Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 320

  • 42 128
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 905

Малко усмивки от 02.октомври.Няма значение поводът Grinning

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140




Мелис Биркан на влизане на премиерата на "Малък септемврийски проблем":
* "Малък септемврийски проблем" Какви са вашите очаквания?
* Гледахте ли трейлърите?
- Да гледах. С близки приятели. Играе Енгин. Искам специално да го видя. Много добре...
От трейлърите мисля, че това е един много хубав филм. Надявам се да получат желания успех.


https://www.youtube.com/watch?v=Rhr4LEfF0PM&feature=youtu.be

А това е линк с видео отново с Мелис Биркан на излизане - след гледането на филма тя споделя:
Филм с много красива любовна история, толкова чувствен, толкова истински. Много ми хареса, обичам романтичните филми, много... Този филм ми хареса много. Плаках толкова много и в същото време се смях толкова много.

# 47
  • Мнения: 20 905




Мелис Биркан на влизане на премиерата на "Малък септемврийски проблем":
* "Малък септемврийски проблем" Какви са вашите очаквания?
* Гледахте ли трейлърите?
- Да гледах. С близки приятели. Играе Енгин. Искам специално да го видя. Много добре...
От трейлърите мисля, че това е един много хубав филм. Надявам се да получат желания успех.


https://www.youtube.com/watch?v=Rhr4LEfF0PM&feature=youtu.be

А това е линк с видео отново с Мелис Биркан на излизане - след гледането на филма тя споделя:
Филм с много красива любовна история, толкова чувствен, толкова истински. Много ми хареса, обичам романтичните филми, много... Този филм ми хареса много. Плаках толкова много и в същото време се смях толкова много.

smile3525
Много мил човек изглежда. Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 23 285





Мелис Биркан на влизане на премиерата на "Малък септемврийски проблем":
* "Малък септемврийски проблем" Какви са вашите очаквания?
* Гледахте ли трейлърите?
- Да гледах. С близки приятели. Играе Енгин. Искам специално да го видя. Много добре...
От трейлърите мисля, че това е един много хубав филм. Надявам се да получат желания успех.


https://www.youtube.com/watch?v=Rhr4LEfF0PM&feature=youtu.be

А това е линк с видео отново с Мелис Биркан на излизане - след гледането на филма тя споделя:
Филм с много красива любовна история, толкова чувствен, толкова истински. Много ми хареса, обичам романтичните филми, много... Този филм ми хареса много. Плаках толкова много и в същото време се смях толкова много.

smile3525
Много мил човек изглежда. Heart Eyes
newsm51
Мариянка   Two Hearts Хармония   Two Hearts

И нашият човек се изказа доста ласкаво  за нейната игра...  

Ако тази Мелис не снима нищо в момента, а то  явно е така - щом играе в театрални постановки, бих се радвала да ги видя двамата с Енгин на екран... Ама да е или във филм, или в мини-сериал. Дълги проекти от няколко сезона не ми се следят - нещо по-кратко и компактно би било добре.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


„Брак с чужденец” за мен беше тест, който включваше всичко в моята роля. Беше добро начало за актьорската ми кариера. Енгин Акюрек в интервю за L'Officiels Hommes/2015.



* Когато работих със Зеки (Демиркубуз) аби, бях много млад. Един актьор трябва да работи с режисьори, които ще го тласнат към повратна точка в кариерата му.

* Имах този шанс със Зеки. Работихме заедно за кратко, но той ми помогна да разбера какво означава да си актьор в игрално кино.

Eнгин Акюрек - в интервю за  в-к Сабах/2014

# 50
  • Мнения: 23 285


За секунди смени няколко изражения на лицето си...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


Здравейте Енгинки по ранни петли. Слагам чая - Йомер чака...

# 52
  • Мнения: 23 285


Сабах-сабах, добро утро момичета  Two Hearts

Мариянка  Two Hearts ти с чая, аз с кафето  newsm03

Хубав, слънчев и усмихнат ден ! Можеше днес да е  и "пеперуден", ама... нямаме бърза работа... newsm53


Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 23 285


dunelia   Two Hearts  Мариянка  Two Hearts

За ранобудните има и цветя...  newsm03

Феновете търсят идентични моменти при Керим и Йомер и сравняват.

И нещо свързано с номинациите "Златна пеперуда" - остава един месец до наградите - Енгин Акюрек и Туба Б. са номинирани в категории - най-добър актьор, най-добра актриса и най-добра екранна двойка.

Engin Akyürek Fan Club - "One month left for #AltinKelebek Awards .. Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün are nominated for best actor, best actress and best couple ."




И нещо за настроение... newsm03 Текстът пасва идеално на нашата двойка Йомер/Елиф...

Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



И кафето, и чая са ми добре.  bouquet
Приятен ден, момичета.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140




Енгин - прекрасен с различните си визии.

# 56
  • Мнения: 23 285


Започнаха и колажите с... пеперуди... newsm03

Хармония  Two Hearts приятен ден и на теб!

# 57
  • Мнения: 20 905


Конфузната ситуация, за която се погрижиха лелята и Хюсеин...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


Комисар Йомер като Йомер Джанер...

# 59
  • Мнения: 23 285


Каква усмивка само... снимка за спомен...  Two Hearts

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт