Pliko P3 на Peg Perego или Ct01 на Chicco?

  • 2 455
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 142
Днес ходих и погледнах, двете колички в един магазин. И двете колички в магазина бяха от старите колекции на Пег Перего и Чико, но в случая повече ми хареса Пег Перегото  newsm78 беше по лека от Чикото, макар и с малко. Аз имам столче кошница на Чико и все още се чудя, коя количка да избера, иначе и двете имат борд за по-големи деца, което за мен е нужно и предимство.

# 16
  • Мнения: 2 142
Някой знае ли кой е вносителят на Пег Перего?

# 17
  • Мнения: 5 228
Фирмата е в Пловидв и се казва Вито де Симоне. Сега за съжаление нямам време да гърся координатите, но ги има в сайта на Пег Перего, както и в теми тук във форума.

# 18
  • Мнения: 5 622

 Чикото не струва и ПЕрегото е по-добра/Ей това искам да знам аз!  Thinking


Сравнявам я с количките на приятелките ми. И не, че Чикото не струва, а Пег Перего са по-добри.

Шсъ фащаме ли за косите, или не, аз това искам да знам. Много толерантно ми отговаряш, аз очаквах, че ще става бой  Crazy  Crossing Arms

Ми пък да се посбием тогава. Само няма да ми дърпаш сутиена, че ми е нов!  box

Дадено! Ама и ти няма да ми опъваш прашките, нали?  Hug

# 19
  • Мнения: 2 142
Фукла, благодаря!   bouquet  Сега ще се разтърся!

# 20
  • Мнения: 5 228

 Чикото не струва и ПЕрегото е по-добра/Ей това искам да знам аз!  Thinking


Сравнявам я с количките на приятелките ми. И не, че Чикото не струва, а Пег Перего са по-добри.

Шсъ фащаме ли за косите, или не, аз това искам да знам. Много толерантно ми отговаряш, аз очаквах, че ще става бой  Crazy  Crossing Arms

Ми пък да се посбием тогава. Само няма да ми дърпаш сутиена, че ми е нов!  box

Дадено! Ама и ти няма да ми опъваш прашките, нали?  Hug

Еееее, аз се отказвам тогава.  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз имам и количка на Чико, и на Пег Перего- втората е по-добра от двете Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 393
Конкретно за тези два модела- аз живея в Америка и по съвпадение точно тези два са ми от евентуалните заплюти модели за количка след няколко месеца, когато се роди нашето бебе.
Очевидно нямам практически опит с нито едната още, но съм се ровила по интернет и по няколкото американски форума за бъдещи мами, където също ходя и впечатленията ми са, че двете колички са доста сходни.
Определно се предпочита кошчето за кола на Chicco.
За Pliko-то четох, че била малко по-лека и малко по-лесно се сгъвала.
Това за басмения плат, поне тук, са пълни глупости- сигурна съм, че материята е добра и издръжлива.
Минус е, че тук поне кошчето за кола на Peg Perego е два пъти по-скъпо от това на Chicco. А  не е по-хубаво, напротив.

Като цяло и двете марки тук в Америка се котират доста добре, защото са европейски и с реноме и от каквото съм чела ми се струва, че повечето майки в крайна сметка купуват повече Chicco, отколкото Peg Perego.

Аз самата също засега клоня повече към Chicco (или Ct01 или Cortina, не съм решила още).

# 23
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Относно двете посочени колички, аз съ също за Перегото, щото ми изглежда по-добре.Точно този модел на Чико е ужасно грозен ако питате мен... Има една страхотна трикколка на Чико, която бих препоръчала пред показания от авторката на темата модел  Peace
Коя е тази триколка и колко тежи?При избора на количка съм се ръководила и от килограмите,защото в момента съм с едно тежко "дърво".

Някой знае ли кой е вносителят на Пег Перего?
Вносителят е "Вито де Симоне"ЕООД,гр.Пловдив,ул."Петко Каравелов"№36;тел.032/651478.
http://www.pegperego.com/

michel ,къде си гледала тези колички,дай адрес на магазина.

Последна редакция: ср, 29 мар 2006, 19:40 от калинка

# 24
  • Мнения: 2 142
калинка, магазина се намира в Лозенец, на улица Бигла, да склада на "Захи", ако ти трябват още уточнения питай!
На мен много ми хареса Пег Перегото, само дето цветовете, които си харесах в каталога ги няма  Cry били от новите и ги няма в наличност

# 25
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
michel ,цветовете можеш да си избереш от тяхната http://www.pegperego.com/ и след това да си поръчаш същите при вносителя.Те ще имат внос на 15.04.2006 и аз вече си поръчах количка.Като я получа и видя ще пиша.Дано избора да ми е добър,защото всъщност не съм виждала нищо на Пег Перего.

# 26
  • Мнения: 3 457
вноса ще е преди 15.04-в момента товарят тир и ни казаха 4е до 10.04 трябва да е тук-ето ти имеил desimone@abv.bg tel. 032/651478 i 032/621641-обади им се и ги попитаи мъжат е италианец много са любезни и могат да ти я изпратят с куриер-няма да е голямо оскъпяването или по автобуса  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 9 974
michel ,цветовете можеш да си избереш от тяхната http://www.pegperego.com/ и след това да си поръчаш същите при вносителя.Те ще имат внос на 15.04.2006 и аз вече си поръчах количка.Като я получа и видя ще пиша.Дано избора да ми е добър,защото всъщност не съм виждала нищо на Пег Перего.
Мисля, че няма да съжаляваш!
Ние сме с Пег Перего P3 Pramette, но има и други P3-та. Много съм доволна от количката, вече 8 месеца си я ползвам с кеф. не е мръднала, и по сняг и по лед, и по пресечени терени сме я карали. Става за новородено (някой питаше). Материята в никой случай няма нищо общо с басма! Този модел специално тежи 9 кг.

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 11:01 от Lana

# 28
  • Мнения: 3 457
P3 Pramette,-тежи по каталог 9.9 кг. а pliko p3 completo  тежи 8 кг. по каталог  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 9 974
Може! Ние сме с миналогодишния модел. Беше 9 - сега има сигурно екстри Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт