Гримиране – идеи и техники (Тема № 63)

  • 97 378
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Зададох въпрос за грим в тема за гримиране и не ми се струва, че го направих защото съм българка и ми дреме за чуждата паница. Имам си препълнена паница с контуриращи продукти и четки, дето се казва, и то благодарение на темата и сродните ѝ. Разбира се и на акъла ми. Mr. Green
Махам се временно, че да не отнема мястото на кикамора.  Naughty

# 751
  • Мнения: 31 326
Е не се ли харесваш като направиш много лек контур с мека четка под скулата с бронзър примерно и го смесиш с руж в подходдящата гама на бронзъра?

# 752
  • Мнения: 2 843
Наистина не е нужно да се засягате относно контурирането. Разбира се, че всеки следва да се гримира така, както се чувства най-добре и се харесва. Моето лично мнение е, виждайки редица лица по улиците, а и снимки от професионални изпълнения, че тази операция някак уеднаквява, типизира, прави лицата изкуствени. Може би вие не контурирате така драстично и резултатът е добър. Но, нагледала се на хард гледки, хич и не ми се иска да опитвам. Ползвам само руж, хайлайтър също като руж (рядко, повече като сенки). И друго: не обичам тъмен тен, не го намирам за женствен, повечето контурирани лица ми изглеждат тъмни.

# 753
  • Мнения: X
Аз може да се харесвам, но харесвам само образа в огледалото, който не е триизмерен. Аз просто не виждам това, което другите хора виждат. Досега не се е случвало да видя на живо контурирано лице и да ми хареса. Хайлат пък съвсем, особено през деня.
Въпрос на възприятия. Аз определено не се гримирам само заради себе си. Ако чаках само на собственото си одобрение, щеше да е голямо шоу.  Laughing

# 754
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Аз по-скоро не Simple Smile Лицето ми е доста ръбесто и няма нужда от още насичане Simple Smile А  и не харесвам много лъщене, това изключва прекаляване с хайлайт, да не говорим, че масово имат състаряващ ефект при мен. Ако ББ-то е по-покривно, определено има нужда от малко руж, но напоследък го ползвам толкова леко, че е само загатнат, понякога малко хайлайт над него - пак леко и едва едва. Колкото да има лека игра на светлината. Сатен ползвам под веждата. Друго май не Simple Smile Харесвам матово лице, но пък един равен матов тен, без нищо друго ми е някак голо и незавършено, затова добавям по малко руж, леко метеорити и хайлайт евентуално Simple Smile

# 755
  • Мнения: 1 499
Наистина не е нужно да се засягате относно контурирането. Разбира се, че всеки следва да се гримира така, както се чувства най-добре и се харесва. Моето лично мнение е, виждайки редица лица по улиците, а и снимки от професионални изпълнения, че тази операция някак уеднаквява, типизира, прави лицата изкуствени. Може би вие не контурирате така драстично и резултатът е добър. Но, нагледала се на хард гледки, хич и не ми се иска да опитвам. Ползвам само руж, хайлайтър също като руж (рядко, повече като сенки). И друго: не обичам тъмен тен, не го намирам за женствен, повечето контурирани лица ми изглеждат тъмни.
Съгласна съм за хард контурирането. Напоследък гледам много често как правят опит за контур с бронзант. Или не го преливат добре, и го изцопват, или е много, твърде много като количество. На това, аз също не съм почитател. Но както densi го описа - с мека четка, леко подчертаване, смятам, че на лицата, особено с не толкова изразени скули стои много красиво. Или ако лицето е много остро, харесвам и леко затопляне с бронзант, но това вече е различно от контура. Та, при всяко лице е различно. Ма моя приятелка и контура и бронзирането стоят много зле по какъвто и да е начин. Simple Smile

# 756
  • Мнения: 1 144
Моля, препоръчал те ми хубава тънка очна линия
Благодаря.

# 757
  • Мнения: 2 643
Вие сте луди жени  Mr. Green кой каквото иска да слага , ако иска с вар и цимент да се намаже  ooooh! темата паааак се измести , Аленка преди поне качваше снимки и Фокси , както и Лепито.сега суша  Mr. Green Aз пък си слагам брокат по миглите  Mr. Green лъскам като диамант  Joy

Скрит текст:

И моята очна линия свърши , ползвам една с тънка четка , сега съм решила да си взема гел очна линия , спрях се на Мейбълин , уж много хвалена , но се чудя дали скосена четка или нормалната ченка за очна линия да си взема newsm78 с кое е по-лесно

# 758
  • Мнения: 1 499
Аз съм с гел очната линия на Лореал. Наистина е долготрайна и много наситена и черна. Четката ми е удобна, но понякога използвам и скосена. Тази на Мейбълин не съм я пробвала, но наистина има добри отзиви за нея. Ако искаш течна аз съм пробвала на Golden rose dipliner, но ми е трудна за нанасяне. Само тип маркер не съм използвала, но съм си набелязала на АртДеко, доста я хвалиха във форума, а и на Мейбълин masterprecise(не съм сигурна за името 😆).

# 759
  • Мнения: 2 450
Вие сте луди жени  Mr. Green кой каквото иска да слага , ако иска с вар и цимент да се намаже  ooooh! темата паааак се измести , Аленка преди поне качваше снимки и Фокси , както и Лепито.сега суша  Mr. Green Aз пък си слагам брокат по миглите  Mr. Green лъскам като диамант  Joy

Скрит текст:

И моята очна линия свърши , ползвам една с тънка четка , сега съм решила да си взема гел очна линия , спрях се на Мейбълин , уж много хвалена , но се чудя дали скосена четка или нормалната ченка за очна линия да си взема newsm78 с кое е по-лесно


На мен ми е по-лесно със скосена май.

# 760
  • Мнения: 36 052
на мен ми е най-удобрен този тип четка за очна линия:

Скрит текст:


# 761
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
За очна линия аз предпочитам тънка, като косъм четка - моята е от buyincoins, струва 1 долар мисля и си взех няколко резерва, не, че й има нещо на тази, която ползвам Simple Smile Ползвам само гел очни линии на МАС - имам 3 и мисля да си взема още 2 ако има - тъмно синьо-петролено и маслено зелено тъмно - да са чернеещи с отенък, не ярки паунови Simple Smile

Преди година  и малко отворих черната - вече почти свършва  Mr. Green

Снимки и на мен ми се гледат, спрях да качвам, защото гледам, че темата върви в друга посока Simple Smile

Време е за нова тема, Момичета, ако на никой не ми се занимава - ще пусна аз Simple Smile

# 762
  • София
  • Мнения: 1 611
Заповядайте в Новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт