Гримиране – идеи и техники (Тема № 63)

  • 97 373
  • 762
  •   1
Отговори
# 315
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
Най-черният ми е на UD, но е прекалено мек и може да се разкаже, свалянето е трудно.
Адреналинка, след малко ще си поръчам това на sleek, ще го пробвам как работи. Ако не забравя де. Но дали е твоят продукт не знам, трябва да кажеш каква ти е кожата и какво искаш да прикриеш и какво да постигнеш. Аз например най се харесвам с прозрачни матови пудри, с блясък се виждат пори, бръчици и неравности, които иначе не се виждат.  Tired Ружовете много ме освежават, особено определени цветове,ставям друг човек, някак здраво и младежко е.

# 316
  • Мнения: 2 214
Супер шок на Авон са напълно могат да са алтернатива на УД, само че на УД не ми люти във водната линия а на Авон люти. НО пък знам много хора които го ползват без да им причинява дискомфорт.

# 317
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Най-черният ми е на UD, но е прекалено мек и може да се разкаже, свалянето е трудно.
Адреналинка, след малко ще си поръчам това на sleek, ще го пробвам как работи. Ако не забравя де. Но дали е твоят продукт не знам, трябва да кажеш каква ти е кожата и какво искаш да прикриеш и какво да постигнеш. Аз например най се харесвам с прозрачни матови пудри, с блясък се виждат пори, бръчици и неравности, които иначе не се виждат.  Tired Ружовете много ме освежават, особено определени цветове,ставям друг човек, някак здраво и младежко е.
ок мерси ще чакам да пишеш .
Дано е хубав продукт .
Лицето ми е кръгло и топчесто .Искам да подобря това Simple Smile

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 967
  Този на Голдън Роуз за мен е еди най-хубавите
черни моливи, които съм ползвала.
Взех го по препоръки на Адри и съм и много благодарна!

# 319
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 991
Мили дами, тъй като аз като цяло не пазарувам много, а като пазарувам направо го правя в БЗ, ПШ или Сефора, напоследък се замислям кои сайтове са надеждни за купуване на прилична козметика, но и имат намаления Simple Smile  Особено сега, като предстои Коледа, вероятно трябва да има и разни дискаутни, на които аз в БГ магазини не разчитам  Crossing Arms
Ще се радвам да споделите!  Hug

# 320
  • Мнения: 2 643
А черния на Имапала  newsm78

# 321
  • Мнения: 2 695
Много е хубав този на Импала Simple Smile

# 322
  • Мнения: 1 494
Ползвала съм на Impala, не силиконовия, наситен е, гелообразен, може да се опушва, не се размазва. За цената си е чудесен, наистина. Винаги имам по един.
На Avon Supershok ми е малко проблемен, нанесен върху клепача е добре, но нанесен на водна линия ми е адски проблемен. Много ми пари на очите и не ми е никак комфортен, но от към трайност и наситеност няма грешка.
На Golden Rose Dream Eyes е също е хубав, но от към трайност Impala го превъзхожда малко.
Лично аз съм много много доволна от каяла-молив на Oriflame The One. Дълготраен, наситен, лесен за нанасяне и не ми дразни очите.
Надявам се да съм ти помогнала с избора. Simple Smile

# 323
  • Мнения: 69
По въпроса с моливите - от около година две ползвам само този на Maybelline. Любим ми е, не го сменям за нищо.


Swatch (не мой, първия е maybelline > estee lauder > dior)
http://3.bp.blogspot.com/-gTw1KSFWHwI/Uxz_ApSliSI/AAAAAAAAAyo/RW … r+Eye+Pencils.jpg


# 324
  • Мнения: 172
Мейбълинския молив е много добър , за опушване се действа бързо, нанасяш опушваш, после другото око, ако изчакаш опушването става по - трудно Peace

# 325
  • SF
  • Мнения: 21 274
За коледа искам да направя подарък сенки палитра Nudes, матови. Не трябва да са кремообразни, не трябва да са с отблясъци - чист мат, нюд. Бюджетът ми е около 40 лева. Не е задължително да има много нюанси. 8-10 са достатъчни. Можете ли да ми дадете съвет?
Гледах една палитра на Дъглас. Някакви отзиви за нея?

http://www.douglasbeauty.bg/gallery/3/3

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 12:19 от Esmee

# 326
  • Мнения: 3 248
Ох, аз нещо съвсем се отдалечих от гримирането.  Embarassed И не знам, сега се чудя дали да не се разделя с всичките си палитри (без тази, която съм си направила на МАС). Защото май общо взето не ги ползвам. Примерно Смоукд на УД, матовата на ТФ... Може би и с някои продукти за лице. Не знам ако сега взема такова решение, по-късно дали няма да съжалявам.  newsm78

# 327
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Esmee, нямам опит с тях Simple Smile Вероятно има тестери на място - най-добре отиди без грим с твоите четки и база и се гримирай на място - виж дали на теб ти допада Simple Smile



Епона, вероятно е временно, поради това, през което преминаваш Simple Smile Не бързай - нито можеш да  им вземеш цената, които си платила ....

Още повече, че после може още по-силен импулс за грим да имаш Simple Smile

Аз например почти нищо ново не купувам, много не ме вълнуват новите неща, ясно съзнавам, че имам почти всичко нужно. Купувам нови неща, които са ми нужни и ги нямам Simple Smile Т.е. действително идва момент на насищане, осмисляне ... има безгримови периоди, както и такива с по-интензивно гримиране Simple Smile

Ето от мен днешната работа + едно червило, което имам от преди и за първи път слагам, все нещо не ми пасваше - на настроението, може би Simple Smile Защото цветът не е аутсайдерски Simple Smile Но днес ми е супер с него Simple Smile

# 328
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 425
За коледа искам да направя подарък сенки палитра Nudes, матови. Не трябва да са кремообразни, не трябва да са с отблясъци - чист мат, нюд. Бюджетът ми е около 40 лева. Не е задължително да има много нюанси. 8-10 са достатъчни. Можете ли да ми дадете съвет?
Гледах една палитра на Дъглас. Някакви отзиви за нея?

http://www.douglasbeauty.bg/gallery/3/3

Ето тези палитри на Катрис са много сполучливи:

Скрит текст:


Тези на Make-up revolution още повече:

Скрит текст:


А тази също:

Скрит текст:

# 329
  • Мнения: 2 450
За коледа искам да направя подарък сенки палитра Nudes, матови. Не трябва да са кремообразни, не трябва да са с отблясъци - чист мат, нюд. Бюджетът ми е около 40 лева. Не е задължително да има много нюанси. 8-10 са достатъчни. Можете ли да ми дадете съвет?
Гледах една палитра на Дъглас. Някакви отзиви за нея?

http://www.douglasbeauty.bg/gallery/3/3

Скрит текст:
Ето тези палитри на Катрис са много сполучливи:

Скрит текст:


Тези на Make-up revolution още повече:

Скрит текст:


А тази също:

Скрит текст:

Тази последната я имам и не съм очарована, от сенките на катрис също, не са особено пигментирани, прашат се, изобщо ниско си е качеството.

Общи условия

Активация на акаунт