкарам в банята, се гоним из целия апартамент. Щом кажа "хайде да се къпем"  или "хайде да мием дупето", започва да бяга. Веднага решава, че й се ходи до тоалетна и засяда на гърнето. Успява дори да изцеди няколко капки пиш, дори да е ходила току-що да пишка. После измисля нещо друго. Вкарвам я в банята със зор, а после виждам зор да я изкарам оттам - не иска да излиза. Не разбирам защо се дърпа при влизането, щом в крайна сметка вече й харесва вътре.  Laughing

# 48
  • Мнения: 27 515
Не разбирам защо се дърпа при влизането, щом в крайна сметка вече й харесва вътре.  Laughing
Може би просто и е забавно да си "играе" с мама на гоненица.... Laughing Моята в мига когато свършваше къпането ми се изхилваше дяволито, с много широка усмивка, смееше се, че на мама и е трудно.... Mr. Green После се заканваше пак с усмивка, че и следващият път ще плаче. hahaha Освен това заявяваше, че къпането и е било приятно. Laughing
Скрит текст:
Дъщеря ми започна да прилага номерът с отлагането и когато не и се спи вечер- изведнъж огладнява, иска да гледа детско, да пие мляко, да ходи до тоалетната, да и нося вода и т.н. точно когато разбере, че ще ляга. педи това питам, разпитвам- не е гладна, жадна и не и се ходи до 00. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт