Гримиране – идеи и техники (Тема № 63)

  • 97 394
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 547
Здравейте в този снежен ден Simple Smile
Взех си палитра (бронзър, хайлайтър и руж) за контуриране с прахообразна констистенция.
С каква четка ще ми бъде най-лесно да постигна добър резултат като за начинаещ?
И също, тези четки, които ги дават само за руж, големи и скосени стават ли?

# 721
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
lookfantastic, hqhair, beautybay - основно от тях пазарувам, + feelunique Peace
Мерси  Hug

# 722
  • Мнения: 615
Здравейте в този снежен ден Simple Smile
Взех си палитра (бронзър, хайлайтър и руж) за контуриране с прахообразна констистенция.
С каква четка ще ми бъде най-лесно да постигна добър резултат като за начинаещ?
И също, тези четки, които ги дават само за руж, големи и скосени стават ли?

Можеш да използваш скосена четка и за трите неща. С едната страна нанасяш бронзъра (контура), с другата ружа, а с върха на четката хайлайтъра. Като цяло този тип четки са мултифункционални и няма да ти се налага да купуваш отделна четка и за трите продукта. Бих препоръчала скосената четка на Зоева за тази цел (номер 127).  Peace

# 723
  • Мнения: 615
rockyraccoon Hug

Търся препоръки за продукти за контуриране (за начинаещи).
И аз

Bahama Mama на Тhe Balm, както и палитрите на Sleek и Smash Box.
A от кремообразните продукти силно препоръчвам палитрите на ABH.  Peace
Но имайте предвид, че това са марки от доста висок ценови клас, за сметка на това получавате много голямо количество продукт, за което ще ви трябват години, за да изразходите.
Иначе от дрогерийните марки всяка тъмна пудра с хладен подтон би свърчила работа. Севънтийн имаха една такава серия по едно време. А от кремообразните продукти в момента се сещам само за стиковете на Isadora.

# 724
  • Мнения: 116
Аз много харесвам палитрата на Кат Вон Д, а може да се каже, че съм начинаеща в контурирането; правя го много рядко.

Чувала съм добри отзиви и за ружа Тоуп на Никс, ако може да се намери.  Peace

# 725
  • Мнения: 1 518
Аз използвам сянката на Есенсе - my favourite tauping по препоръка от форума. Честно казано нямам друго с хладен нюанс, което да става за контурираща пудра. На Никс не успях да го намеря, но може би ме съм търсила достатъчно задълбочено. За нея им доста добри отзиви. В ензо видях една палитра на makeup revolution - тъмна пудра, руж и хайлайтур бяха две серии едната беше 17,90 другата 11,90. Зачудих им се като вариант на тази на Sleek - Face and form и сега събирам отзиви и за Sleek и MUR, та така. Има много различни варианти на пазара и избора е доста труден. Grinning

# 726
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Tази на Sleek аз я имам и не мога да се оправям с нея. Но и принципно съм скулеста и нямам много нужда от такива неща, използвам ружа самостоятелно, хайлайтъра за сенки и тъмното за бронзър, никога заедно. Rolling Eyes

# 727
  • Мнения: 36 107
В ензо видях една палитра на makeup revolution - тъмна пудра, руж и хайлайтур бяха две серии едната беше 17,90 другата 11,90.

тази от 12 лв. не е добра - бях я харесала много, когато я пробвах на ръка, но когато дойде, ме разочарова
контурът е топъл цвят, хайлайтерът не е плътен на лице както е на ръка /не става и за сенки/, ружът не е лош цвят, но частичките при него също са "разпръснати", а не плътно лъскави

# 728
  • Мнения: 2 707
Момичета, реших да ви покажа един проект, част, от който бях и аз. Simple Smile

http://silvenamakeup.blogspot.bg/2016/01/headshots.html

https://www.youtube.com/watch?v=Mkf1Wmy5UXA&feature=youtu.be

# 729
  • Мнения: 1 518
В ензо видях една палитра на makeup revolution - тъмна пудра, руж и хайлайтур бяха две серии едната беше 17,90 другата 11,90.

тази от 12 лв. не е добра - бях я харесала много, когато я пробвах на ръка, но когато дойде, ме разочарова
контурът е топъл цвят, хайлайтерът не е плътен на лице както е на ръка /не става и за сенки/, ружът не е лош цвят, но частичките при него също са "разпръснати", а не плътно лъскави
Благодаря на теб и на OnDine. Няма да ги купя и двете. Grinning

# 730
  • Мнения: 36 107
ако ми пратиш адрес на лс, направо ще ти я подаря, за да пробваш и ти

# 731
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
ако ми пратиш адрес на лс, направо ще ти я подаря, за да пробваш и ти
Ако не я иска аз се нареждам

# 732
  • Мнения: 69
Ако искате контур с по - студен подтон по - добре си вземете сенките Delicious на Makeup Revolution, отколкото палитри за контур, които в повечето случаи са прекалено топли. В УК сенките са по 1 паунд.

# 733
  • Мнения: 13
[img]https://www.instagram.com/p/BAcSJPWRz85/[img]

# 734
  • Мнения: X
Извинете ако звучи като влизане с бутонки, но наистина ли още се контурирате?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт