Сигурен патрон за входна врата?

  • 3 638
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Привет,

Някой може ли да предложи надежден патрон за входна врата, който би затруднил крадците?
Поръчахме Солид Снейк патрон, а ми доставиха някакъв украински който като го проверих в Гугъл се отваря за няколко минути(и ръчно и с машинка). Имам чувството,че хвърлих 200лв на вятъра ...

Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 548
Добре подготвения крадец може да отвори всеки патрон. В повечето случаи, обаче, са някакви кокошкарски истории и всеки по сложен патрон или втори допълнителен ще ги затрудни. Нашата брава не знам каква е точно, но отвътре ключът е по-къс, а отвън по-дълъг. Ключарят, от който купихме патрона, каза, че така е по-сигурно, отколкото с еднакъв ключ. Случи се веднъж да сме си вкъщи, когато минаха някакви съмнителни типове. Чува се когато асансьора идва на етажа и ММ погледна през шпионката да види кой е, че беше в коридора. Чу ги как коментират, че имаме аларма - бяха видели ключалката й отвън. Но всъщност това, което ги спря да бърникат беше заключената врата към стълбището. Извикаха си асансьора и се разкараха.

# 2
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
То 100 % сигурност няма, но Mauer, примерно, имат и по-висок клас брави/ патрони, включително споменатите вече патрони с различни външен и вътрешен ключ. В комбинация със Сигнална охранителна система ще е по-сигурно..

Общи условия

Активация на акаунт