По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 3

  • 39 441
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Получавам светкавици от болка
Много точно описание  Peace
Опитай се да масажираш мястото с кръгови движения и намажи с някакво мазило като Фастум, Диклак гел или друго подобно.

# 706
  • Мнения: 1 721
Джас, в Малинов съм. На място ми сложиха инжекцията, така че не знам как се казва и какво количество е, само знам, че е или 60, или 78 лв (другото е цената на прогестероновите свещички)

# 707
  • Мнения: 678
Герда всяко нещо, което води до отпускане на мускулатурата на гърба ще помогне ако е прищипано. Да знаеш че понякога проблема може да е по нагоре в кръста и да се отразява там. Може би ако лежиш по корем. Топли нагревки и разтриване само ако си сигурна че не е възпаление.

# 708
  • Мнения: X
Ще се мажа с нещо външно.Стомаха ми е чувствителен.

# 709
  • Мнения: 470
Здравейте и от мен момичета. АЗ хем да се отчета, хем да се оплача...... Края на ноември, началото на декември ще стартираме процедура на естествен цикъл. Днес ми дойде лелката (пак подрани) от половин година вече цикльо е на 25-26 дни май не е надобре това, но както и да е...та записвам си час за понеделник 8.30 и междувременно чакам да излезе микробиологиата и на двамата, която пуснахме и ИЗНЕНАДА при мен CANDIDA GLABRATA ( такава до сега не бях имала само candida albicans) а при ММ  ENTEROCOCCUS FAECALIS ами сега накъде ?!? Допреди 2 седмици пихме АБ за уреаплазмата, аз може да съм гъбясала  и от него, макар че пих пробиотик. Накой да има познания за тези ентетрококи, как се лекуват и дали док ще предпише нещо или ще ни праща при уролози и андролози? Аз все пак в понеделник съм в клиниката де, но да потърся и вашето ценно мнение.
Пънче ти какво мислиш един антибиотик за листериата, втори за утреаплазмата еееее какво става!!!  newsm78

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Сиси, при нас имаше сходна ситуация. След лекуване на Уреаплазма, на контролната МБ на ММ излязоха ентерококи. Док обясни, че Уреаплазмата била доминираща и за това ентерококите не са се показали още на първата МБ, но пък лесно се лекуват. Поне при нас изчезнаха за 5 дни на Ципрофлоксацин.
Би трябвало да са ви правили антибиограма, там си пише към какво е чувствителна бактерията. За да избегнем гъбясването от Ципрофлоксацина, пихме Микомакс на 1ви и последен ден от приема на антибиотика.

Дано ти е била полезна информацията. Не се притеснявай всичко ще се излекува!  Hug

# 711
  • Мнения: 470
Благодаря, Solace, но пропускам цикъла, нали?

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Зависи на какъв етап сте. Ние стартирахме и стискахме палци терапията на ММ да се повлияе. Тъй като моята контролна беше чиста, минахме на тотално въздържание за да изключим варианта от заразяване и започнах със стимулацията. За наш късмет всичко беше чисто на контролата.

# 713
  • Мнения: 470
Имам час за понеделник за преглед всички възможни изследвания имаме  и трябваше сега да стартираме на естествен цикъл, ама сега не знам ,моята микробиология миналия месец беше абсолутно чиста, той не си пусна и ето ти сега неприятни изненади.

# 714
  • Мнения: 19 690
sisi andi, аз за съжаление няма да се присъединя към Solace, а ще ти кажа да не подценявате коките. След лекуване на плазми, аз бях чиста, но при мъжа ми имаше коки, гарднерела и какво ли още не. Едно след друго, всеки път различно. Изкара почти година на АБ и накрая беше дори в болница за венозни. Разковничето се оказа имунната система - започна Неоксид и се оправи. Проблемът при коките е, че са упорити и мутират. Говорете с андролог за вдигане на имунната система и периодочно проверявайте левкоцитите (или си пускайте контролни МБ) - ако са завишени, значи е почтиии сигурно, че има инфекция.

# 715
  • Мнения: 470
Благодаря Кристи. На последната спермограма, която правихме преди 25 дни не се отрази никаква инфекция, не знам дали е показателна де, сега на микробиологията цъфнаха. Четох из нета разни статии и съвсем се обърках. Няма хикакви симптоми нито парене при уриниране, нито нещо, което да го притеснява.

# 716
  • Мнения: 678
Sisi andi аз имах почти хроничен проблем с Е.коли. Всеки път като ми падаше имунитета (заради никнене на мъдрец, грип, изстиване на краката или на кръста) се появяваха и все лекарства и нищо. Просто като се промени нормалната среда на влагалището и ето ги пируват си.

При мен помогна
Скрит текст:
Просто се научих да избягвам да ми настиват краката и кръста, край на прашките, бельото го пера на 90 градуса в пералнята, през топлите месеци почистване редовно с мокри кърпи и др.
Но ми се налагало да пия антибиотик и ето ги пак. Първо гъбички, после Е.Коли. Това което ми помогна много са лактацидните гелове.
Много важно е и адекватно лечение и на двамата партньори

 Laughing хаха научих се да слагам скрит текст

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 18:26 от aaangel

# 717
  • Мнения: 470
aaangel благодаря за подробното обяснение, те ентерокоите са при ММ при мен ги няма при мен гъбки, а при него няма незнам как става това. МАлко ми странно защото кекса преди това не беше с предпазни средства. newsm78

# 718
  • Мнения: X
Неудобно ми  е да попитам, но все пак къде другаде , ако не тук.
Как болят хемороиди? Тази болка да не я бъркам.

# 719
  • Мнения: 1 366
Хахаха, Гердичка, хахах. Не са хемороиди. Нервченце е. Неврологче ти трябва. И на мен, ама ще ми изпише пак лекарства и ще ме прати за операция, та не ми се занимава. Чакам да ми падне ръката. Тогава може и да ида.

Общи условия

Активация на акаунт