Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 320

  • 42 123
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 905

Лека да е, момичета.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 101


Здравейте Енгинки. И днес си чакаме... Успешен да ни е денят.

# 17
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Приятен ден ви желая..

# 18
  • Мнения: 23 256


Добро утро момичета  Two Hearts

Слънчев и усмихнат ден ! Ако нямаше промяна в датата за номинации "Златна пеперуда" щяхме да се настройваме за церемонията, ама сега пък имаме време до следващия месец...

Енгин все още е с визията на Йомер /от последните нови снимки /... защо ли ?

И сутрешното задължително кафе... малко закъснях, но днес ми е ден за "сутрешна" почивка  newsm03


Скрит текст:

И да се раздвижим с тези сладури ...  newsm53 Вече освен движенията с ръцете, съм добра и в завъртането  Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 19
  • Мнения: 20 905

Много приятно ме изненада в " Римската серия". Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 23 256


Имах надежда, че след наградата в Сеул ще има ново интервю с Енгин... ама напразно...

Но с интервю или без, феновете си го обичат...


Скрит текст:
Приятно, слънчево - само за разходка... До после  newsm53

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 101


И интервю ще има. Освен за Сеул, нали трябва да има нещо ново да ни каже. Няма да се повтаря. Вероятно и за есетата може нещо да сподели. Но, върти ми се една мисъл... Може пък за РД да ни изненада с новина за нов проект... Феновете се подготвят, той би трябвало да им отвърне с приятна такава. Дано!

# 22
  • Мнения: 20 905

Подготовка за сватбата, преди бурята...

Резултатът..

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 101


Някои от партньорките на Енгин за него:
* Мелиса Сьозен (Hurriyet/Kelebek 2009): Въпреки че нашите персонажи се различават, на нас ни е много добре заедно.
* Берен Саат ( Elle-Interview/2012): Енгин е голям професионалист и дисциплиниран. Много лесно е да бъда с него на снимачната площадка.
* Фарах Зейнеп Абдулах (Elele-2014): Щастлива съм да познавам Енгин и работя с него.
* Туба Буюкюстюн (Hurriyet/Kelebek-Interview 2014): Конкретно в този вид проекти, хармонията е много важна. Мисля, че ние сме късметлии по този въпрос.








Нови снимки - качеството е лошо, дано излезнат с по-добро такова. Направени са от телевизор - някъде е засечен. Скоро ще излезе вероятно и линк от тв-то.

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 12:00 от mariana51

# 24
  • Мнения: 20 905

Цитат








Нови снимки - качеството е лошо, дано излезнат с по-добро такова.
smile3525
Дано първата снимка се появи в друг вариант. Heart Eyes
Разбрах, че са от TV.Ще чакаме... Heart Eyes

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 101


Хайде - още....

# 26
# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 101


В ъгъла май пише - Събота/т.е. днес, изненада - на живо. Явно е заснет - може от някой папарак... А може да е нещо друго.... Чакаме... да го качат като видео. Давали са го по SHOW TV.
Допълвам: Ето линк - от 19 секунда:

http://www.tvarsivi.com/showtv-03-10-2015-2667021y.html

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 12:38 от mariana51

# 28
  • Мнения: 20 905

В ъгъла май пише - Събота/т.е. днес, изненада - на живо. Явно е заснет - може от някой папарак... А може да е нещо друго.... Чакаме... да го качат като видео. Давали са го по SHOW TV.
Допълвам: Ето линк - от 19 секунда:

http://www.tvarsivi.com/showtv-03-10-2015-2667021y.html

smile3525
На мен ми засича и само чувам гласа му, но разбира се, не разбирам.. Heart Eyes

# 29

Общи условия

Активация на акаунт